Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Sunia jest ogólnie bardzo przyjaznym psem, wesołym, radosny, nawet nieźle chodzi na spacerku, trochę się wydurnia, ale można dać jej radę, ja bym ją ogłaszała, to całe jej ADHD wiąże się z tym, że po całym dniu siedzenia w klacie, wypada i molestuje człowieka, skacząc, owalając się, nie patrząc co i gdzie, jak się trochę wyszalej, jest całkiem znośna, lubi bawić się z Keszą, która po chwili ma jej dość, z Terrim też jest ok, tylko Terri od razu zabiera się do działania ( a przecież ona nie w cieczce), jej potrzebny jest człowiek, wybieg, dużo ruchu i spacerów i zainteresowania i będzie z niej całkiem fajny pies (zresztą już jest) a u nas nie oszukujmy się, kto będzie nad nią pracował, kiedy przytulisko zawalone, a każdemu trzeba czas poświęcić, każdy jęczy, szczeka, wyje, prosi o odrobinę uwagi, a człowiek sam!!! Proponuję ją ogłaszać, prosić o pomoc fundację, bo ona w zamknięciu będzie jeszcze bardziej dziczeć. No jak Rudi znalazł dom, to ona też ma chyba szansę!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Pilnie zwołuję i proszę o pomoc na wątku naszego nowego psa Franko!!!! Dramat!!!! Buldożek francuski, którego jadły larwy much!!


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232812-Franko-buldożek-fr-w-tragicznym-stanie-jadły-go-larwy-much?p=19725612#post19725612[/URL]
[/B]
[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5914/dscf0970.jpg[/IMG]

obawiam się, że to kolejny podrzucony do Boguchwały pies, nie z naszego terenu.....

Link to comment
Share on other sites

Figuniu będziemy bardzo wdzięczne, strasznie wdzięczne, dozgonnie wdzięczne...chociaż kilka, na dzień dzisiejszy najbardziej chyba ich potrzebują Wiola i Wega, mają spore szanse, musimy jakieś miejsce robić w przytulisku, bo przecież tragedia jest...Tobik taki fajny i nic...Terry....ech:shake:

Link to comment
Share on other sites

Na razie wątek roboczy, bez tekstu, uzupełnię ok. 24 godz. To wszystkie zdjęcia które mam, wiec Agula proszę skleć kilka zdań i napisz cos o niej sensownego i ruszajmy z ogłoszeniami na cito !!!
Dla niezorientowanych - chcą nam Vegę odebrać do miejsca, z którego do nas trafiła ale uwierzcie - to nie jest dobre miejsce.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232871-Vega-czarna-labradorka?p=19731853#post19731853[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałam jeszcze oficjalnie na głównym wątku...

[B]Franko jest w DT[/B], pod dobrą opieką i piecze nad nim ma Stowarzyszenie Adopcje Buldożków:multi::multi::multi:
Gdyby ktoś chciał go wspomóc, bo leczenie jest kosztowne ( opatrunki żelowe) to tu są namiary:

KONTO: 15 1160 2202 0000 0002 0821 3750

prosimy o wpłaty na konto o treści: DAROWIZNA + imię i nazwisko + imię psa



[SIZE=3][B]Guniu mam wielką prośbę o wstawienie tych kociaków na Twoja stronkę, bo gabinet pęka w szwach....[/B]
[/SIZE]W chwili obecnej do adopcji mamy w gabinecie gromadkę burasków, kochane łobuziaki, jest ich czwórka ( 3 kocurki i jedna kicia ) mają tak ok. 2 miesięcy. Jest też bardzo sympatyczny troszkę starszy, bo ok. 5 miesięczny kocurek Szaruś .
Kontakt na Justynkę 602670139

[URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/KociakiBuraskiDoAdopcji[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam coś podchodzącego pod stronę internetową. Jeśli się spodoba to podam na PW Login i hasło by ktos mógł jeszcze edytować to ...
Wszystko można zmienić zaczynając od koloru kończąc na tekście i nazwie :-P
Link do niej [URL="http://c18259.wix.com/przytulisko-cztery-lapy"]KLIK
[/URL]
Powiedzcie mi jeszcze na kogo dane kontaktowe czy opisy psów się zgadzają (galeria jeszcze nie gotowa)

Edited by Mega
Link to comment
Share on other sites

Ratunku!!! Mamy kolejny przychówek, suczka i 3 maluchy!! Suczka, kochana, miła, normalnie druga Wiola, ogonek ciągle pod siebie i się prawie czołga, co ona musiała przeżyć bidulka, cycuchy wyciągnięte.Jest koooochan!! Miłość od pierwszego wejrzenia, tak samo jak Wiola chce żeby ją głaskać, przytulać, chyba nigdy tego nie miała. Trzeba znowu szukać domków dla maluchów, zanim zrobi się zimno, mają około 4 tygodni. Udało mi się zrobić tylko takie dwie fotki, bo już było ciemnawo.[SIZE=3][B] Prosimy o pomoc!!! [/B][/SIZE]Niestety fotki nie dają się wstawić, wyślę Beci lub majusce to może wstawią bo u mnie coś nic nie dział!!!

