Jump to content
Dogomania

Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cioteczki w związku z tym, że administrator pousuwał z dogo wątki hotelowe[IMG]http://1.1.1.1/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG]
wątek naszego hoteliku został przeniesiony na forum Jamora, za co mu serdecznie dziękujemy[IMG]http://1.1.1.4/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/new_multi.gif[/IMG]
[url]http://jamor.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=5[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Z racji tego, że Asia ma problemy osobiste tzn. najzwyczajniej "przyprawiła mi rogi" proszę moderatorów o usunięcie wszystkich moich danych adresowych oraz numeru konta. Proszę też kogoś o przejęcie spraw finansowych. Wszystkie pieniądze które będą przychodziły na moje konto będę przelewał na konto nowego "zarządcy".Od jakiegoś czasu prosiłem Asię o zrobienie tych rozliczeń - niestety bezskutecznie. Piszę to wszystko dlatego, że nie chciałbym zostać posądzonym o jakieś finansowe malwersacje, a co gorsza kradzież. Czekam tylko na ostateczne rozliczenie, żeby wiedzieć ile pieniędzy mam oddać Asi, lub komuś kto będzie się tym zajmować. Proszę również o nie oczernianie mnie na forum publicznym, ponieważ wyciągnę z tego konsekwencje. Najbardziej żałuję tego, że nie będę już spotykał się ze swoimi psiakami i nie będę mógł im w dalszym ciągu pomagać.

Link to comment
Share on other sites

jej... no to ładnie
kto przejmie księgowość Kubusia??

dawno już tu żadnego rozliczenia nie było, nie wiadomo kto płaci, kto nie, czy w ogóle pobyt Kubusia jest opłacony za grudzień?
żadnych informacji tu nie ma...
a to nie przyciąga innych osób na wątek.
Kto ma kontakt z Asią?

Link to comment
Share on other sites

Pobyt za grudzień jest opłacony, bo nawet jak Asia nie robiła rozpisek, bez względu na wszystko starałem się płacić hotele dla dobra psiaków:)
Nie chce tutaj nikogo urazić, ale zrobiłem to trochę ze strachu. Poprosiłem wczoraj Asię po raz któryś o zrobienie rozpisek i uporządkowanie finansów ponieważ nie chciałbym mieć przez to problemów na co usłyszałem od Niej: "To jest Twoje konto, jak coś to będzie na Ciebie że jesteś złodziej". Straciłem przez to do niej zaufanie... Liczę na wasze zrozumienie i mam nadzieję, że jak najszybciej znajdzie się ktoś, kto przejmie finanse i będzie prowadził je na bieżąco. Z mojej strony zapewniam wszystkich, że każda złotówka, która będzie przychodziła na moje konto, będzie przelewana na konto nowego "zarządcy" - wiadomo, zapewne niektórzy mają zrobione polecenie przelewu:)

Link to comment
Share on other sites

Witam Jakubie ! dzięki za Twoją dobrą wolę i empatię do zwierząt. Ponieważ jak widzę los psiaków nie jest Ci obojętny może rozważ pozostanie skarbnikiem Kubusia do czasu Jego szczęśliwego lądowania w DS. Myślę, że rozliczenie od stycznia możesz przejąć Ty. Za pozostałą część odpowiada Asia_Klero - to oczywiste !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...