Jump to content
Dogomania

[Świnoujście]Suka wydana menelowi znowu w schronisku po szczeniakach potrzeba DT!


Pastylka

Recommended Posts

"...Sympatyczna młoda suczka bardzo przyjazna , lubi przebywać z człowiekiem.Sunia została podjęta z interwencji w bardzo złym stanie wychudzona i chora. Nieodpowiedzialny czlowiek włascicel dla szybkiego zysku zabrał zbyt wcześnie szczeniaki co spowodowało bardzo silny stan zapalny sutek.Suczka bardzo cierpiała. Obecnie czuje sie dobrze i czeka na kogoś kto ja adoptuje i pokocha..."

Schronisko wydało sunie w byle jakie rece do menela i tak wlasnie skonczyla sie ta historia facet przyszedl i ja adoptowal do tego zaznaczal ze chce psa ktory moze rodzic:shake: Szajka to nieagresywna, bardzo kontaktowa i mila sunia nie dajmy zeby znowu trafila w zle rece!!Pilnie potrzebny bylby DT najlepiej oczywiscie DS.Dziewczyny pomozcie blagam bo mi serce peka jak pomysle ze znowu ja oddadza byle gdzie:placz:

Tu sa zdjecia suni:
[url]http://sioz.pl/Details.aspx?BID=1&IDG=1&pageIndex=&pageSize=&Page=28[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cudowna sunia, ale na siozie napisane jest, że jest zarezerwowana. Wy ją zarezerwowałyście/liście czy domek jakiś się szykuje...? :razz:

Link do zdjęć jest zły- pokazuje się inny psiak.
Asteczka jest tutaj : [url]http://sioz.pl/Details.aspx?BID=1&IDG=1&pageIndex=&pageSize=&Page=27[/url] :)

Link to comment
Share on other sites

W Świnoujsciu pracuja fajni ludzie, aż dziw, ze wydali sunie do takich nieodpowiedzialnych ludzi... Myślę, ze ją trzeba ogłaszac na maxa - powiedzieć p. Ali, ze gdyby ktoś chciał ją adoptować to trzeba dobrze sprawdzić dom.

[IMG]http://sioz.pl/AnimalImages/BID1/ID757/ID757I12.jpg[/IMG]

[IMG]http://sioz.pl/AnimalImages/BID1/ID757/ID757I16.jpg[/IMG]

[IMG]http://sioz.pl/AnimalImages/BID1/ID757/ID757I13.jpg[/IMG]

[IMG]http://sioz.pl/AnimalImages/BID1/ID757/ID757I1.jpg[/IMG]


znalazłam tam jeszcze takiego astowatego piesia:

[IMG]http://sioz.pl/AnimalImages/BID1/ID1572/ID1572I9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak, ogłaszać świetnie by było. Sunia powinna szybko znaleźć dom.

Tylko moim zdaniem należałoby się upewnić czy nie jest faktycznie zarezerwowana. Błędy mogą być, ale jeśli mała ma już chętnego na adopcję to nie ma sensu robić masowo ogłoszeń.
Tak mi się wydaję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Kamilawa - do ogłoszeń przydałyby się "większe" zdjecia - da się zrobić? I moze tego psiaka, co wstawiłam też by poogłaszać...[/quote]

Kochana, bardzo by się przydały, ale ja nie jestem wolontariuszką w tym schronie, nie widziałam suni na oczy. Po prostu trafiłam na wątek. O zdjecia trzeba poprosić kogoś z okolicy, bo ja daleko mieszkam... Pastylka może Ty mogłabyś porobić suńce fotki? I od razu wyjaśnić tą sprawę z zarezerowaniem, bo może się s*ram ale wydaję mi się, że to ważna sprawa...

