Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Aleksandrossa']Porównanie zatrzasku w ds i ad. Obie obróżki mają po 2cm.
Dla nas na plus ad wychodzi bo mniejszy, delikatniejszy aczkolwiek na ds nie mogę narzekać :loveu:
[/QUOTE]

Może i ad jest delikatniejszy, ale na pewno te zatrzaski ds są o wiele lepszej jakości i trwałości. Do tych z ad nie mam zaufania.

EDIT: no i wolę wyprofilowane zatrzaski, a nie takie proste jak ma ad.

Link to comment
Share on other sites

ja jestem zachwycona zatrzaskami DS profilowanymi , nie miałam wcześniej takiego zatrzasku a są na prawde świetne .
też mam do nich zaufanie dużo większe niż do zatrzasku AD .
ciekawostka Taks ma takie same zatrzaski jak DS tej samej firmy i tak samo świetne .

edit: odwoluje jednak nie są te same co ds , ale też sa mocne pewnie dlatego coś mi się ubzdurało .

Edited by gops
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Porównanie zatrzasku w ds i ad. Obie obróżki mają po 2cm.
Dla nas na plus ad wychodzi bo mniejszy, delikatniejszy aczkolwiek na ds nie mogę narzekać :loveu:

[/QUOTE]

W DS-owych szelkach mam dokłądnie ten sam zatrzask. Może i ze wzgledów estetycznych jet ładniejszy/delikatniejszy ten AD ale zaufania do takiego w ogole nie mam. Jest moze na nim jakas nazwa?
Ja sie zgadzam w 100% z Anostek i Gops zatrzask DS jest rewelacyjny, mocny i dobrze wyprofilowany. Jest świetnej firmy Wienerlock która produkuje sprzet dla przedsiębiorstw róznych branż w tym medycznych, wojskowych, przemysł lotniczy , jeździectwo , psy/koty.
Stawiają na jakość i bezpieczeństwo. Tak wiec nie jest to zatrzask "z przypadku" :)

Link to comment
Share on other sites

tak, obydwie sa 2,5cm. Czekoladowa we wzorki (folk) wyglada na szersza, bo to bawelniana, ptaszki i piorka (w piorkach brak zdjec bo mi sie nie chcialo juz z nim uzerac) sa z tasiemki 2,3cm podszytej 2,5cm tasma i przez to wygladaja na delikatniejsze/wezsze.

Dziekujemy za komplementy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka']Ma ktoś piórka od PSDD? Mogłybyście zrobić foty? Zastanawiam się, a na stronie nie ma zdjęć nawet psów w tym wzorze :c[/QUOTE]

Katasza1 wstawiała ostatnio zdjęcia kolekcji i tam były piórka.
Na stronie sklepu pawstive dog już nie ma tych tasiemek w ofercie ( piorek ani ptaszkow) tak wiec nie wiem czy jeszcze mozna dostac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka']Ma ktoś piórka od PSDD? Mogłybyście zrobić foty? Zastanawiam się, a na stronie nie ma zdjęć nawet psów w tym wzorze :c[/QUOTE]
Przecież wstawialam zdjęcia Duffla w obrozy w piórka jakiś czas temu ;) jak nie znajdziesz to wieczorem moge znowu wstawić, ale z tego,co PSDD pisali, to juz nie ma tej tasiemki w piórka ;)

Edited by Ewa&Duffel
Link to comment
Share on other sites

a to moja malutka kolekcja (staram się zostać przy kolorze czerwonym, ponieważ boję się że jak zacznę kupować inne kolory obroży/szelek to później pewnie zacznie się dokupowanie smyczy pod kolor)

[IMG]http://i53.photobucket.com/albums/g47/bajaderka-zorro/P4190009_zpse1563992.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.photobucket.com/albums/g47/bajaderka-zorro/P4190011_zpsabc980f9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

masdamerka, mi pisali ze juz nie ma ale widocznie dowiezli ;)

Ja mam na 2,5 cm brazowej tasiemce i widac glownie ta w piorka, Ewa od Duffla ma na 3 cm chyba. Mi sie bardziej moja 2,5 cm wersja podoba :P Wieczorem wstawie zdjecia na psie, jak chcesz.
Ale na fb PWDD sa zdjecia Duffla i jakiegos buldozka w tej obrozy.

Link to comment
Share on other sites

ma ktoś obroże cottonki z DS z którymś z tych wzorów?
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2nJS-qk1ZpQ/UMI3L5Evb4I/AAAAAAAAA8c/_q6zSW8c8JY/s300/Paisley%20blue.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HO5_KP3KP1Q/UVIwpPJ8zTI/AAAAAAAABvo/K813c4NU6tI/s340/9EA55A67-08A0-4EB0-9C00-F7E268371638.JPEG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='razed_in_black']a to moja malutka kolekcja (staram się zostać przy kolorze czerwonym, ponieważ boję się że jak zacznę kupować inne kolory obroży/szelek to później pewnie zacznie się dokupowanie smyczy pod kolor)
[/QUOTE]

Bardzo fajna kolekcja !!! Ja tez dlugi czas trzymalam sie czerwonego bo mam jedną tylko smycz wlasnie czerwona. Ale juz sie złamałam i tak jak piszesz wkurza mnie czerwona smycz do brazowych szelek wiec bede musiala domowic....:wallbash: .....druga sprawa jest to ze teraz nablalam checi na inne kolory wiec zamiast zastopowac kolekcja sie powieksza :diabloti:
[quote name='BBeta']AD na psach ;)

Suchy :)

I mokry :eviltong:
[/QUOTE]
Piękne psy, piękne obróżki, piękne zdjęcia :)

[quote name='masdamerka']Dostałam od PSDD info że piórka są, więc jakbyście dogo-ciotki mogły powstawiać zdjęcia to byłaby wdzięczna :) Zastanawiam się nad brązową taśmą 3cm lub 2,5, nie wiem na której tasiemka wyglądałaby lepiej :c[/QUOTE]
Uuuu szczesciara, ja do nich wczoraj wyslalam maila po poludniu i do tej pory cisza. Wyslalam to samo zapytanie teraz na FB moze tu bedzie szybciej.....chociaz dzis niedziela maja prawo milczeć :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majusa']Bardzo fajna kolekcja !!! Ja tez dlugi czas trzymalam sie czerwonego bo mam jedną tylko smycz wlasnie czerwona. Ale juz sie złamałam i tak jak piszesz wkurza mnie czerwona smycz do brazowych szelek wiec bede musiala domowic....:wallbash: .....druga sprawa jest to ze teraz nablalam checi na inne kolory wiec zamiast zastopowac kolekcja sie powieksza :diabloti:
[/QUOTE]

mam na to radę ;) Dwie czarne smycze i po kłopocie. Czarny teoretycznie pasuje do wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...