Jump to content
Dogomania

Wystawa Kraków


puz

Recommended Posts

:lol: Ale niespodzianka witaj Rafał !!!!! Oczywiście z Bogdanka-Sonia
. Zdjecia wklejasz na tej zasadzie na onecie mozesz sie zarejestrowac w albumie lub jakim kolwiek albumie internetowym. Tam wklejasz zdjecia potem tu na dogo robisz tak [img] scieżka dostępu do zdjecia [/img] ścieżkę dostepu do zdjecia dostajesz tak-klikasz na zdjecia prawym myszy dajesz właściwości i kopiujesz z okna internetowego adres zdjecia i wklejasz miedzy te dwa img jak wyzej. Sprawiłęs mi wielka niespodzianke jak tylko sie lepiej poczuje bo chyba wczoraj nadwyręzyłam moja noge :( spotkamy sie albo dam Ci znac odwiedzisz nas

Ilona

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ra-v: witaj nam, witaj ( nareszcie :D )
,,Świat pełen śliny i sierści" ? Hmmm, no jest coś w tym, jest :lol: Ale przede wszystkim świat tej ,,wielkiej miłości" :D więc na te dwie sprawy powyższe wogóle przestaje się zwracać uwagę :lol:
Cieszę sie, że jesteś tutaj z nami. Jesli znajdziesz trochę czasu ( i zdrowia bo temat długi )to popatrz sobie ( i poczytaj) na moim temacie tutaj ,,Dziewczynki gończe i matki itd" o tym jak Dunia była cięzarówką i potem jak się Bogdaneczka ( i reszta ogóreczków) pojawiła na tym najlepszym ze światów, są też tam fotki do pooglądania (także od pierwszych dni Twojej Bogdanki i potem :P ) i opisy jak Bogdanka rosła/ prawie dzień po dniu.
A nasza Puz faktycznie jest niesamowita, brak mi słów, to przecież dzięki niej Bohun ma wspaniały dom i dzięki niej wszystko w Ogaro-Kraku tak się wspaniale dzieje :smilecol:
Mam nadzieję, ze będziesz do nas tutaj wpadał, trzymam za słowo :wink: noooo i czekam na fotki ( jak wszyscy niecierpliwie :fadein: )
A Bajan roście nam na niezłego Casanovę :grins: chociaż sam przyznaj, że w Bogdance faktycznie mozna się zakochać bez pamięci :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ra-v']Witajcie sympatyczni, uśmiechnięci i kochani dogomaniacy... Bajanowi nic tylko pozazdrościc pociągu do kobiet- ten facet naprawde ma cos w sobie :D... Pozdrowienia dla wszystkich których miałem okazje poznać mam nadzieje,że jeszcze nieraz się zobaczymy ze swoimi psiakami w jakiś ładnych miejscach...[/quote]

I ja serdecznie Cię witam na dogo [b]"ra-v"[/b] :P Mam nadzieję, że teraz częściej zobaczymy Bogdankę/Sonię na zdjęciach i dowiemy się co u niej słychać! Bardzo było miło Cię poznać w Krakowie i na własne oczy zobaczyć na jaką ślicznotkę wyrosła Bogdaneczka...Co do Bajana... :oops: , no cóż Bogdanka kompletnie zawróciła mu w głowie :iloveyou: !!! Na wystawie byliśmy od godz. 8 i mimo, że był podekscytowany taką mnogością piesków to był grzeczny...Widać jednak kobiety rządzą światem! :cunao: Bajan nie chciał ani jeść ani pić tylko...do Bogdanki! Smakołyki, które mu przygotowałam nie na wiele się zdały bo je wypluwał (!) i wywrócił miskę z wodą (a już przy samochodzie wypił 3 miski wody!) Musimy mu jednak wybaczyć bo do tej pory nie miał okazji spotkać ani tak wiele ogarków na raz ani ogarzej panny w dodatku tak uroczej :lol:
Pozdrawiam i sądzę, że jeszcze się spotkamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']Witaj Baetko z tymi słowami na moj temat przesadzacie troszke :lol: robie to co mi serce i rozum podpowiada [/quote]

[b]Puz[/b] - a ja się pod tymi wszystkimi dobrymi słowami na Twój temat podpisuję i jeszcze raz bardzo Ci dziękuję i Ty wiesz za co :P :P :P :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

a wie ktoś jakie były oceny w gończych ???? napiszcie proszę bo schnę z ciekawości

