Jump to content
Dogomania

A moze załozymy stowarzyszenie?


AlmaMater

Recommended Posts

Zważywszy na ilość osób, które zainteresowały się moim postem, nie wiem, czy da się takie stowarzyszenie założyć.
Do założenia stowarzyszenia rejestrowanego w sądzie (innego nie ma sensu zakładać, bo nie da nam tego, co tu jest potrzebne) trzeba co najmniej 15 osób. Ponieważ mieszkamy w różnych miastach, myślę, że podejmowanie jakichś działań miałoby sens dopiero wtedy, gdy chęć przystąpienia do stowarzyszenia wyraziłoby ok. 30 osób. Wtedy jest szansa na zebranie 15 osób, żeby uchwalić statut.
Niestety siedzibą prawdopodobnie musiałaby być W-wa, bo co jakiś czas trzeba by się spotykać w mniej więcej pełnym składzie, a z W-wą są najlepsze połączenia komunikacyjne, no i leży mniej więcej w środku kraju - musieliby więc bardzo zaangażować się warszawiacy.
Zakładanie takiego stowarzyszenia z siedzibą w Lublinie nie ma większego sensu - wszyscy mieliby daleko, kiepskie połączenia itp.

Link to comment
Share on other sites

Mysleż, że wielu dogomaniaków nie wchodzi na Inne. Może spróbować założyć topik na psach w potrzebie i Już w nowym domu, oczywizda do czasu aż Murka ich nie usunie i wwali do Innych :wink: jesli się oaże, że niestety zainteresowanie jest znikome, trzeba będzie dać sobie spokój, przynajmniej na jakiś czas. Wydaje mi się, że Arka ma rację. Liczą się duże organizacje, myślę, że dogo miałoby szansę.

Link to comment
Share on other sites

Ja spróbowałabym dac ten temat na "Wszystko o psach". Tam chyba wchodzi najwęcej osób, a przeciez nie trzbeba czynnie brać udziału w ratowaniu psów, żeby chcieć się zapisać do stowarzyszenia i corocznie wspomagać je składka członkowską? :wink:

Link to comment
Share on other sites

A czy nie ma mozliwosci wyslania maila do wszystkich dogomaniakow? Kazdy ma tu przeciez swoje konto, proponuje zapytac sie administratorow. A z tego co moj brat mowi, to z wyslaniem takiego maila nie byloby problemow. Zalezy tylko jaka baza danych jest podstawa strony dogomania.pl .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...