Jump to content
Dogomania

TATA 2x CACIB 29-30/10/2005


Zeliika

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Na stronach wegierskiego zwiazku pojawilo sie przy niej takie wyrazy: TATA EDZÕTÁBOR Pojawilo sie to przy 2XCACIB w Budapeszcie na czerwono i duzymi literami. Oprocz tego zmienila sie data wystawy na 29-30.10. Czy oznacza to ze wystawa zostala przeniesiona?

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie przed chwila zajrzalam na strone zwiazku i rzeczywiscie :o
23 pazdziernika byly te wydarzenia w 1956 roku. Moze dlatego zostala przeniesoiona na inny termin
Tata to inne miasto,. ale nie jest daleko od Budapesztu. Nie wiem czemu zmienili miejsce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Wlasnie przed chwila zajrzalam na strone zwiazku i rzeczywiscie :o
23 pazdziernika byly te wydarzenia w 1956 roku. Moze dlatego zostala przeniesoiona na inny termin
Tata to inne miasto,. ale nie jest daleko od Budapesztu. Nie wiem czemu zmienili miejsce...[/quote]

Czyli faktycznie przeniesiono wystawę do Tata?

Taką informację znalazłam na stronie MEOE

FIGYELEM!!!


FIGYELEM!!! Az őszi 2x1 Budapest CACIB helye,és időpontja megváltozott:

BUDAPEST 2x1 CACIB:

2005.10.29.-30.

hely: TATA,EDZŐTÁBOR.

I: nevezési határidő:2005.09.05. II.nevezési határidő:2005.10.03.


[b]Bogarka[/b] przetłumacz, jak możesz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']
FIGYELEM!!!


FIGYELEM!!! Az őszi 2x1 Budapest CACIB helye,és időpontja megváltozott:

BUDAPEST 2x1 CACIB:

2005.10.29.-30.

hely: TATA,EDZŐTÁBOR.

I: nevezési határidő:2005.09.05. II.nevezési határidő:2005.10.03.


[b]Bogarka[/b] przetłumacz, jak możesz :D[/quote]

Uwaga!
Termin i miejsce budapesztenskiej jesiennej 2x1 CACIB zostal zmieniony:
BUDAPEST 2x1 CACIB:
29-30 pazdziernika 2005.
Miejsce: Obóz treningowy w Tata.
Pierwszy termin zgloszen: 05. wrzesnia 2005. Drugi termin zgloszen: 3. pazdziernika 2005.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truflaistrucel']A cos Noelani taka pazerna, w dwa dni chcesz zdobyc 4 CACIBy czy co??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Od przybytku glowa nie boli ;)
Budapeszt wlasnie znalazl sie na trasie mojej jesiennej wedrowki po Europie :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Ej, no wcale nie byloby tak zle - ja przynajmniej nie narzekalabym na taka 4-ro CACIBowke :D
Ale slyszalam tylko o potrojnej wystawie, tzn wystawa w sobote w dzien, potem w nocy, i w niedzile w dzien, w tym jedna CACowa.
Znajoma w USA miala bodajze 4 wystawy w jedne weekend ( rano-wieczorem ), ale byly to wystawy ARBA, a nie AKC.


Powodzenia w takim badz razie w wegierskiej stolicy!

Link to comment
Share on other sites

Na Wegrzech wlasnie w tym terminie mialy byc w sobote CACIB, po poludniu klubowka ozdobnych a w niedziele CACIB, zreszta tak ma byc w Rumunii przy czym jedna z takich CACIB jest o zwyciestwo europy Srodkowo-Wschodniej. Wiem tez ze w Szwecji byla (chyba w poprzednim roku) 4xCACIB od czwartku do niedzieli

Link to comment
Share on other sites

a kiedy są te poczwórne wystawy w Szwecji? Może byśmy sobie taki urlopik w przyszłym roku zaplanowali ?
Kochani, dajcie też znać kto będzie sędziował bearded collie w Budapeszcie, może jak starczy kasiorki i uda mi się z pracy wyrwac to się wybierzemy z mężem, bo mi właśnie wczoraj oznajmił że do Budapesztu łaskawie może ze mną pojechać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogarka']23 pazdziernika byly te wydarzenia w 1956 roku. Moze dlatego zostala przeniesoiona na inny termin[/quote]

a to wegraski planujac wystawe na 23go nie wiedzialy, ze maja wtedy swieto narodowe?! :o :wink:

tez czekam na obsade :D i zaluje, ze wystawa nie odbedzie sie w Budapeszcie :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogarka']Nie wiem, czy dlatego zostala przeniesiona, to mi tylko przyszlo do glowy.
Lara wybierasz sie?[/quote]

Nie wiem jeszcze, planowalam ta wystawe od dawna, wiec pewnie sie wybierzemy :D Bylaby to swietna okazja na odwiedzenie starych katow no i do Tokaja chcemy wpasc "na zakupy" :drink1:
Ciekawa tez jestem jaki bedzie sedzia. Nie wiesz [b]Bogarka[/b] jaka jest frekwencja w [i][b]beauceronach[/b][/i] na Budapesztenskich wystawach? Masz jakies tegoroczne albo starsze katalogi aby spojrzec :D Bylabym wdzieczna :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...