Jump to content
Dogomania

Sunia z wrośniętym łańcuchem - co najmniej od maja na trzech łapach!


hanek

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Lapka Tofisi w 100 procentach sprawna, chyba dopiero dzisiaj to poczula, biegala jak zwariowana zataczajac okromne kola, to byl bieg na czas na 100 m. :loveu:[/QUOTE]

:multi::multi::multi: ja przeczuwałam, ze tak będzie. Już na fotkach ze spaceru zaobserwowałam, że chyba sunia zaczyna się podpierać tą łapką.

Link to comment
Share on other sites

Na kolejnym dzisiejszym spacerku, Tofisia jakby chciala mi powiedziec, popatrz ja naprawde juz zapomnialam ze biegalam tylko na trzech lapkach. Obserwowanie dzisiejszego biegania zwlaszcza Megi i Tofisi dalo mi wiele radosci, biegaly i gonily sie jak opetane, podgryzaly a Tofisia jeszcze do tego szczekala radosnie, tylko tata Jeje juz im nie dorownuje kondycja :shake: Jak tu bedzie sie z nia rozstac :placz:

Link to comment
Share on other sites

Fajnie sie malej trafilo, na szczescie nie byla dlugo u mnie wiec i rozpacz byla mniejsza, zas z Tofisia bedzie podobnie jak z Pepisia. Najlepsze jest kilkudniowe DT, inaczej serce peka przy rozstaniu. Kolejne specerki sa juz teraz podobne, biegi na przelaj, skoki piski podgryzania nawet Jeje dzis cos zamierzal probowac ale jakos mu nie wchodzilo, nie mial szans zeby choc kilka metrow z nimi biec.:shake:

Link to comment
Share on other sites

A Toffi to swintuch, gwalci kota, i Megi lape :mad: dobrze ze sie za Jeje nie zabiera bo to nie wygladalo by ciekawie. Biedne moje kociatko, prawie go nie dpouszczaja do mnie a on przyzwyczajony do pieszczot i lezenia na kolankach, zaborcze suczyny utrudniaja mu to na kazdym kroku.:mad: Dobrze ze pancia rozumie jego potrzeby i jak Kropciu chce do panci to suczyny musza czekac w kolejce. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']A Toffi to swintuch, gwalci kota, i Megi lape :mad: dobrze ze sie za Jeje nie zabiera bo to nie wygladalo by ciekawie. Biedne moje kociatko, prawie go nie dpouszczaja do mnie a on przyzwyczajony do pieszczot i lezenia na kolankach, zaborcze suczyny utrudniaja mu to na kazdym kroku.:mad: Dobrze ze pancia rozumie jego potrzeby i jak Kropciu chce do panci to suczyny musza czekac w kolejce. :evil_lol:[/QUOTE]

:-o:-o:-o Toffi no co Ty. Skubana nabrała pewności siebie to szaleje :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

:diabloti: za kare siedzi w kenelu, nie dosc ze dzis na spacerze wytarzala sie w ludzkim g...nie, :mad::mad::mad: smierdzi w aucie jak by tam skuns byl, zaraz trzeba bylo to to do wanny wsadzic i wykapac, a na koniec znow zaatakowala Tare, :mad: i trzeba bylo troje rozdzielac bo wiadomo ze Megi tez wkracza do akcji. To teraz ma obiecana od wczoraj kare. :diabloti: A najbardziej na tych walkach cierpi moj senior Jeje, caly sie trzesie jak pani drze ryja na cale gardlo, skad on moze wiedziec ze do jego nie dotyczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...