Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Zdjęcie na Damonie: Kolory faktycznie wychodzą zupełnie inne, niż w realu, ale to akurat nie problem...
edit: tak teraz patrzę i nie widzę ozdobnej tasiemki na rączce. Czy to dodatkowa opcja?
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bP24DSfj0nA/UW0Y1NAp2JI/AAAAAAAAEYM/UN9Ux3sSzb0/s637/P1011274.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Szelunie same w sobie bardzo ladne. Ozdobna tasiemka moim zdaniem powinna byc skoro nie podałaś ze nie chcesz (ja podawałam ze nie chce za to za dopłatą brałam ozdobne przeszycie na tasmie).
Rozmiar natomiast faktycznie niedopasowany. Czasem wychodza niescisłosci z rozmiarem i musisz to wyjasnic jeśli dobrze podałas.
Na pewno podałas ze ta tasma piersiowa jest liczona bez tej bocznej ? Mam nadzieje ze uda Ci sie wszystko załatwić pozytywnie i Damonek bedzie miał fajne szelunie bo poza rozmiarem naprawde mi sie w nich podoba.

Edit. teraz ja jestem cala spanikowana czy u nas z rozmiarem ok. Jesli uszyli mi tak jak podalam a nie bedzie pasowac to moze byc tylko moja wina bo ta mi sie strasznie wiercila przy 3 krotnym mierzeniu.......aaaaa......gdzie ten listonosz?:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majusa']Szelunie same w sobie bardzo ladne. Ozdobna tasiemka moim zdaniem powinna byc skoro nie podałaś ze nie chcesz (ja podawałam ze nie chce za to za dopłatą brałam ozdobne przeszycie na tasmie).
Rozmiar natomiast faktycznie niedopasowany. Czasem wychodza niescisłosci z rozmiarem i musisz to wyjasnic jeśli dobrze podałas.
Na pewno podałas ze ta tasma piersiowa jest liczona bez tej bocznej ? Mam nadzieje ze uda Ci sie wszystko załatwić pozytywnie i Damonek bedzie miał fajne szelunie bo poza rozmiarem naprawde mi sie w nich podoba.

Edit. teraz ja jestem cala spanikowana czy u nas z rozmiarem ok. Jesli uszyli mi tak jak podalam a nie bedzie pasowac to moze byc tylko moja wina bo ta mi sie strasznie wiercila przy 3 krotnym mierzeniu.......aaaaa......gdzie ten listonosz?:mad:[/QUOTE]


Podałam wymiary zgodnie z obrazkową instrukcją ;) napisałam, że to miary bez luzu, więc sądziłam, że będą raczej ciut większe, niż mniejsze...
Na szczęście udało się dogadać i szelki zostaną wymienione ;)
Ogólnie cały zestaw bardzo mi się podoba, nie mogę doczepić się do wykonania, bo wszystko zrobione jest porządnie.

[B]masdamerka[/B], dziękujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka'][B]BBeta [/B]ale piękni :crazyeye: Jakie rozmiary szelek? Mogłabyś zmierzyć przednie obręcze? Dla Lu zastanawiam się pomiędzy S a XS.[/QUOTE]
XXS i L ;) Wymiary są dokładnie takie jak te podane [URL="http://www.pelna-miska.pl/pl/p/ManMat-szelki-GUARD-M-M-zielone/4421"]TUTAJ[/URL], XXS - 42cm, L - 58cm ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']Ładnie wyglądaja, ale wydaje mi się, ze te Lki sa za duże.[/QUOTE]
Są, ciężko nie zauważyć :eviltong:

[quote name='NightQueen'][URL]http://beata.boo.pl/dogs/DSC_651.jpg[/URL]

te za długie, zwisające paski wyglądają fatalnie[/QUOTE]
A mi się podobają :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']nei wiedziałam że Mutu jest w fazie dorastania :diabloti:[/QUOTE]
Możliwe, że Moli przez cały rok wygląda tak samo, ale Mut zimą ma trochę inną budowę niż latem i kilka centymetrów regulacji czasem się przydaje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Możliwe, że Moli przez cały rok wygląda tak samo, ale Mut zimą ma trochę inną budowę niż latem i kilka centymetrów regulacji czasem się przydaje :eviltong:[/QUOTE]

Moli ma w szelkach takie dobrodziejstwo która się zwie szlufka i można za długi pasek schować :diabloti: czepiam się ale kto co lubi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Moli ma w szelkach takie dobrodziejstwo która się zwie szlufka i można za długi pasek schować :diabloti: czepiam się ale kto co lubi :evil_lol:[/QUOTE]
Napiszę zażalenie do producenta, że szelki nie mają szlufek i przez to moje psy wyglądają fatalnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wąziutki różowy Rogz kupiony, Hurtty przyjdą najprawdopodobniej jutro. Teraz pora zdecydować się na jakąś smycz :roll:

Dla większych psów znalazłam jeszcze taką - wygląda mega wygodnie [URL]http://allegro.pl/smycz-reg-przepinana-pa-lanex-100-400cm-hifica-i3158082829.html[/URL] Niestety szerokość nie dla mnie ale może ktoś skorzysta :D

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję jakiejś delikatniejszej wersji kolczatki... Zrobiło się ciepło i wszędzie jest pełno ludzi, a mamy jeszcze trochę problemów z agresją lękową i chcę mieć pewność, że w razie czego psinę utrzymam. :mad: Sunia ogólnie jest wrażliwa, teraz na lato jest ostrzyżona, więc takie standardowe kolce odpadają, a nie chcę też jej ciągle męczyć halterem. Myślałam o czymś takim [URL]http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/31/36/92/82/3136928292[/URL] jest szersza (4,5cm), więc nacisk lepiej się rozkłada, ale z drugiej strony nie ma pół-zacisku więc cały nacisk idzie na przód szyi. :roll: I te malutkie kolce, sprawiają mniejszy ból od tych dużych czy wręcz przeciwnie, kłują jak szpileczki? Co o tym myślicie? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']

Dla większych psów znalazłam jeszcze taką - wygląda mega wygodnie [URL]http://allegro.pl/smycz-reg-przepinana-pa-lanex-100-400cm-hifica-i3158082829.html[/URL] Niestety szerokość nie dla mnie ale może ktoś skorzysta :D[/QUOTE]

Może i wygodna, ale 6 dych bym za nią nie dała. Ładniejszą (i tak samo wygodną) mam już ponad rok z Aleksandry, kupiłam na CACIB w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...