a ogarki super , gratuluję sukcesów wszystkim startującym

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko na sekunde 8)
Po pierwsze gratuluje wszystkim,szczegolnie bliskiemu w dniu dzisiejszym (i zreszta nie tylko w dniu dzisiejszym)miotowi "B-Rotti".
Mmmbaj,Malenstwo i ja jestesmy najlepszym przykladem,jakie poczatki sa trudne.Na debiucie bylam tak zestresowana,ze zestrowalam psa,ktory wystawiac sie juz wowczas niechcial i skonczylo sie ocena bdb,zjechaniem mnie na forum przez niektore osoby jak lysej kobyly itd. :roll: (zreszta Bea chyba pamieta jeszcze moja rezygnacje i zaklinanie,ze z ml.ch.pl nic nie bedzie ? :wink: :lol: ) DZieki temu doswiadczeniu, bylam pewna ze po tych perypetiach na ringu w Katowicach mnie juz nic nie zaskoczy,przestalam sie denerwowac i.... na trzech kolejnych wystawach Malenstwo zakonczylo ml.ch.pl 8) Na dzien dzisiejszy Malenstwo ma rowniez zakonczony dorosly ch.pl (skonczylismy 22.05,czekamy na potwierdzenia) i rozpoczety interchampionat. Tak wiec Mmmbaj pierwsze koty za ploty,nerwy wyrzuc przed wystawa za okno,zjedz persenik i na podboj ringow wyruszaj 8)
Pozdrawiam i znikam na dluzszy czas.
BTW.Witam nowych :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Carragan[/b]! :P - zostań z nami a nie ziuuuuu! :D , uciekasz na wakacje? To niech Ci będzie cudnie! Tobie i Maleństwu :lol: :lol: A ja dzisiaj widziałam Ciebie na zdjęciu w minipigułce Poświaty :multi: !!! I bardzo Ci dziękuję za rady, kochana z Ciebie dziewczyna :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za tak miłe przyjęcie.... :D
[quote]kochana z Ciebie dziewczyna... [/quote]
wszystkie takie jesteście i nasze piesiątka też, każdy wcześniej czy później zdobędzie swoje laury. Za troskliwą opieke, miłość, poświęcenia i czas przeznaczony naszym kochanym każdy zostanie wyróżniony, jestem tego pewien :D Jeśli chodzi o długi temat Beatki faktycznie jest na co popatrzyć,aż mordka sie śmieje widząc wasze piękne opisy i piękne zdjęcia. Do konca jeszcze troche drogi ale zdrowie jest i niebawem nadgonie zalegly czas, bardzo chce trafić do waszego grona i wiedzieć tyle co wy :D A teraz pooglądajcie sobie długo oczekiwane zdjęcia, jak zwykle zasługa Ilonki :D kolejna cześć niebawem, bez cyfrówki jest troche obrabiania i skanowania tym bardziej jesli nie ma sie takiego sprzetu :cry: ale skoro wytrzymaliście tyle to jeszcze 3 dni was nie zabawi :D

[img]http://foken.neostrada.pl/Negative0-37-37.jpg[/img]
troche jak pies pasterski
[img]http://foken.neostrada.pl/Negative0-40-40.jpg[/img]
nóżki jak u modelki
[img]http://foken.neostrada.pl/Negative0-32-32.jpg[/img]
troche schodów
[img]http://foken.neostrada.pl/Negative0-38-38.jpg[/img]
dalej nie wejdzie, boi sie jak diabeł świeconej wody
[img]http://foken.neostrada.pl/Negative0-39-39.jpg[/img]
wypatrywanie młodej sarny
[img]http://foken.neostrada.pl/Negative0-26-26.jpg[/img]
w domku jak gdziekolwiek indziej tez bardzo kochana

(Co jak co ale Kwaczała i okolice piękne, zapraszam serdzecznie, spacerowania trochę jest ale mysle,że warto)

Link to comment
Share on other sites

[b]Witaj Ra-v[/b] :P Piękne, piękne zdjęcia!!!! Okolice przepiękne! Widać jaka Bogdanka jest tam szczęśliwa :D Powiedz mi czy dobrze rozpoznaję na zdjęciu schody na Lipowiec? No bo jeśli to nie te to bardzo podobne :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj'][b]Carragan[/b]! :P - zostań z nami a nie ziuuuuu! :D[/quote]
Ja tu bywam z Wami,tylko sie nie odzywam :wink:
[quote name='mmbbaj'] , uciekasz na wakacje?[/quote]
A co to sa te "wakacje" ? :wink:
[quote name='mmbbaj'] To niech Ci będzie cudnie! Tobie i Maleństwu :lol: :lol: [/quote]
Mam nadzieje,ze mimo iz mu w tym roku wakacji nie zaserwuje,nie obrazi sie :wink:
[quote name='mmbbaj']A ja dzisiaj widziałam Ciebie na zdjęciu w minipigułce Poświaty :multi: !!! [/quote]
Taa,byl moment,ze mnie paskudy na zlocie zlapaly.Juz zapowiedzialam,ze jesli przyjade w tym roku to zabieram kominiarke,bo mam na obiektyw uczulenie :wink:
[quote name='mmbbaj']
I bardzo Ci dziękuję za rady, [/quote]
W ramach skromnych mozliwosci sluze zawsze pomoca :wink:
[quote name='mmbbaj']kochana z Ciebie dziewczyna :buzi:[/quote]
Ee,nie sadze 8) Po prostu w tym momencie bylam dr.Jeckyllem,a nie mr.Haydem :wink:
Ra-v,witam i od razu mam prosbe,abys zmiejszyl fot.do regulaminowej wielkosci.
pozdrawiam i ziuuuuuuu ...
:wink:

