Jump to content
Dogomania

Wystawa Kraków


puz

Recommended Posts

Witam na stronie krakowskiego oddziału juz jest wykaz przyjetych psów ja kopiuje stawke ogarów

[b]Ogary Polskie:[/b]

[color=blue][b]PSY [/b][/color]

młodzieży BAJAN-ROTTI Poszły w Las
młodzieży BOHUN-ROTTI Poszły w Las
młodzieży BOOKER Słopnicka Przełęcz
młodzieży HARDY z Mazowieckich Łąk
młodzieży MAJOR z Południowej Kniei
młodzieży RAGO Galicyjska Sfora
młodzieży REMIZ Nadbużańskie Granie
młodzieży RÓG Nadburzańskie Granie


otwarta PALA
otwarta RUCZAJ ze Złotego Rogu
otwarta UMER Ostoja Ogara
otwarta ŻYWKO z Gończaków

użytkowa EGER Galizyjska Sfora

weteranów CZANDI z Gończaków
weteranów RAPTUS Grająca Rodzina

[color=blue]SUKI[/color]

młodzieży BOGDANKA-ROTTI Poszły w Las
młodzieży HARFA z Mazowieckich Łąk
młodzieży JUTA z Beskidzkich Wysp

pośrednia LEŚNA z Matecznika Ogara
pośrednia OSA z Południowej Kniei
pośrednia ROLKA ze Złotego Rogu
pośrednia ŻYWIA z Gończaków

otwarta KOBZA ze Stadniny Cisowiec
otwarta ROMA ze Złotego Rogu
otwarta ŻMIŁKA z Gończaków

użytkowa JUMA Galicyjska Sfora
użytkowa KODA ze Stadniny Cisowiec

championów CHIMERA z Gończaków
championów PRYMKA Grające Echo

weteranów REWIA Grająca Rodzina
weteranów TALIA z Gończaków

Puzona nie szukajcie ma odpoczynek, poza tym w klasie otwartej nie mam potrzeby juz go zgłaszac a w chpl nie mamy certfikatu a uzytku sie nie dorobil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]GOŃCZY POLSKI [/b]

[color=blue][b]PSY[/b][/color]

szczeniąt PAR FORCE Kłusująca Sfora

młodzieży EBRO Inny Świat
młodzieży GRAF Świetlista Dąbrowa
młodzieży OHAR Kłusująca Sfora

pośrednia AS-MOL z Kosmalanki
pośrednia BOROWY Herbu Węszynos
pośrednia NURT Śpiewna Zgraja

otwarta AMBER z Doliny Bystrej
otwarta MAJOR Ziębowe Wzgórze
otwarta WIKING Cnotliwy Nos
otwarta ZLOT Wilczy Pazur

użytkowa MAGIK Ziębowe Wzgórze
użytkowa MAUZER z Beskidzkiego Matecznika
użytkowa NEMROD Kłusująca Sfora

championów LUPAR Kłusująca Sfora
championów MAUR Kłusująca Sfora

[color=blue][b]SUKI[/b][/color]

młodzieży BAJDA Cnotliwy Nos
młodzieży BANDURA Cnotliwy Nos
młodzieży BIERKA Cnotliwy Nos
młodzieży FURIA Leśne Granie
młodzieży LOTKA Olfactus

pośrednia ZONA Rumcajsowe Obejście
pośrednia ZORKA Cnotliwy Nos

otwarta AMORKA z Kosmalanki
otwarta DUDA Goniec Pomorski
otwarta KAMA Gwarat Klub
otwarta MRÓWKA Ziębowe Wzgórze
otwarta TAHIRA z Suchej Strugi
otwarta TARA z Suchej Strugi
otwarta WILGA Cnotliwy Nos

użytkowa BREWKA Olfactus
użytkowa BUCHTA Czarnowski Trop

championów BAJKA Goniec Pomorski
championów BYSTRA Olfactus
championów ERA Goniec Pomorski
championów REA Hulaj Dusza

Link to comment
Share on other sites

Hohohoho...31 zgłoszonych ogarów/ to chyba rekord jest !!!!/ i ile młodzieży :D :D :D /i jaka stawka, oj będzie na co popatrzeć :D

Puz: Puzik=może i tak, ale Ty nie odpoczniesz :lol: Bo wystawiasz i Bohuna i Bogdankę w juniorach :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, niech ktoś się przyjrzy OHAROWI.

