Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='asher']Buuu, jakbym miała kasę na domeczek (a ni mom :cry: ), to może bym zatrudniła :lol:[/quote]
no kasa ci po domu chodzi :wink: wynajmij boorki do kopania i kase zgarniasz a za to co zarobią stawiasz domek :wink:
PIKA mi różne rzeczy przychodziły do głowy ale jakoś dziwiło mnie bo nic nie nadawało się do pipkowania :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'] PIKA mi różne rzeczy przychodziły do głowy ale jakoś dziwiło mnie bo nic nie nadawało się do pipkowania :lol: :lol: :lol:[/quote]
a mnie tez przychodzily rózne rzeczy, które nawet wskazane by było wypipkowac :oops: tylko mi do kontekstu nie pasowały :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] PIKA mi różne rzeczy przychodziły do głowy ale jakoś dziwiło mnie bo nic nie nadawało się do pipkowania :lol: :lol: :lol:[/quote]
a mnie tez przychodzily rózne rzeczy, które nawet wskazane by było wypipkowac :oops: tylko mi do kontekstu nie pasowały :oops: :lol:[/quote]
dokładnie o to mi szło :oops: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] PIKA mi różne rzeczy przychodziły do głowy ale jakoś dziwiło mnie bo nic nie nadawało się do pipkowania :lol: :lol: :lol:[/quote]
a mnie tez przychodzily rózne rzeczy, które nawet wskazane by było wypipkowac :oops: tylko mi do kontekstu nie pasowały :oops: :lol:[/quote]
dokładnie o to mi szło :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote]
ale inaczej Ci sie powiedziało :lol:
[quote name='asher'][b]PIKA[/b], a co ci przychodziło? Bo ja jakoś nie mam inwecji i nic na "r" - wstydliwgo, godnego wypipkowania mi do głowy nie przychodzi :hmmmm: [/quote]
mam napisac? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA']Dobra napisze, ale... jak mnie zbanuja to będzie Wasza wina :evil:

r[size=1].[/size]u[size=1].[/size]c[size=1].[/size]h[size=1].[/size]a na ten przykład :oops:[/quote]
za dużo literek :lol: :lol: :lol:[/quote]
ale na "r" :lol: ja tam pipków w wypipkowanych słowach nie licze - albo w kontekście pasuje, albo nie :lol:

[quote name='HankaRupczewska']Hihihi - gadam sama ze sobą !!! :lol: [color=red][size=6] A CENZURA ISTNIEJE !!![/size][/color][/quote]
Istnieje, istnieje,:lol: tylko slowo, ktore moze zostać wypipkowane nalezy odpowiednio napisac :lol:
Wypipkowane - Obwąchuje
i to samo nie wypikowane Obwąc[size=1].[/size]h[size=1].[/size]u[size=1].[/size]j[size=1].[/size]e

Link to comment
Share on other sites

Zauwazylam, ze zwykly swinski ryj tez wypipkowuje 8)

Ciekawe jest to, ze jak sie wlasny post z gwiezdami chce poprawic, to napisy sa jak trzeba na podgladzie :lol:

[quote name='HankaRupczewska']No to chba zaraz r**** pochwalny napis, że cezura na DG zakończyła działalność :wink:[/quote]
Co ja sie naglowilam, zeby zgadnac cos Ty wstawila, ze Ci wygwiazdowalo :lol:
Wlazlam w poprawianie postu (jakom mod) i wszystko jasne :oops:
Ja tez o ryju pisze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina'][quote name='HankaRupczewska']No to chba zaraz r**** pochwalny napis, że cezura na DG zakończyła działalność :wink:[/quote]
co ja sie naglowilam, cos Ty wstawila, ze Ci wygwiazdowalo :lol:
Wlazlam w poprawianie postu (jakom mod) i wszystko jasne :oops: [/quote]
No i co napisała??? Bo ja się głowię i nic :lol:
[quote name='Evelina']Ja tez o ryju pisze :lol:[/quote]
O :o nie wypipkowało ci r y j a :o

ryju
ryju
ryju
ryj
ryj
ryj

:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Zauwazylam, ze zwykly swinski r** tez wypipkowuje 8)

Ciekawe jest to, ze jak sie wlasny post z gwiezdami chce poprawic, to napisy sa jak trzeba na podgladzie :lol: [/quote]
ale przy cudzych cytatach pipki są :evil:



[quote name='asher']

ryju
ryju
ryju
r**
r**
r**

:lol:[/quote]
:o a to od czego zalezy czy r[size=1].[/size]y[size=1].[/size]j jest ładny, czy brzydki ? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Evelina']Zauwazylam, ze zwykly swinski r** tez wypipkowuje 8)

Ciekawe jest to, ze jak sie wlasny post z gwiezdami chce poprawic, to napisy sa jak trzeba na podgladzie :lol: [/quote]
ale przy cudzych cytatach pipki są :evil:



[quote name='asher']

ryju
ryju
ryju
r**
r**
r**

:lol:[/quote]
:o a to od czego zalezy czy r[size=1].[/size]y[size=1].[/size]j jest ładny, czy brzydki ? :o[/quote]


No właśnie, który ryj jest ładny, a który nie ? A które obwąchuje jest OK, a które be ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...