Jump to content
Dogomania

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin.. Okolice..


Mo.

Recommended Posts

Nie mam nic przeciwko szkoleniu klikerowemu, wręcz przeciwnie, tak szkoliłam poprzedniego psa.
Obserwując mojego szczeniaka, widzę, że on potrzebuje inaczej ;) jest wpatrzony we mnie jak w obrazek, chodzi za mną krok w krok, wydaje mi się, że wolałabym jakoś tak.. no.. "nie mechaniczną relację".
Chce wykorzystać to co ma naturalnie :razz:

Karjo2 dlaczego z dala ? :cool3: ciekawi mi nie Twoja opinia jako, że nie udało mi się jeszcze spotkać złej opinii o wesołej łapce.. co wydaje mi się dziwne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Piwko poprosze za to co sie naszukala :eviltong:.
Co jakis czas przewijaja sie pasjonaci pana G. i jego metod :evil_lol:.
A mozna poczytac dyskusje o jego osiagnieciach, prezentowanych na publicznym forum:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f116/szukam-trenera-do-agresywnego-psa-100929/index2.html#post12729722[/URL]
Troszku inny punkt widzenia...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Polecam kursy w Akademii Pozytywnego Szkolenia Psów DOG i ja w Sosnowcu [url]www.dogija.pl[/url] Mają przedszkole, podstawowe posłuszeństwo i wyjazdy z psami


[quote name='karjo2']Piwko poprosze za to co sie naszukala :eviltong:.
Co jakis czas przewijaja sie pasjonaci pana G. i jego metod :evil_lol:.
A mozna poczytac dyskusje o jego osiagnieciach, prezentowanych na publicznym forum:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f116/szukam-trenera-do-agresywnego-psa-100929/index2.html#post12729722[/URL]
Troszku inny punkt widzenia...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Odświeżam. ;) 

Zainteresowała mnie Akademia Pozytywnego Szkolenia Psów psów dog i ja w Sosnowcu, czy i dlaczego warto ją wybrać? Jakie macie opinie na temat tego psiego przeszkola bądź innych kursów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...