Jump to content
Dogomania

Dożek Amon za Tęczowym Mostem ;( [*][*][*]


Lagunka

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bylam u Amonka ogonek narazie tak jakby przyschnal dostal kawalek mieska i buziaka i chyba jest szczesliwy jak na te warunki w jakich zyje :-?
jutro bede znowu bo nie zdazylam wyjsc z pieskami to sie znowu poprzytulamy 8)

BLAGAM NIECH KTOS GO ZABIERZE TAKI PIEKNY A JUZ TYLE CZASU CZEKA

Link to comment
Share on other sites

dziewuszki nie wiem czym to bylo spowodowane ale jak bylam dzisiaj w schronisku to na poczatku Amonek lezal w budzie i wyskoczyl do mnie ze zebiskami jak podeszlam :cry: pozniej bylo wszystko po staremu buziaczki glaski i te sprawy ale co w niego wstapilo na poczatku :-?

Link to comment
Share on other sites

Moze znow Go ktos źle potraktował i automatycznie wyskoczyl z atakiem jako obrona.
Jakby Nas zamknac w klatce to pewnie bysmy zeżarły szybko kogos - zresztą jak sama mówisz potem było ok, czyli wyczuł,że jest bepieczny, więc można merdac i poddawać się pieszczotom:)
On musi jak najszybciej znaleźć domek :cry:

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że Jego zachowanie spowodowane jest obecnością w tym schronisku, i w wielu innych zapewne także osób, które bardzo źle traktują zwierzęta. Psy zamiast "podleczyć" urazy jakie mają nabywają nowych często jeszcze gorszych niż te których doświadczyły przed przybyciem do schroniska. Wkurzające to jest i tym cenniejsze wizyty tych którzy mają na Psa pozytywny wpływ i chcą aby miał też dobre chwile w smutnym życiu !!!!

Link to comment
Share on other sites

A jak się nie mylę z tego co czytałam w tym wątku, to był tam jakis "paskudny opiekun', który nie za dobrze traktował pieski :(...
Może Amon miał "przyjemność" spotkać tego jegomościa :( :( i stad te zachowanie (z tego co piszecie, można by wnioskować, że się przestraszył i chcąc się może bronić próbował zaatakować)...

Boziu, niech go ktoś pokocha i zabierze, bo całkiem biedak w schronisku sfiksuje :(

Hop! Na górę Amonku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...