Jump to content
Dogomania

Hodowla Onow w typie pracujacym


pancelot

Recommended Posts

[quote name='ayshe']gratuluje dorplant rozszerzenia hodowli o nowe linie.:cool3::p[/quote]
Ayshe prawde powiedziawszy mam trzy linie:
eksterierowa ,uzytkowa i mieszana :evil_lol:

Narazie sie zgrywamy z Vat ,(pierwsze proby w posluszenstwie) w obronie idzie nam b. dobrze. Oboje sie swietnie bawimy przy tym.O slad wogole sie nie martwie..
Jasne jest jak slonce ze wyszkolil go Slawek a ja tylko wykozystuje to co on wypracowal .:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorplant']Ayshe prawde powiedziawszy mam trzy linie:
eksterierowa ,uzytkowa i mieszana :evil_lol:

Narazie sie zgrywamy z Vat ,(pierwsze proby w posluszenstwie) w obronie idzie nam b. dobrze. Oboje sie swietnie bawimy przy tym.O slad wogole sie nie martwie..
Jasne jest jak slonce ze wyszkolil go Slawek a ja tylko wykozystuje to co on wypracowal .:p[/QUOTE]

Zaraz, zaraz Sławek pozbywa sie Vacika ?!?!?!?! :crazyeye:
Prosze o wytłumaczenie bo moze ja nie zrozumiałam

Link to comment
Share on other sites

Kiedys jak ja robiłam uprawnienia treserskie to było potrzebne zaliczenie IPO3 z psem żeby móc podchodzić do egzaminu(wiem bo musiała z 3 zaliczać...)a teraz o ile sie dobrze orientuje nie obowiązuę..pozatym Dorplant ma uz te uprawnienia..teraz albo chodzi o sedziego..albo..ale ja nie lubie ludziom z butami w zycie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ale moze nie ma zadnej "ukrytej" motywacji w tej zmianie. Takie psy jak Merlin, Ozzy Barnero czy Cato Katargo tez zmienialy przewodnikow, wiec dlaczego Vat nie moze? No ale sama dorplant napisala, ze wyjasni ten powod, wiec trzeba cierpliwie czekac.

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol:mysle ze tu nei ma zadnej wielkiej tajemnicy ani czarownych planow tylko zwykly rozwoj.;)trzymam kciukasy.
ps.no melin to akurat zmienil przewodnika ze wzgledu na lepsza kompatybilnosc;).
i wiadomo jest ze doswiadczony pies to jak zagrany wysoko doswiadczony kon-nie ma lepszego nauczyciela.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Axusia..ja pracuje z Jolką..a praca z psem po przejsciach,nie od szczeniak..wymaga wiele..
Rewolta(Volta) została bo Mirek chciał pracowac,pozatym jest doskonałym materiałem pod kontem hodowlanym!..ale praca nie daje mu szans,ja nie podejme sie pracy z jeszcze jedna suka,bo mam też inne psy..dlatego własnie po to żeby się nie zmarnował potencjał tej suki..szukamy odpowiednich rąk.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mam nadizeje ze wroca do regularnych treningow.justyna niedawno urodizla drugiego synka i teraz boryka sie z ulozeniem sobie wsyzsktiego tak zeby jeszcze bylo miejsce na treningi:cool1:.
na razie szlifujemy podporzadkowanie,justyna pracuje tez nad technika sladu[kola belgijskie,trojkaty,krotkie slady itd]
generalnei suka juz od dawna ma zrobione schematy do ipo2.ale niestety mamy przerwe.:roll::p.
chilli doskonale radzi sobie w obronczym i nie ma problemu z obciazeniami.taka zolza jest:diabloti:.
mielismy troche problemow[justyna z timingiem]wpodporzadkowaniu na obronie i wrocimy do tego jak tylko suka dojedize na trening z pozorantami.:p

Link to comment
Share on other sites

Ayshe dzieki bardzo za info.Sporo jest psów po VAT w Polsce które pracują.Niektóre w przyszłym roku zaczną starty.ARUN juz startował.Teraz czeka go przeprawa w IPO-3.Będzie rywalizował z ojcem swoim na MPL.
A tak w ogóle moja stronka internetowa przechodzi przemiany.Chcę aby była żywa aby coś sie zawsze działó.Otwieram tzw"dziennik szkoleniowca".Zapraszam do zaglądania czasem.


[URL="http://www.rewir.strefa.pl"]www.rewir.strefa.pl[/URL]
[URL="http://www.dorplant.strefa.pl"]www.dorplant.strefa.pl[/URL]


Pozdrawiam bardzo wszystkich forumowiczów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...