Link to comment
Share on other sites

Carry: czy to prawda? Maleństwo w obiedience? kiedy i gdzie?
Ra-v: dzięki, czekam na fotki a dla mnie najwieksza frajda to to, że suńka na zdjęciach jest taka szczęśliwa (nawet nie wiesz ile to dla mnie jako hodowcy jest radości :D )
Co do psiej wiedzy, bądż z nami i pytaj o wszystko, zakładaj swoje tematy a my w miarę wiedzy i doświadczenia -pomożemy (nikt z nas od razu nie był ani alfą ani omegą, i przecież cały czas się sami uczymy :wink: ).
Bogdaneczka to była od początku ,,dzielna dziewczynka", taka ciekawa świata i odważna i naprawdę bardzo inteligentna a przy tym subtelna (a taki ogar, jesli dołożymy do tego ogarzą niezależność, jest swoistym ,,wyzwaniem" dla właściciela prawda?).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'][b]carragan[/b] czy ja dobrze kojarzę, że startowałaś z Maleństwem w zawodach obedience? :ylsuper:

Nie-owczarki górą!! :thumbs: :wink:[/quote]

[quote name='bea100']Carry: czy to prawda? Maleństwo w obiedience? kiedy i gdzie?
[/quote]


Jesli Malenstwo nie dosypalo mi srodkow usypiajacych do herbaty (co przy jego inteligencji nie byloby niczym dziwnym :wink: ),to w 100% nie byl to on :wink: Order mestwa i cierpliwosc dla tego,kto by go namowil do obedience,agillity czy czegos innego.Go to nie bawi,wiec go nie zmuszam.
Ze nie wspomne juz o fakcie,iz ja na sama mysl o jakims publicznym wystapieniu mam gesia skorke,wiec sama sobie siebie na zawodach nie wyobrazam 8)
Pozdrawiam i znikam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']...Order mestwa i cierpliwosc dla tego,kto by go namowil do obedience,agillity czy czegos innego.Go to nie bawi,wiec go nie zmuszam.
....Pozdrawiam i znikam[/quote]
Wcale by mnie to nie zdziwiło wiesz? Charty naszej Rotti przecież startowały ( i o ile wiem to praca/zabawa z nimi jest kontynuowana :P ).
A czemu Ty tak złotko ,,ziuuuuuuu" od nas, co? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']... w 100% nie byl to on :wink: [/quote]

No tak, odszukałam odpowiedni topic i to rzeczywiście nie Wy :oops:
Ale tak całkiem się nie pomyliłam, bo przeciez startował w Białymstoku duży, szary chart (w wynikach jest napisane, że to chart szkocki) :D

Pozdrawiam i miłego znikania!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bea,charty Eli startowaly,ale mialy zupelnie inna mentalnosc niz Malenstwo :wink:
A tak w ogole to ja nie mowie,ze on nie jest wstanie sie nauczyc :wink: JA tylko mowie,ze mu by to przyjemnosci nie sprawialo i tyle :wink:

A ziuuu jest dlatego,ze nie mam jakos checi na internet.Wole czytac po raz setny jakas ksiazke Sapkowskiego 8)

Marysiu,niewiele sie pomylilas.W koncu deer to nic innego jak irland z anoreksja :wink:

Link to comment
Share on other sites

witajcie ponownie. [quote] Powiedz mi czy dobrze rozpoznaję na zdjęciu schody na Lipowiec? No bo jeśli to nie te to bardzo podobne [/quote]mmbbaj- tak to sa schody na lipowiec ale ze starosci i po ulewnych deszczach sa juz troche przegnite wiec w drodze powrotnej czesciej sie zjezdza niz schodzi :lol: [quote]Bogdaneczka to była od początku ,,dzielna dziewczynka", taka ciekawa świata i odważna i naprawdę bardzo inteligentna a przy tym subtelna (a taki ogar, jesli dołożymy do tego ogarzą niezależność, jest swoistym ,,wyzwaniem" dla właściciela prawda?).[/quote] Ależ oczywiście Beatko, ogary maja to cos w sobie i jest to tak piekne,ze czasami nawet czlowiek mogłby sie od nich uczyc.... co do subtelności- w końcu kobieta :D a my mezczyzni musimy sie troszczyc o kobiety, przytulac, calowac, dawać prezety, z czasem coraz czesciej i wiecej :lol: ale jesli my doceniamy sami tez zostajemy doceniani...! Co do reszty wpisów cały czas sie ucze i próbuje to wszystko ogarnąć :D pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...