Jump to content
Dogomania

Dożek Amon za Tęczowym Mostem ;( [*][*][*]


Lagunka

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='katiuszka']Beata K. z adopcji dzwonila do schroniska. Amona ktos zaadoptowal :D Szkoda tylko, ze nie znamy szczgolow :roll:[/quote]

:angel: :angel:

Mam nadzieję,że to bedzie udana adopcja dla Amonka. Cholera szkoda, ze nie wiemy co i jak :roll: Ale trzymam kciuki, żeby było dobrze i,żeby Amonek miał swoją zasłużoną kanapę 8) i dobrego człowieka

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy mogę się cieszyć bo z jednej strony bardzo bym chciała aby Amon nareszcie był kochany tak jak Mu się to należy, z drugiej strony ciesze się bo Lagunka się ucieszy i będzie miała miłą niespodziankę jak wróci, a z trzeciej strony chciałabym zapytać czy można poznać jakieś szczegóły.. czy ktoś kto adoptował Amona upatrzył Go sobie wcześniej czy tak przyjechał do schroniska i od razu się zakochał.. czy jest świadomy jakie Amon ma potrzeby........ no i jest jeszcze kilkanaście innych stron o których nie zanudzam..;)..... i postanawiam się cieszyć cichutko i wierzyć, że Amon MA DOM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA ! :angel:

Link to comment
Share on other sites

Do dnia 20 lipca do godziny 17.OO byłam w schronisku i dozek Amon w nim był .Daleko z tyłu od biura a która to była klatka nie wiem ale dosyc bliski czarnej młodej staffordki ,która jak ją widziałam najpradopodobniej jest przeziebiona ,bo miała ropny katar.Mysle że otrzymałyscie błedne informacje że AMON znalazł dom.Chyba że są dwa biało czarne dogi na Paluchu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kurczątko! To co w końcu z tym Amonkiem??? Bo to troszkę niepokojące.. :(
Raz jest, potem go nagle nie ma, i znów się pojawia...?
A już chciałam się cieszyć, że dozio domek znalazł :(
W każdym razie jak teraz patrzałam na stronę adopcyjną dogów, to już Amonka tam nie ma :-? A tam czegoś bliżej nie można się dowiedzieć??

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam pomyłka w dacie do 20 sierpnia widziałam Amona,chyba że są dwa biało-czarne dogi w schronisku.Znajduje się z tyłu jakgdyby prostopadle do biura schroniska tylko w znacznej odległości tam gdzie jest rozkopane ,był sam.Jego opiekunem byl pan jasny blondyn w okularach ,który pociąga nogą ,nalewał im wodę.Zapytajcie o p.Martę Mikołajczyk zajmuje sie kotami.Szczypła młoda dziewczyna -długie kasztanowe włosy,powinna się zorientować jak nazywa sie ten opiekun a on wskaże wam w którym boksie jest Amon.W razie problemów postaram się poprosić Martę aby go odszukała.
Pozdrawiam
Beata

Link to comment
Share on other sites

dzięki Kostek :))))

bałam się, że Amon zachorował, tfuuuu odpukać

Sprawdzałam stronę adopcyjną dogów i nie ma tam Amona, czy ktoś wie z kim z tej strony można się skontaktować i poprosić o umieszczenie Go ? Czy po prostu pisać tam na maila z informacjami i zdjęciami, które sa tutaj ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...