Jump to content
Dogomania

Vitake


Asti

Recommended Posts

Interesuje mnie karma dla psów aktywnych. Czy ktoś mógłby wrzucić jakieś zdjęcie chrupek VITAKE Performance? Podoba mi się skład ale mój psiak jest ostatnio dosyć wybredny i niechętnie zjada karmy, które mają duże chrupki. Dlatego właśnie interesuje mnie jak to jest z VITAKE.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A karmi ktoś może adultem dla ras średnich? Za ok. 2 tygodnie nam się karma kończy i mam zamiar wypróbować. Widzę że adult large sie sprawdza a medium ma w sumie podobny skład więc myślę że też się sprawdzi. Jednak jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z mediumem to byłabym wdzięczna. Zawsze lepiej poznać jak najwięcej opinii przed zakupem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

a czy ktoś już zamawiał karme z tej promocji? nie moge nigdzie znaleźć info na stronie vitake.pl o wyprzedaży, a zamawiać można tylko płacąc przelewem i troche sie obawiam zapłacić z góry za dwa 15kg worki, jeśli mają one pochodzić z niepewnego źródła...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

z rodzicami zamówiliśmy teraz dwa worki Adult Large... przyszło do nich przedwczoraj, do mnie do domu wczoraj - moja sucz jest zachwycona, myślałam, że ze skóry wylezie jak zobaczyła ten worek. A zmiotła pierwszą michę w mgnieniu oka. Ponieważ skończyło mi się inne żarcie a nie miałam kasy na kupienie mięsa, to dostała od strzału Vitake, bez przestawiania. Nie ma biegunki ani nic - więc jest ok. A ta promocja jest w ogóle super, bo od dawna nie mieliśmy funduszy na dobrą karmę, więc psy dostawały albo domowe żarcie, a czasami coś niestety gorszej jakości. Skład Vitake bardzo mi się podoba - żałuję tylko, że Performance się tak szybko skończył (z moją młodą suką uprawiamy sporty :) ).

Link to comment
Share on other sites

szkoda że moje tak tej karmy nie jedzą...:shake: i jeden i drugi nawet spojrzeć nie chce!!! o jedzeniu nie mówiąc.. jest to o tyle dziwne, że maluch jak dostawał Vitake (ten sam rodzaj) na szkoleniu to aż sie trząsł. co jeszcze dziwniejsze, duży NIGDY nie wybrzydzał, jadł mase karm i każda mu smakowała. a Vitake zupełnie:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Spojrzałam na opis składu dla seniora (bo takiego w domu mam) i... :crazyeye: "suszone mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, owies, pulpa buraczana..." a cena promocyjna 185 zł :crazyeye:
I ja się pytam za co? Skąd ten zachwyt... ot zwykła karma jakich wiele.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B]Miło mi poinformować, że moja firma jest wyłącznym dystrybutorem karmy Vitake w Polsce.

Zapraszam do odwiedzenia strony informacyjnej o karmie
[URL="http://www.vitake.com.pl/"]www.vitake.com.pl[/URL]

Strona sklepu online [URL="http://www.temida-zoo.pl"]www.temida-zoo.pl[/URL]

Dla dogomaniaków kupon rabatowy 5%, ważny do 10 kwietnia.
[COLOR=Red]Kod promocyjny: dogomania[/COLOR] (do wpisania przy finalizacji zakupów).

[COLOR=Navy]Dostawa GRATIS, niezależnie od wybranej formy płatności! Za karmę można zapłacić przelewem na konto, za pobraniem u kuriera, a już za kilka dni zostaną uruchomione płatności online i kartą kredytową.[/COLOR]

[COLOR=Green]Dla[U] hodowców[/U] oraz[U] organizacji zajmujących się pomocą dla zwierząt[/U] specjalna oferta - zainteresowanych zapraszam do kontaktu.[/COLOR]


Wkrótce pojawią się w ofercie kolejne nowe marki, na które mam również wyłączność.


