Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='galadria']...to tak moze na rozlużnienie bo widze że atmosfera się troszkę spięła ...taki mały off topic

[CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]Beatko ,Darku,z okazji waszej Rocznicy Ślubu [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]Z całego serca chcaiałam wam życzyć [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]wszystkiego co najlepsze i wzystkiego co najbardziej [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]przez was upragnione.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]Jeszcze więcej miłości jaką siebie dażycie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred] i zresztą wszystkich nią na około obdarowujecie :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]Wszystkiego dobrego !!! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

:loveu::tort::loveu:[/CENTER]
[/quote]



[COLOR=Red][SIZE=4][FONT=Century Gothic]ode mnie również wszystkiego co najlepsze,a przede wszystkim duużo miłości i zdrówka. :Rose:
i życzę Wam,aby następne lata były coraz piękniejsze i przepełnione miłością,tak jak dotychczas :iloveyou:
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][I][COLOR=red][B]Kochani uwierzcie, że staraliśmy się zrobić co w naszej mocy by w Opolu był dobry sędzia, nikt z nas Organizatorów nie miał wpływu na to co się stało, pozostaje nam tylko życzyć Pani Kanzler szybkiego powrotu do zdrowia a Wam - wystawcom - dobrej i sprawiedliwej oceny na naszej wystawie. Wierzę, że ocena dokonana przez obie sędziny będzie rzeczowa i sprawiedliwa, a atmosfera wokół ringu pozwoli nam wszystkim cieszyć się fajnie spędzonym dniem i jak zawsze dobrą atmosferą panującą wśród właścicieli haszczaków![/B][/COLOR][/I]
[B][I][COLOR=#ff0000]Monika Milian[/COLOR][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

No cóż, akurat my jesteśmy w niezłej sytuacji, bo mamy suczkę w młodzieży i pewnie przyjedziemy, ale p. Larska z pewnością nie jest satysfakcjonująca dla większości wystawców. Dla mnie zdecydowanie nie :p.
Bardzo żałuję, że p. Kanzler zaniemogła i mam nadzieję, że jeszcze będzie nas kiedyś oceniać :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=teal]Beatko, Darku! [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=teal]Najlepsze życzenia z tej pięknej okazji [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=teal]i wiele, wiele miłości w przyszłosci, [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=teal]na dobre i na złe![/COLOR][/SIZE]
:iloveyou::klacz::tort::drink1:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']No cóż, akurat my jesteśmy w niezłej sytuacji, bo mamy suczkę w młodzieży i pewnie przyjedziemy, ale p. Larska z pewnością nie jest satysfakcjonująca dla większości wystawców. Dla mnie zdecydowanie nie :p.
Bardzo żałuję, że p. Kanzler zaniemogła i mam nadzieję, że jeszcze będzie nas kiedyś oceniać :)[/quote]

A ja wcale bym nie stawiala tych obydwoch sedzin na roznych poziomach. Jestem dobrej mysli;) i wy tez powinniscie byc:) ja tylko mysle przy ktorym ringu sie rozkoczować, halo ekipa ktory ring wybieracie?;) Trzeba bedzie rozchulać atmosfere:cool3:

Jak ktos chce zobaczyc ocene suczek mlodziezy z Czestochowy ( Żyletka w roli glownej) to zapraszam pod link [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=l-WsomivHvs[/URL]

made by:M.Maciejewska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']nie wiem czy wydzieliscie...
[CENTER][I][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Siberian Husky - niedziela[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Sędzia:[B] Yolanda Nagler Magal[/B] (ISR) - Psy i suki klasa szczeniąt, młodzieży, weteranów.- ring 26 godz.10[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Sędzia:[B] Barbara Larska[/B] (PL) - Pozostałe klasy.- ring 18 na betonie po wszystkich jamnikach.[/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[LEFT]nie dalo sie inaczej. Ocena ma sie nie pokrywac ze soba na 2 ringach ponoc.[/LEFT][/QUOTE]

