Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska']ale nudy.....
[img]http://img388.imageshack.us/img388/3445/alenudy2oi.jpg[/img]

narkoman 8)
[img]http://img388.imageshack.us/img388/1634/narkoman3ch.jpg[/img]

idę :wink:
[img]http://img388.imageshack.us/img388/5508/ide4me.jpg[/img][/quote]
:o :lol: dobre..Jak on to przezyl????A jak kapec przezyl spotkanie z kilkutonowym usciskiem szczek 8) :lol: ????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj'][quote name='asher']... Choć jestem zagorzałą przeciwniczką zakazu kopiowania :wink:[/quote]

Tym to mnie Asher bardzo zdziwiłaś :o , bo ja nie widzę żadnego uzasadnienia dla takich praktyk poza fanaberią właścicieli :evilbat:[/quote]A czymże byłoby życie bez fanaberii? :lol:

Alu, Ozzy z kapciem to zdjęcie roku :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='mmbbaj'][quote name='asher']... Choć jestem zagorzałą przeciwniczką zakazu kopiowania :wink:[/quote]

Tym to mnie Asher bardzo zdziwiłaś :o , bo ja nie widzę żadnego uzasadnienia dla takich praktyk poza fanaberią właścicieli :evilbat:[/quote]A czymże byłoby życie bez fanaberii? :lol:

Alu, Ozzy z kapciem to zdjęcie roku :roflt:[/quote] 8) asher , a jaka nagroda będzie za zdjęcie roku :wink: :lol: :lol:
Tak wogóle to pasją Ozzyego są buty , na początku trochą obgryzał , potem Ali Tuffikowej chciał zrobić ażurowe mokasyny 8) , mi zjadł jeden obcas a w kozaczkach przeszlifował na inny kształt :-? , taraz jak ktoś przychodzi ti trzeba go upomnieć że nie wolno butów zabierać bo inaczej wynosi pod biurko , wprawdzie nie gryzie ich ale nigdy nie wiadomo kiedy zacznie :lol: , poza tym wyciągał wkładki z butów i wylizywał buty do czysta i do ,, wykręcania'' :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Ala, on tak z tym kapciem to cyklicznie...???
Bo wiesz jak łatwo popaść w uzależnienie.... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]nie kapeć to był jednorazowy wybryk ,chyba na złość panu że pojechał do garażu bez niego :evil: , on zmienia obiekty zainteresowań aczkolwiek dawno nic nie pogryzł ani nie zniszczył więc kapeć był ewidentną zemstą 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='bernulka']Ala co powiesz na jakis filmik? 8)

paździoszki[/quote]nie da rady , nie mam swojego aparatu :([/quote]

nic nie szkodzi ,że nie masz....już my sie postaramy, ażeby był filmik. :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='bernulka']Ala co powiesz na jakis filmik? 8)

paździoszki[/quote]nie da rady , nie mam swojego aparatu :([/quote]

:cry: :cry: :cry:

To sioo do sąsiada pożyczyć, albo do sklepu :evilbat: :lol:

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...