Może Ilona, w przerwie ogarków, może Hania. ?? Jak się ma w stosunku do OPUSA. Nie jestem pewna czy to nie on miał najdłuższe uszy i był większy od Puszora szczenięciem.

My w tym czasię będziemy się już pakować na żagle. Wyjazd w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']Niestety Beatko mam info od Hani w tej sprawie i ona napisała do hdowcy...[/quote]
Kolejny pies co zawadza/znudził się/stwarza problemy ,,nie do rozwiązania"/itd ( wybierz prawidłowe :evilbat: ) :(
Ogarnia mnie zgroza wiecie? I już mi opadają ręce :cry:
I znowu kolejni własciciele teraz będą ,,spijać" tą ,,śmietanę" którą ,,naważyli" poprzedni ,,Państwo" :(
A co ze skrzywdzonym psem/ z tym co czuje itd itd :roll:

Musia: Qrcze. Mam nadzieję, że hodowca go odbierze i sam znajdzie dobry i nieprzypadkowy dom dla Onyxa 8)

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Ilona czy doszedł ode mnie sms na ideę do Ciebie?Bo jak nie, to co do wystawy możemy sie zgadać tutaj albo mailem.
P.S.
Wtedy co widzieliśmy sie na Błoniach byłem nad Rudawą i wiesz co-widziałem dwa Ogary-sporo tych psiaków sie widzi ostatnio. 8) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darek']... i wiesz co-widziałem dwa Ogary-sporo tych psiaków sie widzi ostatnio...[/quote]
Witaj Darek :P
Widzi sie widzi...ale w Kraku :D
Ja mam/miałam sporo telefonów o ogarki własnie z Kraka.
I Bohun i Bogdanka z 1go miotu tam własnie powędrowały ( przypadek?)

Już wiem !!!! Po prostu Ilona i super pies Puzon robią tam reklamę najlepszą z możliwych :angel:

A tak na poważnie, to w Kraku poznali się na tym co NASZE i NAJLEPSZE i panuje tam dobra moda ( swoisty ,,patriotyczny snobizm" w dobrym tego słowa znaczeniu :P ) na Ogary Polskie (brawo Kraków :D )

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Bea-co do innych części Polski to sie nie wypowiadam,bo nie podróżuje za często,ale być może masz racje-czasami jedna osoba potrafi"zarazić"innych daną rasą i tak sie to zaczyna.A Bohunka znamy-super psiak.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darek']Witam!
Ilona czy doszedł ode mnie sms na ideę do Ciebie?Bo jak nie, to co do wystawy możemy sie zgadać tutaj albo mailem.
P.S.
Wtedy co widzieliśmy sie na Błoniach byłem nad Rudawą i wiesz co-widziałem dwa Ogary-sporo tych psiaków sie widzi ostatnio. 8) Pozdrawiam.[/quote]

Hej Darku dostałam smsa zadzwonie po operacji jakos we czwratek to sie umówimy . Co do ogarów pewnie Żywia i Prymka jeden siwy drugi młody :lol: Obie suczki tez znajomi :lol:

Ja tez pozdrawiam i do zobaczenia

Dla wiadomosci wszystkich Darek jest naszym fanem, a my jego,podrozował z nami do katwoic w tym roku jest naszym psim kumplem i ma super psa

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Ilona-co do tych dwóch Ogarów-dokładnie tak-nie pytałem sie właścicieli jak sie wabią,bo sie mijaliśmy po przeciwnym brzegu rzeki,ale z daleka widziałem,że jeden ma siwą mordkę a drugi jest młody,tak więc napewno masz racje.
Ja na wystawe idę w oba dni,ale jak juz mówiłem przez tel.zgadamy sie :wink:
Dzięki za takie miłe słowa pod moim i Collina adresem-to samo myślę o Tobie i Puzonie :wink: tymczasem pozdrawiam i do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Wszyscy :P
Mam pytanie dotyczące wystawy w Krakowie 8) Ogary są wystawiane w sobotę, tak? O której godzinie?
I reszta pytań :lol:
o której i gdzie trzeba się zgłosić?
czy ocena lekarska jest tam na miejscu, czy z takową powinniśmy już jechać z Warszawy? :-? To ma być nasza pierwsza wystawa i jesteśmy całkiem zieloni :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']
Mam pytanie dotyczące wystawy w Krakowie 8) Ogary są wystawiane w sobotę, tak? O której godzinie? [/quote]

