Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[B]Bos[/B] musze zdecydowanie wziac u Ciebie kilka lekcji opisow :) moze jutro ?? ;-)
[B]Welsh terier[/B] jak to mowia : ucz sie ucz a garb sam CI wyrosnie :evil_lol:
Co do Emira to widzialam go na zywo - owszem calkiem przyzwoity pies, ale jako reproduktor nie dal wybitnego potomstwa.
[B]Coztego[/B] Nomi to taki sklep :) w Swietochlowicach , po drugiej stronie jest szpital a przed szpitalem jest sklep "swieze mieso" hmmmmm Na pewno jadac 840 i spytasz sie ze chcesz na Skalke to czy kierowca czy pasazerowie na pewno udziela Ci informacji gdzie wysiasc :)

Link to comment
Share on other sites

No dobra, [B]Nitencja[/B], spróbuję ;) Jak się zgubię to będę do Was dzwonić na wystawę, zebyście mnie odnaleźli na drodze :evil_lol: O której trzeba tam być?

[B]Gwarek[/B], to w takim razie dzięki. Skoro mogę tam dojechać 840, to wygodniej mi jechać autobusem, niż przez Bytom. Bo dłużej bym jechała do Bytomia tramwajem, niż do Świętochłowic autobusem... :cool1:

[B]Welsh[/B], w sobotę do szkoły chodzisz? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

Mam wieści z Warszawy!

Bodryś - Zwycięstwo Rasy i czeka na grupę
Czika - Najlepsza Suka w Rasie, CWC i tym samym skończony championat
Gaja - bezkonkurencyjna w weteranach

[IMG]http://studio.webbyland.com/MagickStudio/workarea/ceffa7a83f9995369353b64c4f3c9d27c98d466aa0429d784e2321ae21566145/115780252112791.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']No coz,a czy ktos wie jak dojechac ze Stolarzowic autobusem na Skalke[/QUOTE]
Może umów się z Gwarkiem :cool3:

[COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][B]Bodryś, Czika, Gaja!!! Gratulacje!!!!![/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Welsh Terrier']Muszę się uczyć :evil_lol: Angielski, rosyjski, chemia... matematyka... [/QUOTE]

A przepraszam,czytanie ze zrozumieniem tez masz w programie ? Jesli nie to moze warto sie tym zajac na wlasna reke ?

BTW.Nitencja,a nie lepiej po prostu wziac Bosa na asystenta zamiast uczyc sie jego opisow ? :lol:

BTW2.Gratuluje !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Welsh Terrier']Mam nadzieję, że mi garb nie wyrośnie :cool3::evil_lol:


Amira potomstwa nie mogłaś widzieć, bo jeszcze roku nie mają. I nie były narazie wystawiane. Są jeszcze szczeniakami. :lol: Więc Nitencja pomyłka :cool3: A szczeniaki piękne dał. Zaraz poszukam fot. :)
Może chodziło Ci o naszą Grację, ale ona jest po psie "Vincent Unique" < Piękny pies po Neronie, i po naszej Czarze :)[/quote]
Welsh terrier czytaj ze zrozumieniem ......... ja nie pisze o AMIRZE tylko EMIRZE........ wiec droga welsh terrier .....pomylka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Welsh Terrier']Narazie wszystkim, cieszę się że stąd odchodzę.[/quote]
[B]Welsh [/B]co ty taka obrazalska jestes,mysle,ze zycie nauczy cie w przyszłosci dystansu do pewnych spraw. Powodzenia.[COLOR=Red]Gratulacje dla wszystkich psiurow,byłyscie dzielne.........:klacz::klacz::klacz::Cool!::Cool!::Cool!:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Welsh Terrier']To świadczy o tym jaka ta dogomania jest. Niestety, nie wyszło. Narazie.[/QUOTE]



Ahh,ahh jakie to melodramatyczne...Dobrze ze mam serce z kamienia i cierpie na syndrom braku sumienia,bo inaczej bym sie chyba zaplakala na smierc z powodu faktu mojego parszywego charakteru...

BTW.Pa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Ahh,ahh jakie to melodramatyczne...Dobrze ze mam serce z kamienia i cierpie na syndrom braku sumienia,bo inaczej bym sie chyba zaplakala na smierc z powodu faktu mojego parszywego charakteru...

BTW.Pa.[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Nic nie dzieje się bez przyczyny, tak więc chcę tylko powiedzieć, że Fafol mnie natchnął na wzięcie bidy, ale najpierw musi się ustabilizować nasza bida egzystencjalna... Może to był ten sens jego odejścia... Może nie tylko mnie natchnął...[/QUOTE]

[B]Ali[/B]
mnie dopadło to samo.. Chciałabym bardzo jak tylko warunki pozwolą wziąć jaką małą, starą i koniecznie szorstką bidę. Ostatnio w Sopocie był super fox do wzięcia, ale już znalazł dom. Na szczęście, bo inaczej chyba bym nie wytrzymała i bym go zabrała. Najśmieszniejsze, że był on uznawany za psa nie do adopcji i dopiero jak go poznałam i zaczęłam nad nim achać i ochać to nastąpiła próba znalezienia mu domu. I wkrótce trafił do super rodzinki!