JA OSOBISCIE (I Z TEGO CO JUZ SLYSZALAM NIE TYLKO JA) JESTEM ZDEGUSTOWANA I ZNIESMACZONA NIE WYBOREM SEDZIÓW DLA HUSKY NA OPOLE A PRZYDZIELENIEM ICH DO POSZCZEGÓLNYCH KLAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crazyeye: :shake:
JAK TO JEST, ZE ZAGRANICZNY SEDZIA OCENIA TAK MAŁO ZNACZĄCE KLASY?? (ZARAZ SIE OBURZYCIE O "MAŁO ZNACZACE" ALE MAM TU NA MYŚLI TYLKO EWENTUALNE BISY...) A NAPRAWDE WAZNE KLASY (KTÓRE BIEGAJĄ O [U][B]CACIB[/B][/U] - I PRAKTYCZNIE SĄ NAJWAZNIEJSZE) OCENIA POLSKI SĘDZIA, KTÓREGO JAK WSZYSCY WIEMY OCENA POZOSTAWI WIELE DO ZYCZENIA....??:shake::mad:

Link to comment
Share on other sites

Generalnie jakby nie było , biorąc pod uwage wiek p.Kanzler, oddział powinien mieć w zanadrzu zabezpieczenie na wypadek podobnej sytuacji, w postaci dyspozycji innego ,równie znamienitego sędziego-znawcy rasy.
Oddział zapraszając [B]taką [/B]postać , zdawał sobie sprawę, że zgłoszonych będzie wiele psów nie tylko z kraju ale i z zagranicy.
Wyszedł tutaj ,przez przypadek ,totalny brak szacunku do wystawców i ich pieniędzy, które przecież zasilają ZK.
To jest tylko moje zdanie w tym temacie.Możecie mnie za te słowa zlinczować, co mi tam;)

Mam nadzieję ,że mój pies gdzieś jeszcze będzie mógł być oceniony perzez p. Kanzler,i życzę jej powrotu do zdrowia.


Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][CENTER][SIZE=5][COLOR=teal]Beatko, Darku! [/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=5][COLOR=teal]Najlepsze życzenia z tej pięknej okazji [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=teal]i wiele, wiele miłości w przyszłosci, [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=teal]na dobre i na złe![/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER]:iloveyou::klacz::tort::drink1:[/CENTER]
[/quote]
[SIZE=3]My również przyłączamy się do tych życzeń[/SIZE] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kapka22']JA OSOBISCIE (I Z TEGO CO JUZ SLYSZALAM NIE TYLKO JA) JESTEM ZDEGUSTOWANA I ZNIESMACZONA NIE WYBOREM SEDZIÓW DLA HUSKY NA OPOLE A PRZYDZIELENIEM ICH DO POSZCZEGÓLNYCH KLAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crazyeye: :shake:
JAK TO JEST, ZE ZAGRANICZNY SEDZIA OCENIA TAK MAŁO ZNACZĄCE KLASY?? (ZARAZ SIE OBURZYCIE O "MAŁO ZNACZACE" ALE MAM TU NA MYŚLI TYLKO EWENTUALNE BISY...) A NAPRAWDE WAZNE KLASY (KTÓRE BIEGAJĄ O [U][B]CACIB[/B][/U] - I PRAKTYCZNIE SĄ NAJWAZNIEJSZE) OCENIA POLSKI SĘDZIA, KTÓREGO JAK WSZYSCY WIEMY OCENA POZOSTAWI WIELE DO ZYCZENIA....??:shake::mad:[/quote]

Właśnie :roll: Nie dałoby sie ich podmienić??


[SIZE=3][I][B][FONT=Arial][COLOR=Red]BEATKO, DARKU wszystkiego NAJ NAJ NAJ[/COLOR][/FONT][/B][/I][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']Właśnie :roll: Nie dałoby sie ich podmienić??


[SIZE=3][I][B][FONT=Arial][COLOR=red]BEATKO, DARKU wszystkiego NAJ NAJ NAJ[/COLOR][/FONT][/B][/I][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:[/quote]


a mi jest totalnie obojetne kto bedzie bo ciezko mi wyroznic lepsza sedzine z tych dwoch patrzac na ich sedziowanie.

BEATKO, DARKU 100 lat:multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']Generalnie jakby nie było , biorąc pod uwage wiek p.Kanzler, oddział powinien mieć w zanadrzu zabezpieczenie na wypadek podobnej sytuacji, w postaci dyspozycji innego ,równie znamienitego sędziego-znawcy rasy.
Oddział zapraszając [B]taką [/B]postać , zdawał sobie sprawę, że zgłoszonych będzie wiele psów nie tylko z kraju ale i z zagranicy.
Wyszedł tutaj ,przez przypadek ,totalny brak szacunku do wystawców i ich pieniędzy, które przecież zasilają ZK.
To jest tylko moje zdanie w tym temacie.Możecie mnie za te słowa zlinczować, co mi tam;)

Mam nadzieję ,że mój pies gdzieś jeszcze będzie mógł być oceniony perzez p. Kanzler,i życzę jej powrotu do zdrowia.


