Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iś & Chester']Bewarka, a może byś wpadła na kilka dni ? dwa, trzy ? znalazło by się może gdzieś kawałek łóżka dla Ciebie :D
[/QUOTE]
A dało by się tak? Żebym nie musiała płacić za cały pobyt na ten przykład...Kusząca propozycja, ale musiałabym to przemyśleć, nie mówiąc już o tym, że rodzince, jak sądzę, ten pomysł podobałby się raczej średnio :eviltong: Zobaczę, czy nie będę mieć wtedy nic i spróbuje sie dogadać...

Link to comment
Share on other sites

właśnie dziewczyny, też by mi wyszło bardzo możliwe jakby pojechała na zlot, że tylko np. na dwa przyjadę

bo skusiło mnie, że w Kozłowie 3-4 sierpień są zawody agility, a zastanawiam się czy nie wziąć w nich udziału, więc przyjechałabym na jeden dzień, ewentualnie 5,6,7 jeśli się tak da , może by taniej policzyli ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berneska']właśnie dziewczyny, też by mi wyszło bardzo możliwe jakby pojechała na zlot, że tylko np. na dwa przyjadę

bo skusiło mnie, że w Kozłowie 3-4 sierpień są zawody agility, a zastanawiam się czy nie wziąć w nich udziału, więc przyjechałabym na jeden dzień, ewentualnie 5,6,7 jeśli się tak da , może by taniej policzyli ?[/QUOTE]
[COLOR=Blue]hm sama nie wiem...ale to byś nie zajmowała miejsca w domku jako Twoje i tylko Twoje łóżko ino być musiała np materac se zabrać ze soba[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ? :D
Pochrzaniły mi się daty, lipiec z sierpniem :lol:
także data zlotowa jest jak najbardziej teraz w porządku :D
tym bardziej, że nasz debiut odłożymy na później. muszę się nauczyć zapamiętywać torki, bądź co bądź to jest największy problem gdy jest więcej niż 8 przeszkód

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berneska']Wiecie co ? :D
Pochrzaniły mi się daty, lipiec z sierpniem :lol:
także data zlotowa jest jak najbardziej teraz w porządku :D
tym bardziej, że nasz debiut odłożymy na później. muszę się nauczyć zapamiętywać torki, bądź co bądź to jest największy problem gdy jest więcej niż 8 przeszkód[/QUOTE]
[COLOR=Blue]czyli jedziesz?:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie 100 % , ale raczej tak ;)
jutro , albo dziś wieczorem będą mysle ostatnie rozmowy :cool3:

powiedzie mi jeszcze, domki są 6 osobowe , i 162 zł mam za te domki zapłacić za tydzień jak są pełne?
a jeśli np. chce się domek w którym będą 4 osoby , ile wtedy się składamy? i czy jest taka możliwość ?


chyba udało mi się zwebrować nową osobę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berneska']Jeszcze nie 100 % , ale raczej tak ;)
jutro , albo dziś wieczorem będą mysle ostatnie rozmowy :cool3:

powiedzie mi jeszcze, domki są 6 osobowe , i 162 zł mam za te domki zapłacić za tydzień jak są pełne?
a jeśli np. chce się domek w którym będą 4 osoby , ile wtedy się składamy? i czy jest taka możliwość ?


chyba udało mi się zwebrować nową osobę :cool3:[/QUOTE]
[COLOR=Blue]jest tako możliwość ale bydziecie więcy płacić a takim razie bo trzeba zapłacić za wolne dwa miejsca;) czyli jakbyscie chciały być w 4 to od osoby wyjdzie 280 zł
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ale domki normalnie są 5 osobowe, a dostaniemy dostawki więc spoko, nie będzie ciasno :)
zresztą ja nie zamierzam spędzać w domku więcej niż minimum ^^
chyba że będziemy grać w chińczyka :D
ej, jest jakaś wersja chińczyka na więcej osób ? bo tak w 4 grać to lipnie xd

ja sie już jaram :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']Ale domki normalnie są 5 osobowe, a dostaniemy dostawki więc spoko, nie będzie ciasno :)
zresztą ja nie zamierzam spędzać w domku więcej niż minimum ^^
chyba że będziemy grać w chińczyka :D
ej, jest jakaś wersja chińczyka na więcej osób ? bo tak w 4 grać to lipnie xd

ja sie już jaram :D[/QUOTE]
[COLOR=Blue]włahahaha ja ktoś KONIECZNIE chińczyka musi zabrać teroz to możęmy grać na kasa:diabloti::evil_lol::evil_lol:czy coś haha xD[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Weźcie jabłka i łyżeczki plastikowe :diabloti:

[SIZE=1]To info dla wtajemniczonych :razz:[/SIZE][/QUOTE]
[COLOR=Blue]włahahahaha ok jo załatwia:diabloti:[/COLOR]

[quote name='Foxowa']Czy ja jako prawa ręka Anuli nie powinnam o czymś wiedzieć? :diabloti:[/QUOTE]
[COLOR=Blue]hmm w sumie nie do końca bo Cie nie było na poprzednim zlocie ale nadrobisz :diabloti::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]



[COLOR=Blue]Taaak Ewa jak Ty mie dobrze znosz - peszek:loveu::loveu::diabloti:
maksowo pojedzie o ile sie nie myla i eee teroz nicku nie pamietoma le tako jedna:D plus 1 bądź 2 osoby towarzyszące;) i niedługo tu napisze;) o ile sie nie myla to jest Domixx chyyba jak coś pokićkałach WYBACZ mi:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ej a kto chce z nami agilitować?:cool3:
bo mogłabym torki rozrysować i przygotować jakieś treningi :razz:

gdybym brała , to mogę wziąść 4 hopki, tyle z resztą mam :lol:
bierze ktoś coś jeszcze? :cool1:
to byśmy pracowali na hopkach, ewent. slalom moge wziąść

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...