Jump to content
Dogomania

konkurs na przydomek hodowlany


AMFI

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMFI']Dziś zakończyło się nasze oczekiwanie na decyzję ZK: mam zatwierdzoną nazwę [b]z Bullerbyn[/b] :P[/quote]

A mnie ten właśnie przydomek najbardziej się podobał :D :D :D
My również ostatnio tę właśnie lekturę czytaliśmy.
(Staffiątka z Bullerbyn) jak to pięknie brzmi. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wejherstaff']
A mnie ten właśnie przydomek najbardziej się podobał :D :D :D
My również ostatnio tę właśnie lekturę czytaliśmy.
(Staffiątka z Bullerbyn) jak to pięknie brzmi. :lol:[/quote]

Dzięki, a ja cały czas się biję z myślami czy Staffrose nie byłoby ładniej... i stronka www z motywami róż...

[quote]Super nazwy wymyślacie.
Ja też od jakiegoś czasu się zastanawiam nad rejestracją hodowli, z tym, że chcialabym nazwę niezwiązaną z żadną rasą[/quote]

na to dawaj z czym się ma kojarzyć, a dogomaniaki coś wymyślą... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMFI'][quote name='wejherstaff']
A mnie ten właśnie przydomek najbardziej się podobał :D :D :D
My również ostatnio tę właśnie lekturę czytaliśmy.
(Staffiątka z Bullerbyn) jak to pięknie brzmi. :lol:[/quote]

Dzięki, a ja cały czas się biję z myślami czy Staffrose nie byłoby ładniej... i stronka www z motywami róż...[/quote]
a ja przyznam ze ten przydomek od samego poczatku mi sie podobal naprawde nie ma nad czym sie zastanawiac jest naprawde genialny ....heh moze kiedys tez mi cos ladnego wymyslicie jezeli bede miala szczeniaczki :)

Link to comment
Share on other sites

A ja sie wsciekne :evil:
Rodowod mam do odbioru po 2 miesiacach od zlozenia - czyli miesiac wczesniej niz zazwyczaj, ale "cos w Warszawie pokrecili z tym przydomkiem i musi Pani jeszcze poczekac" :-? Czyli tu miesiac gratis pojdzie a'konto przedluzenia czasu oczekiwania na przydomek :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']A ja sie wsciekne :evil:
Rodowod mam do odbioru po 2 miesiacach od zlozenia - czyli miesiac wczesniej niz zazwyczaj, ale "cos w Warszawie pokrecili z tym przydomkiem i musi Pani jeszcze poczekac" :-? Czyli tu miesiac gratis pojdzie a'konto przedluzenia czasu oczekiwania na przydomek :evil:[/quote] ehhh ja juz bede czekac nastepny miesiac na rodowd bo komus sie nie chcialo dokladnie czytac adresu ....no aler coz jedynie mozna ciepliwie czekac ...wiec czekamy Tufi :)

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja oba rodowody już mam - Bigosa dostałam po 3 miesiącach, Nygusa teraz po dwóch. Nastawiam się jednak na nieskończenie długą nostryfikację kolejnego...
Nie mam przydomka jeszcze, bo pokręcili coś :-?

A Marta zdradzisz w końcu jaki Ty masz przydomek? Bo skoro małe chinole na świecie, to i przydomek trzeba już mieć, co? 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...