Wg planu sędziowania podanego na stronie ZKwP O/Kraków ogary są sędziowane w [b]niedzielę[/b] na ringu XII od godziny 10:50.
Bajan (dobrze pamiętam? :roll:) jest w młodzieży w psach, więc lepiej, żebyście nie przyjeżdżali na ostatnią chwilę :)

[quote name='mmbbaj']I reszta pytań :lol:
o której i gdzie trzeba się zgłosić?
czy ocena lekarska jest tam na miejscu, czy z takową powinniśmy już jechać z Warszawy? :-? [/quote]

To powinno być wszystko na potwierdzeniu zgłoszenia.
Jeżeli wraz z potwierdzeniem zgłoszenia przysłali Wam numer startowy, to spokojnie możecie przyjść na 10 (trochę później, trochę wcześniej - w zależności od Waszych preferencji, przewidywanej reakcji psa na miejsce, tłum i psy, chęci zajęcia sobie dobrego miejsca przy ringu itd.), jeśli numer musicie odebrać na miejscu, to chyba bezpieczniej być wcześniej.
Co do oceny lekarskiej - to też musi być na potwierdzeniu zgłoszenia - tam musi być napisane, czy macie wziąć świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie (zazwyczaj tylko jego chcą, a weterynarz na wejściu ogląda potwierdzenie zgłoszenia i świadectwo szczepienia), czy potrzebne jest też urzędowe świadectwo weterynaryjne (wtedy trzeba o nie prosić swojego weta).

A oprócz tego trzeba wziąc ze sobą dużo spokoju i uśmiechu, pierwszy raz jest najtrudniejszy :D

Pozdrawiam!
Marysia i Una (też umiarkowanie doświadczone wystawowo ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']...

Wg planu sędziowania podanego na stronie ZKwP O/Kraków ogary są sędziowane w [b]niedzielę[/b] na ringu XII od godziny 10:50.
Bajan (dobrze pamiętam? :roll:) jest w młodzieży w psach, więc lepiej, żebyście nie przyjeżdżali na ostatnią chwilę :)

.......

To powinno być wszystko na potwierdzeniu zgłoszenia.
Jeżeli wraz z potwierdzeniem zgłoszenia przysłali Wam numer startowy, to spokojnie możecie przyjść na 10 (trochę później, trochę wcześniej - w zależności od Waszych preferencji, przewidywanej reakcji psa na miejsce, tłum i psy, chęci zajęcia sobie dobrego miejsca przy ringu itd.), jeśli numer musicie odebrać na miejscu, to chyba bezpieczniej być wcześniej...

A oprócz tego trzeba wziąc ze sobą dużo spokoju i uśmiechu, pierwszy raz jest najtrudniejszy :D [/quote]

[b]Witaj Marysiu i Uno!!! :P[/b]