Póki co moje serce zdobył Chojrak, zobaczcie jaki super:
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/8647/chojrak3tl8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/5676/chojrak4do5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3364/chojrak2hy4.jpg[/IMG]

I jaki ma opis:
"Chojrak jest młodym, zdrowym, około półtorarocznym psem. Bardzo posłuszny, lubi dzieci, jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i innych zwierząt, nie zaprzyjaźni sie jednak z kotem. Schroniskowy boks i zamkniecie nie służą Chojrakowi, potrzebuje miłosci i częstego kontaktu z ludźmi. Jest pieskiem niekłopotliwym, moze mieszkac w bloku, bardzo grzecznie chodzi na smyczy. Wspoaniały i wierny przyjaciel, nie pozwolmy mu wegetować w schronisku. Piesek jest szczepiony, przyszły właściciel otrzyma ksiażeczke zdrowia i obroże (potrzebny jest dowod osobisty przyszlego Pana). Możemy pomoc w przewiezieniu pieska do nowego domu. Zastrzegamy jednak wybór Pana dla Chojraka jak i późniejszą kontrolę warunków, w jakich przebywa Pies.
Kontakt pod nr telefonu 697 758 088
Dolny Slask"

Dla mnie to zawsze dziwne, że tak fajne psiaki nie mogą znaleźć domu :-(

Link to comment
Share on other sites

Już kiedyś pisałam, że ja struś jestem i chowam głowę w piasek, aby pewnych rzeczy nie widzieć. Bo jak zobaczę, a wezmę do tej nieschowanej głowy, to potem zawsze sobie biedy napytam...
Chciałabym, ale teraz absolutnie nie dam rady - drugi pies to oprócz jedzenia podwójne koszty weterynaryjne, koszty szkolenia, a na to mnie zwyczajnie teraz nie stać :(

Link to comment
Share on other sites

:roll: A mnie jakies cusie dopadly i z nosa mi leci , glowa mnie boli i w ogole jak przejechany kot sie czuje . Zrobilam Tyska , teraz musze jeszcze Alexa wykapac a jakos mi sie nie chce .. bleeeeee..... a Rox lazi za mna krok w krok i chyba bede miala przesladowcza.
A wlasnie , nie wiecie jak teriert w Wawie kto grupe wzial ??
co do reszty to ja tez sie ciesze :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Gai :-D Tak trzymac !!!! :loveu: To dopiero swiadczy o klasie psa !!
suczki z reguly szybciej traca sie z ringow , 1 sezon zrobia championa i juz psiny nie ma. czesto po odchowaniu dzieci juz tez sie nie nadaja do wystawienia. Samce tez - 2 sezony zrobia szybko intera i ...... koniec . Niektorzy tlumacza sie ze pies 4 letni czy 3 letni juz nie jest wystawiany bo wystawia sie mlodsze....... Dla mnie dobry pies to taki ktory w wieku 4 czy 5 lat jeszcze wygrywa i ma super kondycje a potem pieknie prezentuje sie w weteranach i wygrywa BISy !! :)
ale przynudzam :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rita,Ty sie tak nie dziw.Ja naprawde mam parszywy charakter (ci co mnie znaja blizej potwierdza ) i przynajmniej tyle samokrytycyzmu,ze jestem tego w pelni swiadoma :lol:

Nitencja,nie przynudzasz.Szczerze mowiac mam podobne zdanie,a patrzac pod katem wilczarzy,a nie welshy to dodalabym rowniez krycie nie wczesniej niz po ukonczeniu co najmniej 2-2.5roku (ja osobiscie zamierzalam z Malenstwem czekac do 3-go).Chocby dlatego,ze nierzadko pies pozostawia po sobie mioty,a nie dozywa potem nawet takiego wieku...Dla przykladu ojciec Malenstwa,pozostawil po sobie co najmniej dwa mioty (a przynajmniej o tylu wiem),a dozyl troche +/- 3lata...:roll:

Zas jesli idzie o weterany to fajnie by bylo wprowadzic tak jak w niektorych krajach championat dla weteranow,moze to by zachecilo...

BTW.A jesli idzie o Chorzow to autobus odpada,wiec pozostaja mi dwie alternatywy...Albo taxi,albo...maluch :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']

BTW.A jesli idzie o Chorzow to autobus odpada,wiec pozostaja mi dwie alternatywy...Albo taxi,albo...maluch :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

Carr - z maleństwem do maleństwa:crazyeye: karkołomny pomysł :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka

Właśnie wrciliśmy, a ja zaraz lecę dalej, więc krótko...

Dzięki za gratulacje. Fajnie było się spotkać z Dogomaniaczkami, Jurą i Flaire, no i z Agą i Mikołajem oraz Kliwią i Jej TZ em.
[B]Gaja na Bis weteranów pokazała klasę[/B] :klacz:

Grupę wzięła PRIMA Grenada, drugi Yorczek, trzeci Kerrak p. Świętoniowej, nie pamiętam jak się nazywał. Foty będą wieczorem ... albo jutro, to i imiona piesków podam.

Wpadłyśmy z Flaire na genialny pomysł ........ [B]Ela_h[/B] czy Aga już do Ciebie dzwoniła?
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...