Pzdr[/quote]


Generalnie jakby nie bylo biorac pod uwage wiek Pani Kazler wystawcy zglaszajac sie mogli w zanadrzu sie domyslic takiej sytuacji. Nikt nikomu nie kazal sie zglaszac.... takie beznadziejne gadanie:roll:

Nie wiem czy kiedykolwiek organizowalas Madziu wystawe, nie da sie tak zrobic ze drugi sedzia bedzie siedzial jak na szpilkach i ma czekac az co cos sie wydarzy? Sedziowie to nie maszyny, takze maja swoje zycie i czasami nie moga wszystkiego rzucic zeby jechac na wystawe jeszcze do jakiejs Polski i jakiegos małego Opola.

Nie masz po co sie unosic i obrazac organizatorow.. naprawde nie ma po co, bo nie masz pojecia jaki trud włozyli szukajac zastepstwa. Obdzwoniony zostal caly swiat, nikt sie nie zgodzil. Mysilsz ze oranizatorom zalezalo zeby tacy byli zmiennicy? uwierz ze nie!!! I tu nikt nie jest winny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr'][CENTER][I][COLOR=red][B]Kochani uwierzcie, że staraliśmy się zrobić co w naszej mocy by w Opolu był dobry sędzia, nikt z nas Organizatorów nie miał wpływu na to co się stało, pozostaje nam tylko życzyć Pani Kanzler szybkiego powrotu do zdrowia a Wam - wystawcom - dobrej i sprawiedliwej oceny na naszej wystawie. Wierzę, że ocena dokonana przez obie sędziny będzie rzeczowa i sprawiedliwa, a atmosfera wokół ringu pozwoli nam wszystkim cieszyć się fajnie spędzonym dniem i jak zawsze dobrą atmosferą panującą wśród właścicieli haszczaków![/B][/COLOR][/I]
[B][I][COLOR=#ff0000]Monika Milian[/COLOR][/I][/B][/CENTER]
[/quote]

Wystawcy czują się zawiedzeni, ale powinni wykazać się zrozumieniem - przypadki losowe się zdarzają. Współczuję organizatorom, po takiej informacji kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik to też można dostać zawału.
Dołączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia dla Pani Kanzler.
Do zobaczenia w Opolu.

Link to comment
Share on other sites

Organizacja wystaw nie jest latwa - i mimo ze jestem wystawca i potrafie sie postawic na waszym miejscu to wiem jak to wyglada z drugiej stony, i to naprawde latwe nie jest.
Co do tego co napisalas Madziu - oczywiscie Pani Kanzler nie nalezy do osob mlodych i w dobrym zdoriwu wiec jak piszesz organizatorzy mogli brac taka ewentualnosc pod uwage - ale jak napisala Asia zaden sedzia (zwalszcza taki, na ktorym wszystkim zalezy, znawca rasy) nie zgodzi sie byc "opcja zastepcza", to sa tez ludzie maja swoje zycie, i wiele innych zaproszen na wystawy, wiekszosc z dobrych sedziow ma rozpisany kalandarz z duzym wyprzedzeniem.
To jest sytuacja losowa, i nikt nic na to poradzic nie moze.

Ale wstrzymajcie sie jeszcze z komentarzami bo Monika napisala wyraznie ze nadal walcza, wiec moze bedzie zmiana ktora zadowoli wiekszosc ( bo wszystkich i tak sie nie da)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia40']Nieczęsto tu zaglądam, ale w takiej sytuacji... Czuje sie zniesmaczona i zgadzam sie z Bajonem - zostaliśmy potraktowani niepoważnie. I jeszcze ten przydział sędziów![/quote]

A oceniała Cie kiedyś Yolanda na siberianach? tak z ciekawosci zapytam skoro to takie niepowazne ze dorosle klasy ma sedziowac pani Basia Larska?