No i widzisz! Ładnie się zaczyna... :roll: Byłam przekonana, że ogary są w sobotę :o , a stało się tak być może bo mój mąż był tego ...[b]absolutnie[/b] [b]pewien[/b] :wink: No cóż czymś się zasugerowaliśmy.
Nie dostaliśmy potwierdzenia zgłoszenia pocztą i numeru startowego nie mamy :( Zgłaszaliśmy przez internet i tą drogą przysłali potwierdzenie.
Jeśli chodzi o przewidywanie reakcji Bajana na miejsce, tłum i psy...to nie umiem przewidzieć! Myślę, że będzie bardzo podniecony! Szczerze mówiąc ja stresuję się już teraz :HUT012: tą jedną wielką niewiadomą! Chciałabym tylko jednego, żebyśmy nie musieli się tak bardzo :oops: :oops: :oops: ...i jakoś to przeżyć!
Nie wiem też co to znaczy, żeby zająć dobre miejsce przy ringu :oops: , jakie jest dobre?
Zaczynam być na dobre spanikowana :nerwy:
bardzo serdecznie pozdrawiam Ciebie i poczochraj ode mnie Unę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak, wyczerpująco bardzo Marysiu napisałaś 8)
Dodam tylko: w kopercie z zaproszeniem ( jesli już macie to OK a jesli nie to takie listy przychodzą na parę dni przed wystawą) to powinien być nr startowy i pisemko ( z info czy wyamagane jest świadectwo szczepienia p/wściekliznie + książeczka zdrowia/tak było teraz np na klubowej/ czy może oddzielny druczek od weta, że pies jest zbadany i zdrowy i ,,nadaje się na wystawę" /u mnie kosztuje to 30 zł i jest ważne UWAGA: tylko tydzień ). Na tym druku z Kraka przysłanym wszystko będzie napisane i adres ( czasem z mapką) i godzina i ring i wsio. Psy wchodzą na ring PIERWSZE (przed sukami) począwszy od baby potem JUNIORY ( Bajan :D ), pośrednia, otwarta, uzytkowa, Championów itd, dlatego [u]nie możecie się spóżnić[/u]. W tej kopercie z Kraka będzie też bon na katalog ( który jest dla nas bezpłatny ale trzeba go odebrać przed wystawą w sekretariacie lub w okienku/ zpytajcie przed wejściem na wystawę). Tam sobie zobaczycie i stawkę i wszystko.
Moja rada: pies na kompletnego głodniaka ( nakarm go Mmbbaj wieczorem solidnie i już). W drodze podawaj tylko wodę. Ja zabieram suchy pokarm (mało) w torebkę i karmię psa już po wystawie, aby nie był cały dzień na głodniaka.
Zabierz ze sobą miskę (wodę w butli), koc ( czasem trzeba przysiaść a nie zawsze jest gdzie), szmatkę/ręcznik do przetarcia psa przed występem i wytarcia potem na sucho( ja zabieram rozcieńczony mocno psi szampon z norką na połysk), zgrzebło...no i zawsze=duży parasol taki na psa i właściciela :lol:
Zabierz nerkę na przysmaczki na ring ( zaopatrz się sowicie :P ).
Zabierz też agrafkę bo numerki trzeba czymś przypiąć ( bo odpadają).
Osoba z numerkiem ( psem) wchodzi za darmo a inne płacą.
Zabierzecie aparat foto /koniecznie ( bo my tu będziemy czekać na zdjęcia :D )
Tyle 8)
Jesli o czymś zapomniałam=dopiszcie :wink:

Acha, wystawiający powinien stanowić dla psa dobra ,,tło" ( czyli nie powinnaś mając ,,ciemnego" psa mieć ciemnych spodni czy spódniczki) tylko coś kontrastowego na sobie by pies był ,,wyrazisty" na Twoim tle i dobrze się komponował :wink: ).

No i zupełnie się nie stresuj, taka wystawa to na luziku/fajne spotkanie i dla ogara wielka frajda jest ( zobaczycie, że i dla Was też będzie :D ), zresztą nerwy się udzielają psu, który jest jak czuły barometr ( dlatego= pełen spokój i opanowanie i zimne piffko z soczkiem w rękę :wink: i uśmiech plizzzzzzzzz :angel: )