Link to comment
Share on other sites

[size=4][color=#ff0000][b]chciałam bardzo serdecznie podziękować naszym trzem wolontariuszkom, które były dzisiaj w przytulisku i które prosiłam o wyprowadzenie ślepka ( nie zrobiły tego), oraz o przyniesienie kilku butelek z wodą ( również tego nie zrobiły), natomiast kiedy wyszłam z vegą na spacer, zmyły się po cichutku jak kamfora!!! Dzięki dziewczyny!!!
Niech żyje kultura i dobre wychowanie!!!
[/b][/color][/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mega']Zrobiłam coś podchodzącego pod stronę internetową. Jeśli się spodoba to podam na PW Login i hasło by ktos mógł jeszcze edytować to ...
Wszystko można zmienić zaczynając od koloru kończąc na tekście i nazwie :-P
Link do niej [URL="http://c18259.wix.com/przytulisko-cztery-lapy"]KLIK
[/URL]
Powiedzcie mi jeszcze na kogo dane kontaktowe czy opisy psów się zgadzają (galeria jeszcze nie gotowa)[/QUOTE]

Mega świetnie to zrobiłaś, jestem pod wrażeniem. Jesli moge dodac cos od siebie, to w tekście Wioli wyrzuć to :

[COLOR=#b22222][B]leczona na grzyba, świerzba i bóg wie co tam jeszcze,[/B][/COLOR] bo to już nieaktualne, a po co ma kogo odstraszać.

Odnośnie tekstu dla Kai - napisałam nowy, kilka dni temu więc proponowałabym zmienić, jest bardziej adekwatny do sytuacji w jakiej się Kaja znalazła.

[B]Kaja to sliczna, malutka ok.4 -letnia sunieczka z jedwabiście miękkim futerkiem w brązowo-podpalanym kolorze. Jest posłuszna, wykonuje polecenia, przychodzi na zawołanie i ładnie chodzi na smyczy. Bywa odrobinę zaborcza, dlatego nie powinna trafić do domu z małymi dziećmi, a towarzystwo drugiego psa sama sobie wybiera. Kaja bardzo przywiązuje się do ludzi, lubi być brana na rączki, głaskana i pieszczona. I pewnie już dawno znalazlaby dom gdyby....no właśnie, gdyby nie musiała przyjmować 1 tabletki dziennie, gdyż jest podejrzana o łagodny rodzaj padaczki, który wygląda tak, że Kaja np. idąc przysiada i lekko drży. Dla większości jest to niezauważalne, trwa dosłownie chwileczkę i za moment wygląda jakby nic się nie stało. Odkąd bierze Luminal /bardzo tani/, te drżenia ustały , jednak odstrasza to potencjalnych chętnych do adopcji. To strasznie smutne, że nikt nie chce psa któremu ,, coś'' dolega. Kaja jest najdłuższa stażem w przytulisku, kolejne psy przychodzą i odchodzą, a ona wciąż czeka. Ta czuła psinka tak bardzo kocha i chce być kochaną, tak prosi o chwilę uwagi i wpycha się na kolana, że strach nam myśleć iż kolejna zima czeka ją w zimnym schroniskowym boksie.
Czy ktoś zechce dać dom tej nieszczęsliwej kruszynce, czy została już ,,skazana'' przez tę jedną głupią tabletkę, którą musi przyjmować raz dziennie ?
[/B]
Sprawdzę potem jeszcze pozostałe teksty, a poza tym bomba !!!

Link to comment
Share on other sites

podeślijcie jakiegoś psiaka do ogłoszeń i napiszcie że ode mnie.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232492-Ekspresowe-og%C5%82oszenia-edycja-VII-zbieramy-na-transport-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZONY/page12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232492-Ekspresowe-og%C5%82oszenia-edycja-VII-zbieramy-na-transport-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZONY/page12[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mega no ładnie, ładnie, zdolniacha z Ciebie :) ..nie zapomnij o kociakach!!!!!


Dziewczyny jakiego psiaka do baster i lusi podesłać, może Terrego??
Baster i Lusi jak zwykle wielkie dzięki za pamięć o nas:Rose:

[B]Przypominam, że w sobotę o 14 nasze szkolenie, zbiórka pod gabinetem Justynki o 13:45, ok? Ubierzcie się tak jak do przytuliska ( tzn. niewyjściowo;) ) no i w miarę ciepło, bo trochę zajęć na zewnątrz będzie :lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...