Ja wierze ze jeszcze moze sie cos zmieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Spokojnie jeszcze "walczymy" by wszyscy byli zadowoleni ;)[/quote]
Moniko , decydując się na sprowadzenie sędziego za oceanu , wprowadziliście wszystkich w osłupienie . Krok odważny , na który nie wszyscy się decydują . Byliście "kilka dni" od sukcesu . Zły los sypnął Wam jednak piaskiem w oczy . Nie Wasza wina , ale złośc zawiedzionych spada na Was . Sam wkurzyłem się ogromnie , ale już mi przeszło . Zrobiliście w tej sytuacji co mogliście . Nowi sędziowie nie mają może takiej renomy jak Pani Kanzler , ale są sędziami rzetelnymi , mającymi sporą wiedzę na temat naszej rasy . Pani Kanzler nic nam nie zastąpi , no cóż to legenda . Sięgając do gwiazd można czasami się poparzyć . Mam nadzieję , że na przyszłość po takim niefortunnym zdarzeniu , odwagi jednak Wam nie zabraknie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr'][CENTER][I][COLOR=red][B]Kochani uwierzcie, że staraliśmy się zrobić co w naszej mocy by w Opolu był dobry sędzia, nikt z nas Organizatorów nie miał wpływu na to co się stało, pozostaje nam tylko życzyć Pani Kanzler szybkiego powrotu do zdrowia a Wam - wystawcom - dobrej i sprawiedliwej oceny na naszej wystawie. Wierzę, że ocena dokonana przez obie sędziny będzie rzeczowa i sprawiedliwa, a atmosfera wokół ringu pozwoli nam wszystkim cieszyć się fajnie spędzonym dniem i jak zawsze dobrą atmosferą panującą wśród właścicieli haszczaków![/B][/COLOR][/I]


[B][I][COLOR=#ff0000]Monika Milian[/COLOR][/I][/B][/CENTER]
[/quote]

Co by nie było,będzie dobrze.;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Miło mi poinformować, że na Międzynarodowej Wystawie w Opolu Siberian Husky (całość) oceniać będzie sędzina[/COLOR] [B]Annella Cooper z USA ;)[/B]
ps. Kto może proszę poinformujcie o tym znajomych z zagranicy, którzy mieli do nas zgłoszone psy, dziękuję za wyrozumiałość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr'][COLOR=red]Miło mi poinformować, że na Międzynarodowej Wystawie w Opolu Siberian Husky (całość) oceniać będzie sędzina[/COLOR] [B]Annella Cooper z USA ;)[/B]
ps. Kto może proszę poinformujcie o tym znajomych z zagranicy, którzy mieli do nas zgłoszone psy, dziękuję za wyrozumiałość.[/quote]

:laola::cunao:DZIĘKI!!!

w takim razie kupujemy bilety:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr'][COLOR=red]Miło mi poinformować, że na Międzynarodowej Wystawie w Opolu Siberian Husky (całość) oceniać będzie sędzina[/COLOR] [B]Annella Cooper z USA ;)[/B]
ps. Kto może proszę poinformujcie o tym znajomych z zagranicy, którzy mieli do nas zgłoszone psy, dziękuję za wyrozumiałość.[/quote]
[SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Wierzyłam, że Wam się uda, trzymałam kciuki i się udało:loveu::loveu::loveu: Bardzo się cieszę;) ;) Ehh tylko szkoda,że inni mieli za mało wiary i potrafili tylko krytykować nie wiedząc ile to pracy Was kosztuje...[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr'][COLOR=red]Miło mi poinformować, że na Międzynarodowej Wystawie w Opolu Siberian Husky (całość) oceniać będzie sędzina[/COLOR] [B]Annella Cooper z USA ;)[/B]
ps. Kto może proszę poinformujcie o tym znajomych z zagranicy, którzy mieli do nas zgłoszone psy, dziękuję za wyrozumiałość.[/quote]


[CENTER]:sweetCyb::B-fly:[SIZE=5][COLOR=Red]Dzięki! Dzięki! Dzięki![/COLOR][/SIZE] :sweetCyb::B-fly:
W takim razie my też z przyjemnością przyjedziemy i mamy nadzieję, że nic już się nie zmieni :lol:. bardzo się cieszę, że udało się zawalczyć. Jeszcze u nas nikt z USA husky nie oceniał, przynajmniej my nie byliśmy na takiej wystawie.
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...