Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='figa33']czyli Kaja , Pako i Budrys będą mieli dużo ogłoszeń :lol:[/QUOTE]

Agula, ogłoszeń nigdy za dużo. :lol:

[QUOTE] pozostaje Nutka [/QUOTE]

weźmiemy to pod uwagę.:lol:


Dobrze, ze wreszcie się odezwałaś.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']dziewczyny w niedzielę siekowa będzie robiła pakiety po 66 ogłoszeń dla Kaji, Pako i BUdrysa, bo miała jakieś problemy z kompem, pewnie jakieś linki aktywacyjne otrzymacie na maila ( Becia i Agula )[/QUOTE]
No i dzięki bogu, niech coś wreszcie ruszy!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']to nie dam rady:shake: jestem poumawiana na 15 i 18:wallbash:[/QUOTE]

Szpileczko ja w przyszłym tygodniu pewnie podjadę zrobić zdjęcia i zawieżć psiakom trochę jedzenia to może dostosuję się do ciebie i pojedziemy razem. I dobrze żeby była Agula bo ja po takim czasie nieobecności nie wiem co po psiakach oczekiwać, szczególnie tych, których nie widzialam /Nutka, Dingo/. A i Sonia i Budrys jacyś dla mnie obcy i ,,niebezpieczni'' dla mojego kręgosłupa.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja dopiero będę koło 14, wcześniej to nie ma sensu!!!! No to Beciu zapraszam w poniedziałek. Nutka jest super, leciutka, więc nawet jak podskoczy to nic Ci nie będzie, ale Budrys czy Sonia to już gorzej. No nic, znowu jutro sama jak palec ;) A jak będziesz chciała przyjechać w poniedziałek to daj znać, ale w poniedziałek wcześniej niż 15 nie dam rady!!!

Link to comment
Share on other sites

Majuska, pisalaś że będziemy wyrózniać ogłoszenia na tablica.pl - bo to popularny portal.
Warto byłoby to zrobić do 8-go stycznia, bo kasa z wyroznień robionych między 6 a 8 stycznia będzie przekazana na WOŚP.

Ja wyróżnilam na tydzień Pakusia - bo darmowe wyróznienie już skończyło - niech to bedzie mój spózniony malutki świąteczny prezencik dla niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Wyróżnij ogłoszenie
[url]http://tablica.pl/platnosci/CiMN/?mail=1&log_sec=5176919&log_tec=3383&loc_hec=582c5becfc326277393cd[/url][/QUOTE]

To link do wyrożnienia ogłoszenia Kaji na Krakow, na Rzeszow powinna mieć Agula.

Sorki, ze tak to dlugo trwalo ale znow mam problemy z internetem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...