VITAKE ma ulepszoną recepturę, zwiększony dodatek oleju z łososia, lepszą smakowitość i teksturę krokietów w porównaniu do poprzedniej wersji. No i przede wszystkim jest świeżutka, prosto z linii produkcyjnej, z gwarantowanym składem i poziomem witamin :-).


ZAPRASZAM!


[/B]
_______________

Link to comment
Share on other sites

Moje burki ostatnie 4 mce przejadły vitake- mamutek seniora, poczwarka performance- o ile pierwsze mało smakowite jak to bywa z lightami, a o tyle za tą drugą dałyby się pociachać. Wyglądają ok, kupki ok, nie jest to to, co na barfie, ale jak na suchą zupełnie spoko. No i w końcu mój staaruszek trochę schudł!

Link to comment
Share on other sites

Warto zwrócić uwagę, że w karmie Senior/Light jest duży dodatek wspomagaczy na stawy - aż 2000mg/kg chondroityny, glukozaminy i MSM, czyli tyle co np. w leczniczych mobility :-). Moje 2 psy jedzą Seniora/Lighta i muszę powiedzieć, że w stosunku do żywienia innymi karmami typu light mają sierść w doskonałej formie - po innych niestety szybko im matowiała :-/.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Szkoda, że nie ma mniejszych worków. Chętnie bym przerzuciła Szczurzynkę na lighta, ale 15 kg to stanowczo za dużo dla niej.[/QUOTE]

tez mam ten problem jak chce kupic jakas karme to sa duze worki i potem problem mam bo co zrobie z 5kg albo inne firmy maja 13kg?
mnie starcza 1,2kg na miesiac

Link to comment
Share on other sites

[B]W związku z zainteresowaniem mniejszymi opakowaniami do testowania, zapraszam do zakupu [COLOR=red]Próbki VITAKE[/COLOR] - [COLOR=blue]1kg dowolnej karmy[/COLOR], odsypany z dużego worka, zapakowany w szczelny woreczek strunowy, w cenie 39zł (wysyłka kurierem gratis!). [/B]

[B]Przy zakupie wystarczy określić, jaki rodzaj/ rodzaje karmy Was interesują.[/B]

[B]Zachęcam do wypróbowania nowej, ulepszonej wersji VITAKE - teraz możecie sprawdzić, czy Wasz pies polubi tę karmę, zanim kupicie większe opakowanie :-).[/B]

Link to comment
Share on other sites

nikt tutaj nie powiedzial ze trzeba kupic, przynajmniej ja tego nie widze wiec to jest tylko informacja dla tych ktorzy chca kupic karme na probe i zobaczyc czy psu smakuje bo np moj pies je bardzo malo i nam worek 5kg by na bardzo dlugo starczyl wiec po co mam kupic 5kg na ryzyko ze caly worek zostanie, jak moge kupic probke i w najgorszym przypadku mi zostanie 1kg a nie 5kg

Link to comment
Share on other sites

Mam taką refleksję na temat karm - psy miałam od zawsze, "przerobiłam" różne sposoby żywienia - gotowanie, barf, karmy drogie i najdroższe, bezzbożówki również. Po pierwsze - nie ma jednej cudownej recepty na żywienie idealne dla każdego psa. Po drugie - nie każda karma, nawet z najlepszym składem będzie służyła wszystkim psom. Moje psy jadły naprawdę przeróżne karmy - ale albo im nie smakowały, albo przyswajalność pozostawiała wiele do życzenia, albo sierść im się sypała, zapach się zmieniał, albo biegunki, albo tyły w oczach... Okazało się, że wcale nie tak łatwo wybrać fajną karmę. U moich psów (3 szt. waga 40-55kg) Vitake sprawdza się super, na starterze Vitake odchowywałam ostatni miot i był to strzał w "10" (w przeciwieństwie do startera Royala przy poprzednim miocie...), karma ładnie pachnie i smakuje psom, sierść i skóra extra, zero zapaszku, na trawniku niewiele, wyniki badań książkowe... Ja polecam i polecałam Vitake również jak miałam w ofercie inne karmy - po prostu u nas się sprawdza i robię to z czystym sumieniem :D.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...