Link to comment
Share on other sites

Niewiem czy to norma ja chcialam pomoc przy adopcjach bullowatych ale gdy zobaczylam tego typa z Szajka na smyczy i mowiacego ze wzial ja bo mogla rodzic to sie zalamalam i wiecej tam nieposzlam, zostawialam na siebie namiary i w razie adopcji mial sie ktos do mnie odezwac, a potem zobaczylam faceta pijacego wina pod biedronka i Szajke razem z nim, a pani kierowniczka zapewniala ze ona poszla do dobrego domu.Moglabym zrobic zdjecia jak sie pogoda poprawi poniewaz w tej chwili leje jak z cebra, ja wrocilam z urlopu dzisiaj wlasnie.Ja tez myslalam ze tam fajni ludzie pracuja dopoki niezobaczylam jak wydaja psy niesprawdzajac nowych wlascicieli:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pastylka']Ja tez myslalam ze tam fajni ludzie pracuja dopoki niezobaczylam jak wydaja psy niesprawdzajac nowych wlascicieli:angryy:[/quote]


:shake::shake::shake: to jeszcze wypadałoby sprawdzić czy ten menel pod sklepem był naprawdę w karcie/umowie adopcyjnej....bo może - z podkreśleniem na "może' - psa ukradł, psa wziął podstawiony gość...a jeśli jednak ten menel to "prawowity" właściciel psa...to mi ręce opadną:-(
Pastylka - czy mozesz więcej informacji o suni zdobyc i ułożyć jakiś tekst do ogłoszeń? ja nie jestem w tym dobra...no i jeśli będą ogłoszenia - to na kogo? na ciebie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']zmroziło mnie po prostu, że suka zostaje wydana bez sterylki, szczególnie, że jest tej rasy

a dodatkowo w TYM schronie:shake:[/quote]

Kahoona - w tym schronie to jak widać nie reguła...natomiast są inne schrony, gdzie psy i suki w typie ras są niesterylizowane i niekastrowane...ale to inna inszość...

Link to comment
Share on other sites

Tak czy inaczej psu trzeba pomóc.
Przykro, że poszła do takiego człowieka, szkoda, że bez sterylki. Ale nie ma co wracać do przeszłości, trzeba teraz postarać się o większe zdjęcia. Ja tekst jakiś mogę napisać.

[SIZE=1]Co do sprawdzenia nowych domków. Nasz schron nie ma możliwości jeżdżenia i sprawdzania wszystkich domów. Nieraz ludzie przyjeżdżają z daleka, a pracownicy na przed adopcyjną nie mogą pojechać. Po adopcyjne często są. Ale nie wydają psów byle komu, wszystkie psy, które są w typie którejkolwiek rasy są sterylizowane, po kwarantannie. Teraz mamy astkę w schronie, piękna biało-ruda (będę w środę to zobaczę co z tą sunią, porobię fotki) i musi siedzieć w boksie pozamykana na kłódki... bo już się nią pseudo interesują. [/SIZE]

Nie bronię schronu w którym TA astka się znajduje, to co się stało jest nie na miejscu, ale błagam, nie róbcie z tego wątku kolejnej awantury i opowiadania jaki ten schron jest zły...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']
[SIZE=1]Co do sprawdzenia nowych domków. Nasz schron nie ma możliwości jeżdżenia i sprawdzania wszystkich domów. Nieraz ludzie przyjeżdżają z daleka, a pracownicy na przed adopcyjną nie mogą pojechać. Po adopcyjne często są. Ale nie wydają psów byle komu, wszystkie psy, które są w typie którejkolwiek rasy są sterylizowane, po kwarantannie. Teraz mamy astkę w schronie, piękna biało-ruda (będę w środę to zobaczę co z tą sunią, porobię fotki) i musi siedzieć w boksie pozamykana na kłódki... bo już się nią pseudo interesują. [/SIZE]

Nie bronię schronu w którym TA astka się znajduje, to co się stało jest nie na miejscu, ale błagam, nie róbcie z tego wątku kolejnej awantury i opowiadania jaki ten schron jest zły...[/quote]

czyli wiesz, że powinno być tak jak u Was
dla mnie to też jasne
tak jak to, że takie akcje adopcyjne, jednostkowe czy seryjne, przyczyniają się do zwiększania zwierzęcego nieszczęścia i bezdomności

też mi żal tej suni, mam nadzieję, że teraz zostanie wysterylizowana i znajdzie dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']czyli wiesz, że powinno być tak jak u Was
dla mnie to też jasne
tak jak to, że takie akcje adopcyjne, jednostkowe czy seryjne, przyczyniają się do zwiększania zwierzęcego nieszczęścia i bezdomności

też mi żal tej suni, mam nadzieję, że teraz zostanie wysterylizowana i znajdzie dom[/quote]


ona jest już wysterylizowana...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...