Link to comment
Share on other sites

Dopisuję jeszcze coś:
pies przed wejściem na ring powinien być wyspacerowany ( by się nie załatwił na ringu), tym bardziej powinniście nie przyjechać na ostatnią chwilę.
Ja daję się psom przywitać z innymi i pobawić nawet ale...nie przed samym wejściem na ring. Wtedy (na parę minut przed), zabieram psa na ,,samotny" spacer w miarę mozliwości dalej od innych psów i staram się, by się na mnie skoncentrował. Potem nie daję mu się już bawić z innymi i nie daję go np innym ludziom głaskać, by się nie rozpraszał 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]Bea[/b]! :P - ja im więcej czytam tym bardziej jestem spanikowana :silly:, mam nadzieję, że mi przejdzie... :-? Jestem bardzo wdzięczna za te wszystkie informacje, jesteście naprawdę kochane! Dobrze, że jedziemy wcześniej, a nie z marszu to nie będziemy zmęczeni my i Bajan.Założyliśmy sobie, że podchodzimy na luzie tylko szkoda, że nasz "debiut" wypada na tak wielkiej wystawie. Najbardziej stresuje mnie jak zachowa się Bajan widząc tyle psów bo myślę, że będzie do nich ciągnął, szczekał itd. Jak będzie taki podniecony to i na ringu trudniejszy do opanowania tym bardziej, że ja nie znając "rzemiosła" też będę popełniać błędy :wink: Jak kiedyś o tym myślałam to wydawało mi się takie nic, a teraz im bliżej ...Ja już będę szczęśliwa jak nam się uda bez większych wpadek przebrnąć przez tę imprezę :D
Oczywiście będzie problem z zębami i jajkami chyba że (oby!) się mylę!
A co będzie jak się Bajanowi na ringu siku zachce? 8) , ja już nie mówię o... :evilbat: No, takie i inne myśli mnie prześladują, niestety!
A z tym zaświadczeniem lekarskim to sama nie wiem, bo zaproszenia jeszcze nie dostaliśmy więc wytycznych nie znamy.
Oczywiście, że aparat wezmiemy!
Serdecznie Cię pozdrawiam ja :nerwy: i Bajanek :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']
[b]Witaj Marysiu i Uno!!! :P[/b] [/quote]

Witajcie!! :Dog_run:


[quote name='mmbbaj']Nie dostaliśmy potwierdzenia zgłoszenia pocztą i numeru startowego nie mamy :( Zgłaszaliśmy przez internet i tą drogą przysłali potwierdzenie.[/quote]

To spokojnie, jeszcze w tym tygodniu dostaniecie potwierdzenie pocztą, z tego, co wiem, Kraków przysyła od razu numery startowe :) Na potwierdzeniu napiszą, co musisz mieć (tylko trzeba czytać uważnie, bo czasem najważniejsze jest najmniejszą czcionką :wink:)

[quote name='mmbbaj'] Jeśli chodzi o przewidywanie reakcji Bajana na miejsce, tłum i psy...to nie umiem przewidzieć! Myślę, że będzie bardzo podniecony! [/quote]

Wiem, to trudno przewidzieć - ale postaraj się wyobrazić go w takiej sytuacji. Una przykładowo bardzo się podnieca, a im dłużej siedzi i czeka w takim tłumie, tym jest bardziej podeeksytowana (i trudniejsza do opanowania :wink:) - więc ja z Uną nie lubie długo czekać. Ale może Bajanek jak sobie wszystko obejrzy to się dopiero poczuje pewnie?

[quote name='mmbbaj'] Szczerze mówiąc ja stresuję się już teraz :HUT012: tą jedną wielką niewiadomą! Chciałabym tylko jednego, żebyśmy nie musieli się tak bardzo :oops: :oops: :oops: ...i jakoś to przeżyć! [/quote]

Mi powiedzieli przed pierwszą wystawą, że pierwsza to stres, a kolejne to przyjemność :D I tak jest, ale nic się nie martwcie, sędziowie zazwyczaj są wyrozumiali, wokół ringu będziecie mieć silne wsparcie psychiczne i z calą pewnością będzie dobrze! :thumbs:

[quote name='mmbbaj']Nie wiem też co to znaczy, żeby zająć dobre miejsce przy ringu :oops: , jakie jest dobre?[/quote]

Idealne miejsce przy ringu to takie, które jest na tyle blisko, że widzisz i słyszysz co się na Twoim ringu dzieje (a więc możesz obserwować zmagania innych i nie przegapisz swojej kolejki), jest na tyle daleko, że się nie musisz tłoczyć i pies ma swoją bezpieczną przestrzeń, gdzie go nikt nie depcze, nie atakuje i nie zaczepia, i na dodatek jest w cieniu :D W rzeczywistości takich miejsc na wystawach nie ma :wink:

[quote name='mmbbaj']Zaczynam być na dobre spanikowana :nerwy: [/quote]

Mogłabym napisać "nie denerwuj się" :smhair2: ale wiem, że to nic nie pomoże, bo i tak będziesz się denerwować :wink: W każdym razie nic złego nie może się Wam tam stać, więc uszy do góry! :thumbs:

