Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie !!!! UWAGA !!! UDAŁO SIĘ !!! :multi::multi::multi::multi:
1. MAMY WSZYSTKO I LEGALNIE DZIAŁAMY !!! Podaję dane:

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT„CZTERY ŁAPY” W BOGUCHWALE
UL. PARTYZANTÓW 11
36-040 BOGUCHWAŁA


KRS : 0000429143
NIP: 5170360042
REGON: 180874601


NR KONTA: 50 9161 0001 0004 6343 2000 0010
Bank Spółdzielczy w Lubeni
36-042 Lubenia 142
dla wpłacających z zagranicy:
SWIFT CODE: POLUPLPR
IBAN (poprzedza numer konta): PL (potemnr: 50 9161 0001 0004 6343 2000 0010)

2. Od przyszłego tygodnia pewno rusza powiększanie terenu o następny wybieg :multi::multi::multi::multi:

3. MUSIMY poważnie się rozejrzeć za osobą, która na stałe razem z Madzią podejmie się doglądania i opieki nad zwierzętami. Trzeba taką osobę znaleźć - może być "na zakładkę" z Madzią a docelowo myślę, że na full. Dla Madzi to za dużo i nie jest w stanie wszystkiego co ma (nie tylko w przytulisku) obrabiać sama. Najlepiej byłoby, by to była osoba z naszych terenów - póki co to nie będzie "pełen etat" ale sprawa jest rozwojowa i piląca. Nie muszę oczywiście pisać jakiego typu powinna być to osoba (Agula - czy Ty nie chcesz się dać skolonować aby :eviltong::eviltong:)

4. Sprawą Labów zajmuje się osobiście Justynka

5. Szkolenie u Pani Jadzi jak najbardziej !!! Piszę się

6. Nadal zbieramy na kontener na zimę (a na lato założymy w nim klimę i będzie jak znalazł!!!) nadla mamy przecież nierozwiązaną sprawę kociaków na naszym terenie:shake:
Pozdrawiam,
Renata

Link to comment
Share on other sites

Super wieści!!!!

[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6856/000130152.jpg[/IMG]

Irka wielkie podziękowania dla Ciebie przede wszystkim, bo to Ty wzięłaś na swoje "bary" tą ciężką pracę, papierologię, urzędologię, bankologię, sądologię itp. itd;)
Dziękujemy:Rose:

Teraz wypada nam ogłosić tę radosną wieść całemu światu i pochwalić się nią na wszystkich stronkach na których możemy w internecie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Majuska - co Ty piszesz dziewczyno !!! mnie nic by się samej w pojedynkę nie udało - to dzięki Wam miałam motorek i motywację. Gdyby nie Wy wszyscy to byśmy te psiaki i kociaki jedynie gromadzić mogli w jednym miejscu i płakać nad nimi łzami wielkimi !!! To Wy im domy znajdujecie - ja tylko od strony techniczno - organizacyjnej wspomagam... No i uroczą korespondencję z urzędami prowadzę czasem :):) jest nieźle i tak trzymać !!!

Link to comment
Share on other sites

Marzy mi się, by może jakaś stronę internetową zacząć powoli tworzyć - byśmy swoją mieli .... Ale jak to ugryźć - rozumiem, że to ie tylko stworzyć ale i administrator musiałby być by to uaktualniać ...
Pani w banku zaproponowała też, żeby takie karteczki ładne zrobić (uloteczki - jak to rzekła :) i zostawić parę na stoliczku :):) - by ludzi może zainteresować. To chyba niegłupi pomysł - można by to pewno przy pomocy gminy wydrukować i w różnych miejscach zostawiać. jakby ktoś miał pomysł jak to ładnie zrobić to może warto ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irka']Marzy mi się, by może jakaś stronę internetową zacząć powoli tworzyć - byśmy swoją mieli .... Ale jak to ugryźć - rozumiem, że to ie tylko stworzyć ale i administrator musiałby być by to uaktualniać ...
Pani w banku zaproponowała też, żeby takie karteczki ładne zrobić (uloteczki - jak to rzekła :) i zostawić parę na stoliczku :):) - by ludzi może zainteresować. To chyba niegłupi pomysł - można by to pewno przy pomocy gminy wydrukować i w różnych miejscach zostawiać. jakby ktoś miał pomysł jak to ładnie zrobić to może warto ...[/QUOTE]

może w formie kalendarzyków na 2013 :) bank, gabinet Justynki, moja fryzjernia.....itp.itd, będziem dystrybuować :) o stronce pogadamy na szkoleniu u p. Jadzi :)
figuś jaki pyszny tort, mam smaka dziś strasznego na słodkie ;)

