Jump to content
Dogomania

Zawody obedience- Zielona Gora 11 wrzesien


Kiara

Recommended Posts

ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY w POLSCE Oddział Zielonej Gorze
Zaprasza na Krajowe Zawody Obedience

Termin : 11. 09. 2005
Miejsce : Strzelnica Myśliwska PZŁ, Zielona Góra, ul.Poznańska 11
Sędzia : Janusz Arnold
Opłaty: 30 zl
Zgłoszenia : do 15 sierpnia na adres Związku: ul.Dąbrowskiego 35, 65-021 Zielona Góra ,
lub mailem: [email][email protected][/email]
Konto: PKO II O/Zielona Góra 84 1020 5402 0000 0202 0021 8834



Zawody odbędą się w dniu Wystawy Zielonogorskiej na tym samym obiekcie.

Do druku zgłoszenia prosimy dołączyć kserokopię kart ocen uprawniających do startu w klasach wyższych.

W miarę możliwości na zgłoszeniach prosimy podawać adres poczty internetowej w celu szybszego otrzymania potwierdzenia zgłoszenia uczestnictwa w zawodach.

Telefony kontaktowe: tel./phone/fax (0048) (68 ) 327-18-55

W miare mozliwosci chetnie pomoge w razie niejasnosci. Jesli mielibyscie jakies pytania to piszcie do mnie na maila : [email][email protected][/email], badz na PW, podaje takze moj numer telefonu: Beata Przymusinska 602 433 936

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ZIELONEJ GORY, MAM NADZIEJE, ZE BEDZIECIE SIE DOBRZE BAWIC :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zawody odbywaja sie na placu wystawy jest to dokladnie teren strzelnicy zielonogorskiej.

Oto dokladny adres: Strzelnica Myśliwska PZŁ, Zielona Góra, ul.Poznańska 11

Jesli interesuje Cie jakis plan dojazdu, to powiedz skad bedziesz jechala, postaram sie pomoc.

No wlasnie, kto jedzie??? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiara'] No wlasnie, kto jedzie??? [/quote]
No to ja już się nieśmiało przyznam, że nas zgłosiłam. :oops: Chociaż nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie? :hmmmm: Ale co tam, musi być ktoś ostatni. :silly: A z zawodami też musimy się trochę obyć, bo na ostatnich imprezach agility mała zwiewała ze strachu z ringu. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiara'] No to wspaniale [/quote]
No to się jeszcze okaże co razem zmalujemy. :wink: :cunao: :silly:

[quote name='Kiara']Jakbys czegos potrzebowala to pisz, na pewno bede sie strala odpowiedziec na wszystkie pytania [/quote]
Oooo, super :thumbs: , dzięki :buzi: .

A właśnie nawrzucałam trochę pytań w różnych tematach:

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16117&start=15[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=23452&start=60[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=26165[/url] :wink:

Link to comment
Share on other sites

Co prawda mowilam, o pytaniach na temat zawodow, ale na tyle ile potrafie chetnie odpowiem :P

AniaP widzialam Twoje zgloszenie, ale zgloszenia Cortiny tam nie bylo, czy wysylalas poczta elektroniczna??

Dojazd wrzuce niebawem, bedzie bardzo prosty :D

Link to comment
Share on other sites

Beatko, a moje widziałaś elektroniczne zgłoszenie czy pocztą? :hmmmm: Bo elektronicznie wysyłałam tak na ostatnią chwilę, na wypadek gdyby pocztą nie dotarło i do tego elektronicznego już nie dołączyłam karty oceny zerówki :shake:, wysłałam tylko jej kserokopię pocztą.