Ja jeszcze za Beatą dopiszę, żeby [b]koniecznie[/b] mieć miskę i wodę (na każdej wystawie powinien być punkt czerpania wody, ale trzeba go znaleźć, chodzić, z tym różnie bywa). Jeśli jest gorąco i pies się grzeje, to warto go przetrzec mokrą szmatką/rękawicą po brzuchu i pachwinach - skuteczne chłodzenie i równocześnie nie psujesz mu "fryzury" :ylsuper:
Poza tym smakołyki! ringówka i dużo optymizmu - to jest przede wszystkim spotkanie towarzyskie, a bieganie po ringu to tylko kilkuminutowy dodatek :D

[quote name='mmbbaj']bardzo serdecznie pozdrawiam Ciebie i poczochraj ode mnie Unę :lol:[/quote]

I ja pozdrawiam, Unę poczochrałam - Una przekazuje polizanka po pysku dla Bajanka :D
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'].... jest na tyle daleko, że się nie musisz tłoczyć i pies ma swoją bezpieczną przestrzeń, [b]gdzie go nikt nie depcze, nie atakuje i [/b][b]nie zaczepia,[/b] i na dodatek jest w cieniu :D [b]W rzeczywistości takich[/b] [b]miejsc na wystawach nie ma[/b] :wink:...

... [b]W każdym razie nic złego nie może się Wam tam stać[/b], więc uszy do góry! :thumbs:


Poza tym smakołyki! [b]ringówka[/b] i dużo optymizmu - [/quote]

No właśnie Marysiu, ja się ciągle o tego mojego Bajanka trzęsę i trafiłaś w samo sedno, dlaczego jeszcze mam taką tremę przed takim tłumem ludzi i psów na wystawie :-?

Jeśli chodzi o ringówkę to nie używaliśmy jej wcześniej, znam ją tylko ze zdjęcia i myślę, że nie utrzymałabym na niej Bajana, który ma tendencje do ciągnięcia, niestety :wink:
Jesteście kochane, że przekazujecie mi tyle wiadomości, bardzo Wam dziękuję! :D i dzięki za słowa otuchy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Najbardziej stresuje mnie jak zachowa się Bajan widząc tyle psów bo myślę, że będzie do nich ciągnął, szczekał itd.[/quote]

A z moich doświadczeń wynika, że tłum psów [b]znieczula[/b] - pies, który normalnie wyrywa się do psów, na wystawie je kompletnie olewa :sweetCyb: W końcu z taką ilością psów nie da się przywitać :wink:

[quote name='mmbbaj']Ja już będę szczęśliwa jak nam się uda bez większych wpadek przebrnąć przez tę imprezę :D [/quote]

Czyli od niedzielnego popołudnia będziesz szczęśliwa 8)

[quote name='mmbbaj']Oczywiście będzie problem z zębami i jajkami chyba że (oby!) się mylę! [/quote]

Psy potrafią zaskakiwać (pozytywnie) w takich sytuacjach :D
Moja mała rada - zawsze lepiej psa przytrzymać ręką pod brzuchem niż chwytać za skórę (widziałam jak młody ogarek nie chciał pokazać jajek i właściciel go chwycił za skórę, co psa jeszcze bardziej wystraszyło :roll: lepiej wtedy wsadzić rękę pod brzuch).

[quote name='mmbbaj']A co będzie jak się Bajanowi na ringu siku zachce? 8) , ja już nie mówię o... :evilbat: No, takie i inne myśli mnie prześladują, niestety![/quote]

He, he :P Miałam identyczne obawy przed naszym "pierwszym razem" :D Spokojnie - przywzwoity spacerek przed wystawą, żeby pies załatwił wszystko co powinien i będzie dobrze - a nawet, jeśli coś zrobi, to nic się strasznego nie stanie (mi na klubówce Hani Buchta zrobiła siusiu na ringu :oops:).

Pozdrawiam jeszcze raz :D
Marysia robiąca za ekpserta (po aż czterech wystawach :wink:) i Una :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

hi hi za czasów mojej wystawowej :wink: młodości miałam inny problem otóz przed wejściem na ring to mi się chciało siku :lol: po prostu zajmując sie psem zapominałam o sobie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...