Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Agula99']Becia i majuska, czy któraś z was ma jutro chwilkę czasu żeby wybrać się do przytuliska i pomóc przy szczeniaczkach?? Dziewczynki mają około 6 tygodni, brzuszki jak dzieci z Etiopii. Madzia ich dziś ponacierała specyfikami na skórę i jak na razie siedzą w tej naszej nowej budce, akurat jak znalazł ją mamy. Jakby któraś z was dała radę, to proszę o kontakt!!!:)[/QUOTE]

Agatko postaram się wybrać razem z Tobą, chyba, że się coś wydarzy dziwnego, ale raczej dam radę

Link to comment
Share on other sites

Super majuska! Mam nadzieję że ja też dam radę, bo od dwóch dni męczy mnie grypa żołądkowa, więc lenie się w domu, stąd taka moja aktywność dzisiaj na dogo, ale stanę na głowie i dam radę!! Jeden nie dam sam rady z Merlinami, Walusiami, Lusiami, Sunią i trzema szczeniaczkami :)

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dzisiaj z majuską w przytulisku, sunia ze szczeniaczkami cuuuudowna:loveu: przecudna!!:p Szczeniaczki puchate kuleczki, rozrabiaki, wariatki, od razu polubiły wujka Walusia i Merlina. Sunia ganiała z Merlinkiem i Lusią jak oszalała, fajnie bo ją to trochę rozruszało. A małe są nooo sami zobaczycie, jak tylko majuska wklei foty:loveu: Majuuuuuska gdzie jesteś??????:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Sunieczkę - mamuśkę nazwałyśmy Iga, ma około 4- 5 lat, ma puchate futro, więc nie widac na fotach , że jest chuda, ale jak sie ją głaszcze to czuć wszystkie kosteczki, jest odrobinkę jeszcze nieśmiała, ale wszystko na dobrej drodze, jak zobaczyła, że z naszej strony jest tylko tulenie i mizianie to chętnie potem podchodziła i nawet sama noskiem zaczepiała, w końcu na tyle się ośmieliła, że zaczęła z Merlinem jakieś szalone biegi, latali tak bez opamiętania chyba z pół godziny :) wg Justynki Iga "stała" kiedyś obok owczarka szkockiego, na moje oko też wiele podobieństw zauważyc można, w dodatku ma śliczny kolor sierści, nie jest czarna tylko taka ciemno czekoladowa, małe łobuziary , bo to oczywiście trzy suczki, były strasznie zapchlone i zawszone, juz są po akcji odpchlania i odrobaczania, teraz odkarmiamy stadko i szukamy domków :)

A oto cały albumik:

[url]https://picasaweb.google.com/112816677289324950388/IgaIJejSzczeniaki?authkey=Gv1sRgCJ_Jja64yvDRpgE#5585851386469902018[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']
Czy mi się wydaje, że jedna szczeniorka bez ogonka ?[/QUOTE]
Tak Beciu, jedna nie ma ogonka. A teraz szukajmy dla nich imion, ja już wiele wymyśliłam dziś w przytulisku. Ale muszę przyznać, że zdjęcia nie oddają jakie one są cudne, na żywo to dopiero cuuuudeńka!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Mhm, a jakby ich było siedem, a nie trzy, to mogłyby się zbiorowo nazywać 7UP. To może mateczkę na Mirindę przemianować, do kompletu?[/QUOTE]

Przyznam że to imię Iga dla mamusi wcale mi nie leży . Jest takie ostre, zimne i nieprzyjazne... a ona widać taka ciepła sunia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Przyznam że to imię Iga dla mamusi wcale mi nie leży . Jest takie ostre, zimne i nieprzyjazne... a ona widać taka ciepła sunia.[/QUOTE]
Książka skarg i zażaleń u majuski odnośnie tego imienia. Zresztą zawsze można zmienić, to takie jej drugie imię a pierwsze ciągle nieznane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']A róbta co chceta z tymi imionami[/QUOTE]
A nie denerwujta się tak i tak wiadomo że w przyszłości ktoś może ją nazwać jeszcze inaczej. Dla mnie to ona jest, hmmm noo nie wiem, jakoś cięzko mi dla niej znaleźć imię, Iga może być, zawsze można zdrobnić Igusia, Igunia, Iguleńka ;). Beciaaa a tobie dziś coś nie za zimno pod tą kołderką, że imiona też takie zimne???:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...