Beatko, a dużo zgłoszeń widziałaś? :roll: Lista zgłoszeń już i tak zamknięta, więc zdradź coś :wink: , bo tu się nikt nie chce przyznać kto jedzie. :nono:

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie niestety nic nie moge jeszcze zdradzic, bo nic nie wiem :( Twoje zgloszenie widzialam na papierze, a zgloszen elektronicznych jeszcze nie dostalam, bo mieli jakas awarie netu. We wtorek wszystko postaram sie wydebic i napisze :)

W jedynce z tego, co ja wiem to startuje jeszcze Kasia z Krakowa z belgiem, Onek Wortik no i ja, to tyle co wiem na razie, jak bede miala cos wiecej od razu dam znac :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiara'] Nie mow hop!! Kiarka nie robi kwadratu i do tej pory zawsze za to zero zgarnialysmy [/quote]
Eeeeeee tam, gooopoty gadasz. :silly: Kwadratu nie robi. Przecież Kiara zawsze tak super ćwiczy, że moja maluda nie ma się co z nią równać. :( Zresztą Kiara ma stabilną psychikę (nigdy nie zapomnę jej spokojnego zachowania na zawodach w Błażejewku w pewnej trudnej sytuacji :thumbs: ), a Astucha nigdy nie wiem co mi nagle wywinie. :evil: Rano na spacerze tak ładnie robiła aport chociaż tylko na patyczek i warkoczyk, a potem w szkole... rzucam patyczek jako aport :oops: , Astucha przebiega obok patyczka i leci prosto do drzewka je sobie obniuchać :chainsaw: , a jak ją wołam, to węszy sobie po drodze w trawce zupełnie mnie nie słysząc :2gunfire: i się do mnie nie spiesząc. :snipersm: A po kilku minutach, zanim następny pies zdąrzył skończyć aport, 4-letnia córeczka znajomego przyniosła dla Asti nowy patyczek, rzucam go jej, kawałek jej uciekam do tyłu i przynosi aport bez problemu, z małą poprawką, bo wypluła go dosłownie pół kroku przede mną, ale poprawiam i już jest ok. :o No i co z takim małpiszonem zrobić? :niewiem: Chyba przestanę z nią ćwiczyć aport w domu w obecności 9-miesięcznej córeczki mojego braciszka, bo... tylko wtedy będzie go poprawnie robić? Może jej się tak kojarzyć? :niewiem: Bosze, takie to małe czworonożne, a tak mnie ciągle ćwiczy, zmusza do myślenia, główkowania... nie mówiąc już o ciągłym wystawianiu mojej cierpliwości na próbę. :grins:

[quote name='Cortina'] Kiarka może sobie nie robić kwadratu, bo inne rzeczy robi rewelacyjnie a już chodzenie przy nodze jest bajeczne [/quote]
:lol: Święte słowa Monia. :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cortina']Swoje zgłoszenie wysłałam pocztą listem poleconym już dawno temu, bo ze dwa tygodnie temu. Rapsodia z Kojca Coli. [/quote]

Ojcik, to tego zgloszenia nie ma na pewno :(
Jeszcze we wtorek przetrzasne wszystko, a jesli go nie znajde, to szybciutko poprosze Cie o dane na maila, to podrzuce Twoje zgloszenie :)

A z Kiarka owszem, cwiczy mi sie super, co nie znaczy, ze zawsze wszytko wykonuje :wink:

Link to comment
Share on other sites

[color=darkred][b]POTWIERDZENIE ZGLOSZEN OBEDIENCE[/b][/color]


