Jump to content
Dogomania

CACIB


Agappe

Recommended Posts

jak się dostanie CACIBa to po kilku miesiącach przychodzi potwierdzenie...
i w związku z tym mam pytanie.. czy to powierdzenie nam jest potem potrzebne do wydania championatu międzynarodowego czy wystarczą jak w krajowym kara oceny??

i co zrobić jeśli ów potwierdzenie gdzieś się zagubiło podczas przeprowadzki???? trzeba napisać do Brukseli?? czy wystarczy nasz związek??

Link to comment
Share on other sites

te potwierdzenia [b]nie sa konieczne [/b]:lol:

kiedy masz kompet dokumentów: kart oceny + ew. kartoniki z CACIBami z wystaw to możesz wysłac do ZG (tylko trzeba brać poprawkę na to, że organizatorzy mają 40 dni na wysłanie sprawozdania)

przede wszystkim kart oceny, czasem nawet na zagranicznych wystawach nie dają "kartników", a potwierdzenia są wysyłane zwykłą pocztą i mogą "lubią" się gubić - najpierw z FCI do ZG, a potem do oddziału organizatora, a potem do właściciela

na potwierdzene CACIBa z FCi czeka się nieraz ponad pół roku (zanim to oni wydrukują...) a w bazie już dawno mają

dodam, że biuro FCI baaardzo sprawnie działa, szybko i odpowiadają na maile :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='arima']Za caciba dostaliście jakiś osobny medal???
Ja w Sopocie dostałam tylko kartonik :cry:[/quote]Na wystawie po zejściu z rinu trzeba wszystko dokładnie sprawdzić, potem odkręcanie jestt skomplikowane. Niekiedy są nawet pomyłki w ocenach. Medale, karteczki wstążeczki itd, wszystko powinno być. Ja o interchampionat składałam arówno karteczki CACIB, jak i kserokopie ocen. Wszystko trwało ok. pól roku . Ale gdy zadzwoniłam do brukseli, że zależy mi na czasie, to b. szybko przysłali mi potwierdzenie przyznania intera, które było honorowane, a dyplom przyszedł grubo póżniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='arima']Draczyn czyli medal powinnam też jeszcze osobny dostać? :x[/quote]Niekoniecznie. Na jednych wystawach dostaje się medal za CACIB, na innych nie. Powinno być to napisane w katalogu[/quote]

W Czechach za CACIB dają puchary :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][quote name='arima']Za caciba dostaliście jakiś osobny medal???
Ja w Sopocie dostałam tylko kartonik :cry:[/quote]

arima ja też dostałam tylko kartonik w Sopocie.. z Warszawy i Krakowa mam medale..[/quote]
a myślałam,że przegapiłam taki wyjątkowy medal.. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...