Jump to content
Dogomania

Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak sobie myślę, że za ten zabieg czyszczenia wyjdzie więcej niż 70 zł, bo pewnie będą chcieli zrobić Kubusiowi badanie krwi profilaktycznie przez zabiegiem, prawda?
zresztą to pewnie zależy od kliniki, bo jak ja z moimi jechałam, to zawsze robili badanie krwi.

Link to comment
Share on other sites

Kubulek,tyle dni cię nikt nie odwiedził?
oh niedobre ciocie :) ja też :)

zapraszam przy okazji na bazarek dla psiaka przywiązanego do wanny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192521-Kozaczki-ciuszki...na-psiaka-bez-imienia-przywi%C4%85zanego-do-wanny.-Do-26.09.2010-do-24.?p=15363718#post15363718[/url]

Link to comment
Share on other sites

no nic, będzie się trzeba poskładać. aż tak dużo to w końcu nie jest...

a przy okazji zapraszam na wątek psiaka z meliny, który jest przywiązywany do wanny krótkim łańcuchem, pewnie jest bity, rzadko karmiony, bo wypuszczony szuka jedzenia, ma non stop nowe rany... [url]http://www.dogomania.pl/threads/192405-Przywi%C4%85zany-do-wanny-kr%C3%B3tkim-%C5%82a%C5%84cuchem...-TRAGEDIA[/url]!
pomóżmy mu, zakończmy jego mękę...

Link to comment
Share on other sites

tylko że ja miałam tekst jeszcze stary, za czasów poprzedniego hotelu, a teraz już wiemy więcej o Kubusiu, nowe rzeczy, że jest kochany, że lubi się z innymi psami... że umie zachować czystość w domu, że wykonuje komendy... w moim tekście tego nie było...
więc może warto by napisać nowy?
co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...