KLASA 0

[b]1. Dawid Karpinski, doberman Bourbon Akagera, Wroclaw[/b]
[b]2. Bogusława Świerczyńska, ON Dessi z Lesicy, Wroclaw[/b]
[b]3. Joanna Szumer, wyzel niemiecki Faza Fior z Czarnego Dworu, Zielona Gora[/b]
[b]4. Wojciech Tomkiewicz, wyzel niemiecki Era z Czarnego Dworu, Krosno Odrzanskie[/b]
[b]5. Iwona Szuszkiewicz, OB groenendael Phalco Du Chemin Des Sorcieres, Wroclaw[/b]
[b]6. Danuta Motowidlo, malinois Birma Bonny Dux, Wroclaw [/b]
[b]7. Agnieszka Tlaga, border collie Never Never Land ELIXIR OF BLUE LIFE, Tyniec Maly[/b]
[b]8. Krzysztof Tlaga , mix ZUZIA, Wroclaw[/b]
[b]9. Jan Przondo, owczarek francuski briard AZA Z Południowego Parku, Wroclaw[/b]
[b]10. Irena Kempińska, pudel miniaturowy apricot Katarzyna Wielka JANTAROWA FUGA, Wroclaw[/b]
[b]11. Magdalena Filiks, bouvier Lija z Potrzeby Serca, Wroclaw[/b]
[b]12. Malgorzata Peron, czechoslowacki wilczak Jolly z Molu Es, Gubin[/b]
[b]13. Przemyslaw Peron, czechoslowacki wilczak Balrog z Peronowki, Gubin[/b]




KLASA 1

[b]1. Beata Przymusinska, OB groenendael Rakija Black z Kovarny, Zielona Gora[/b]
[b]2. Teresa Mazurek Kaminska, szpic minaturowy Tarzan z Ticheho haje, Wroclaw [color=darkblue]( brak karty kwalifikujacej z zerowki!!)[/color][/b]
[b]3. Katarzyna Gondek, OB tervueren Paradoks Errata Terwipon, Krakow [color=darkblue]( brak karty kwalifikujacej z zerowki!!)[/color][/b]
[b]4. Anna Panek, owczarek szetlandzki Asti, Poznan[/b]
[b]5. Barbara Pawlik, ON VUX z Beroliny, Krakow[/b]
[b]6. Monika Owczarek, ON Rapsodia z Kojca Coli, Poznan[/b]
[b]7. Beata Banaszak, border Collie Wendy Ko-To-Ra, Wroclaw [color=darkblue]( brak karty kwalifikujacej z zerowki!!)[/color][/b]
[b]8. Danuta Woźniak, owczarek belgijski malinois Nikita Gold de Luks, Wroclaw [color=darkblue]( brak karty kwalifikujacej z zerowki!!)[/color][/b]
[b]9. Anna Filiks, owczarek szetlandzki sheltie Parys Z Kojca Collie, Wroclaw [color=darkblue]( brak karty kwalifikujacej z zerowki!!)[/color][/b]
[b]10. Marta Zając, kerry blue terrier DEVIS BOY Vaksam, Wroclaw [color=darkblue]( brak karty kwalifikujacej z zerowki!!)[/color][/b]
[b]11. Anna Barysiewicz, wyzel weimarski Azan z Gajowego Rodu, Wroclaw [color=darkblue]( brak karty kwalifikujacej z zerowki!!)[/color][/b]
[b]12. Elzbieta Wojtko, czechoslowacki wilczak Amber Wolf z Peronowki, Poznan [color=darkblue]( brak karty kwalifikujacej z zerowki!!)[/color][/b]
[b]13. Joanna Skrobacka, OB groenendael Gwiazda Leopardus, Poznan[/b]


KLASA 2

[b]1. Elżbieta Baranowska, owczarek belgijski F'DERICK VISION Sixty six, Poznan [color=darkblue]( brak karty kwalifikujacej!!)[/color][/b]
[b]2. Przemyslaw Tworek, ON Kendo Satysfakcja, Warszawa[color=darkblue]( brak karty kwalifikujacej!!)[/color][/b]





[color=green]Osoby, ktore nie wpisaly w zgloszeniu klasy:[/color]

[b]
2. Alicja Zajac, PON Taka Sama z Hordegardy, Wroclaw[/b]




[color=green]
Lista potwierdzen dotyczy TYLKO zgloszen przeslanych poczta i faksem, zgloszenia mailowe beda podane w najblizszym czasie. Bardzo prosze o uzupelnienie danych, szczegolnie dotyczacych klasy!!! Jesli ktos nie przeslal dokumentow uprawniajacych do startu w klasie 1 jest zobowiazany posiadac takowe na zawodach!! Lista potwierdzen bedzie uzupelniana. [/color]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...