Link to comment
Share on other sites

w bibliotece publicznej do której chodzę , dziewczyny zrobiły wystawę pięknych artystycznych zdjęć piesków i kotków fundacyjnych ( zapomniałam teraz z której fundacji :oops: )
wiszą na szybach , jak portrety ,za szkłem , z imionami , które do adopcji a które mają już dom
fajnie to wygląda , bo te zdjęcia to są takie nieszablonowe , artystyczne właśnie
oprócz tego mają puszkę na pieniążki i właśnie kalendarzyki , z których zawsze korzystam i przynoszę do pracy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Kalusia uda się na pewno, tylko wybrać dogodny termin musimy i podkreślam, że to dla wszystkich jest organizowane, nie tylko dla osób dorosłych, zwłaszcza z myślą o Was Kalusiu, tak więc zapraszamy serdecznie :)


Sprawa nr 2 :)
wybieram się najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę czyli 23 września do Przemyśla na wystawę psów, pogapić się na "szorstkie mordy" :D miałby ktoś ochotę na taką wycieczkę? będę miała w samochodzie na pewno 3 wolne miejsca.

Karolciu, barb, wybieracie się może na tą wystwę ??[/QUOTE]
Ja niestety w sobotę wyjeżdżam na urlop.

Oczywiście gratuluję zarejestrowania Stowarzyszenia :Rose::Rose::Rose:

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Karolciu, ja raczej sama przyjadę, bo kto by mnie tam wpuścił z moimi terierami :D ...a Patrycja jest niegrzeczna i ma karę na takie imprezy ;)A może jednak jest jakaś szansa, żebyś do nas na szkolenie wpadła ?? :) w końcu jest sporo środków transportu na trasie Rzeszów-Przemyśl, pogadaj z rodzicami:cool3: fajnie byłoby;)

Link to comment
Share on other sites

[B]INFO O SZKOLENIU
[/B]Kochani !
Propozycja jest taka aby szkolenie odbyło się w sobotę 6 października, czas przewidywany to ok. 4 godziny ( oczywiście z przerwami ), gdyby wybuchła jakaś burzliwa dyskusja, ewentualnie powstał grad pytań, może być i dłużej, wszystko będzie zależało od Was. W takim razie moglibyśmy zacząć o godz 13 lub 14 co Wy na to ????
Czy ma ktoś kontakt do p. Maćka, który adoptowal od nas Ninkę, może on będzie miał ochotę uczestniczyć w szkoleniu?, przydałby się nam chociaż jednen facet , nie uważacie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Beatko porozdawalam namiary na gabinet / Kopernika 3/ gdzie tylko moglam, bede w listopadzie to sama cos podrzuce, lepiej puszki czy suche? A moze co innego potrzeba? Jakies smyczki, miski, legowiska czy po prostu ja juz sama nie wiem????????[/QUOTE]

Alaa -[COLOR=#ff0000] [B]jedzenie !!! [/B][/COLOR] Zima za pasem, więc puszki najbardziej pożądane, mieszamy z gorącym makaronem i psiaki mają coś ciepłego. Karma sucha również nam potrzebna tylko trochę lepszego kalibru niż Chappi - którą zapewnia nam gmina. Dzięki kochana za pamięć o nas. :calus:

Link to comment
Share on other sites

Ten biszkoptowy labek Szadi już w nowym domku , natomiast czarna labka Vega chyba bedzie musiała trochę poczekać. Szalona dziewczyna, bardzo energiczna i żywiołowa, zaczepia i co nie fajne - dominuje. Bardzo mocna, trzeba uważać bo skacze i może przewrócić. Do ułożenia niestety...więc kolejna skomplikowana adopcja. Na jej korzyść przemawia wiek bo ma zaledwie rok ale nie nadaje się do każdego domu i tu musimy być czujni.


[IMG]http://images38.fotosik.pl/1795/2c27172cec398adb.jpg[/IMG]


[IMG]http://images47.fotosik.pl/1555/468aea410b203845.jpg[/IMG]


[IMG]http://images40.fotosik.pl/1796/3fa7f1dd1a610cc8gen.jpg[/IMG]


To ostatnie zdjęcie bez podtekstu seksualnego. Vega w ten sposób dominuje Szadi, oprócz tego ciągnie go za uszy i podgryza sprawiajac mu ból. Chyba chłopak odetchnął w nowym domu, boje się tylko kto w przytulisku będzie jej kolejną ,,ofiarą''.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']z wyglądu trochę taka druga Sonia


Beciu , a jakie puszki są potrzebne , takie duże 1 kg czy mniejsze ?[/QUOTE]

One z Sonią bardzo podobne do siebie, właściwie jak dla mnie to ciężko je rozróżnić.
Figuniu, oczywiście duże puszki bo otwierajac taką puchę możemy nakarmić kilka psów mieszając ją np. z makaronem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...