Jump to content
Dogomania

TATA 2x CACIB 29-30/10/2005


Zeliika

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasia_frodo']napisałam do Budapesztu z prośbą o podanie numeru konta w formacie IBAN zamiast tego co na ulotce......... ale poprostu mnie olali i odpisali, żeby płacić na podany numer konta........ chociaż IBAN jest obowiązkowy dla wszystkich krajów Unii :evil:[/quote]
[b]Kasia[/b] - witaj, dawno Cię nie słyszałam. Co do płatności za wystawę w Tata, to podany kod SWIFT też załatwia sprawę. Podany na ulotce nr konta jest identyczny z numerem konta Budapesztu. Ja na ostatnie 3-4 wystawy płaciłam na to konto (ze wskazaniem na kod SWIFT) i nie było żadnych kłopotów z przelewem czy potem, na wystawie. Pieniądze dochodziły bez jakichkolwiek problemów.
A więc, jeżeli masz możliwość zrobienia przelewu - zrób to i po bólu.
Pozdrowienia dla Mamy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście mam możliwość zrobienia przelewu tylko......... jeżeli numer konta będę miała w formacie IBAN to opłata za przelew w moim banku będzie wynosiła [b]10 zł[/b], a jeżeli będzie w takiej formie jaką podają to opłata będzie jakieś [b]100 zł[/b]. I tu już jest różnica znacząca. :evil: a format IBAN jest obowiązkowy w całej Unii więc muszą go podać, choć oczywiście im później podadzą tym więcej będę musiała zapłacić i pewnie o to im chodzi......... :evil:
a przy 100 zł opłaty za przelew nie opłaca mi się wysyłać pieniędzy wcześniej tylko lepiej płacić na wystawie :-?

Link to comment
Share on other sites

Istnieje jeszcze takie ryzyko,że jak coś się wydarzy i człek nie pojedzie pieniążki pa,pa,pa
Ja tam płacę na wystawie i tak dopiero wysłałam zgłoszenie i pewnie uznaja ,że to drugi termin ,więc 5 euro różnicy, to żadna różnica, przelew drożej wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_frodo']Oczywiście mam możliwość zrobienia przelewu tylko......... jeżeli numer konta będę miała w formacie IBAN to opłata za przelew w moim banku będzie wynosiła [b]10 zł[/b], a jeżeli będzie w takiej formie jaką podają to opłata będzie jakieś [b]100 zł[/b]. I tu już jest różnica znacząca. :evil: a format IBAN jest obowiązkowy w całej Unii więc muszą go podać, choć oczywiście im później podadzą tym więcej będę musiała zapłacić i pewnie o to im chodzi......... :evil:
a przy 100 zł opłaty za przelew nie opłaca mi się wysyłać pieniędzy wcześniej tylko lepiej płacić na wystawie :-?[/quote]
Z tego wynika, że co bank, to obyczaj. :wink: W PeKaO SA nie ma zwyczaju podwyższać aż 10-krotnie opłatę manipulacyjną za brak IBAN-u. Sprawdzałam to każdorazowo po otrzymaniu wyciągu z banku. Taki przelew kosztował mnie 45 zł.
Kasiu, jest topik nt. płatności za wystawy. Nie pamiętam dokładnie tytułu, ale wyjdź tam i poczytaj sobie. Może któryś z tam zaproponowanych sposobów płatności będzie lepszy dla Ciebie?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Ale zaplacic chyba trzeba nawet jak sie nie pojedzie?[/quote]
Tej zasady bardzo trzyma się Austria. I w kontaktach z tym krajem możesz mieć pewność, że jak zgłosić psy, a nie zapłacisz, bo nie pojedziesz, to możesz się pożegnać z udziałem w austriackich wystawach bez uregulowania zaległej należności.

Co do Węgier - nie mam pojęcia. Nie byłam w takiej sytuacji, więc trudno mi się tu wypowiadać.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Znam wyniki tylko [b]BIS Junior. Sędziował p. P. Śliwka[/b].
Początkowo sedzia wybrał po najlepszym juniorze w poszczególnych grupach, potem z tej dziesiątki dokonał wyboru BIS.
[b]Pierwsze miejsce dla West Highland White Terrier, drugie - dla Owczarka Szetlandzkiego, trzecie - dla Boksera.[/b]
Niestety zdjęć nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Jadzia']Caviś i jego Pancia z południowej Polski szukają transportu na wystawę do TATA. Może ktoś ma jedno wolne miejsce???[/quote]
Zapytaj Króliczka, która - co prawda - jest z W-wy, ale może jakoś złapałaby Ciebie "na trasie". Może wypali.
Pzdr.[/quote]

Koniecznie zapytaj Króliczka może będzie wolne miejsce, ja też jadę z południa Polski, a zabieram się busem który jedzie z Warszawy i wsiadam w Cieszynie. W tym busie niestety już wszystkie miejsca zajęte :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jadzia']Mam suczke rasy cavalier king charles spaniel. Mieszkam na południu Polski w Katowicach.[/quote]

A to mi ładne południe Polski :wink: Ja myślałam,że jakieś Tatry, albo Bieszczady, no w ostateczności jakowyś Beskid, a ona mi tu KATOWICE :roll: 8) :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']E-maile rozesłane ,poczekamy jaka decyzja i powoli będziemy się rozdzielać.Coś czuję ,że dla każdego wspólny pasażer się znajdzie :wink:
[b]Kika [/b] Twój rozkład jazdy już znam ,a Ty [b]Dorotal[/b] jaką trasę zaplanowałaś.?
Masz już na oku jakiś penzion?[/quote]
Na razie to ja chcialabym dostac potwierdzenie , ze moje psy sa zarejestrowane.Wyslalam mail i probowalam wczoraj przez caly dzien wyslac fax na numer z ulotki. Bezskutecznie. :( wkoncu wyslalam fax na nastepny numer z ich strony internetowej.
trasa: Bialystok -> Warszawa-> trasa katowicka-> Zwardon-> Zylina-> odbicie z autostrady gdzies przed Bratyslawa -> Komarno-> Tata
ogolnie jakies 870 km

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...