Jump to content
Dogomania

Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!


Sylwia K

Recommended Posts

[INDENT][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]DEKLARACJE STYCZEŃ:

[/COLOR][/SIZE][/B]FIKS - 20 zł
Agata51 - 20 zł
Niteczka - 20 zł
Lucyna - 20 zł
Ketunia - 20 zł
Certusowa - 20 zł
Ingrid44 - 150zł

[B]RAZEM[/B]: 270 zł

[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]DEKLARACJE LUTY:[/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black]Agata51 - 20 zł[/COLOR][/SIZE]
Lucyna - 20 zł
FIKS - 20 zł
Niteczka - 20 zł

[SIZE=3][SIZE=2][COLOR=black][B]RAZEM:[/B] 80 zł

[/COLOR][/SIZE][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]DEKLARACJE MARZEC:[/COLOR][/B][/SIZE]

FIKS - 20zł
Agata51 - 20zł

[B]RAZEM[/B]: 40zl

[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]DEKLARACJE KWIECIEŃ:[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3]
[/SIZE]FIKS - 20zł

[B]RAZEM[/B]: 20zl


[SIZE=3][COLOR=red][B]WPŁATY JEDNORAZOWE:[/B][/COLOR][/SIZE]

Kossu - 30 zł
Figbast - 30 zł
z bazarku - 15 zł
Lucyna - 100 zł
z wątku Rudzika - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/rudzik-najwiekszy-szczesciarz-pieszczoch-juz-w-nowym-domu-140491/?highlight"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/f85/ru...491/?highlight[/COLOR][/URL]= miało być 55zł, wpłynęło - 35 zł
obraczus87 - 10 zł- z wątku Szurki
FIKS - 40 zł
bazarek - 55 zł


[B][SIZE=3][COLOR=red]WYDATKI:[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2][COLOR=black]315 zł - opłata za DT, odrobaczenie oraz odpchlenie[/COLOR][/SIZE]
Wydatki:
- 104 zł - karma
- 300zł - opłata za Hotelik 10.12-2009-09.01.2010
- 100zł - opłata za Hotelik 09.01.2010-19.01.2010
- 100zł - opłata za Hotelik 19.01-29.01.2010
- 100zł - opłata za Hotelik 29.01 - 08.02.2010
- 90 zł - karma




[SIZE=2][SIZE=4][COLOR=blue][B]Na koncie zostało:[/B][/COLOR][/SIZE] [/SIZE]

Na koncie zostaje: 176zł. [SIZE=2]


[/SIZE][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy Łatuś nadaje się do rodziny z dziećmi 7 i 12 lat. Mieszkają pod Wrocławiem na wsi. Jest tam 5 kotów. Będę tam w piątek zobaczyć co to za dom. Zgłosili się do mnie po Gwiazdeczkę, ale nie aktualne. Chcą mieć po prostu pieska dla dzieci. Nie wiem, czy dostaną jakiegokolwiek. Muszę odbyć wizytę, ale jeśli będzie ok, to czy mogę zaproponować - pytam o te koty?

Link to comment
Share on other sites

Czy Łatuś nadaje się do rodziny z dziećmi 7 i 12 lat. Mieszkają pod Wrocławiem na wsi. Jest tam 5 kotów. Będę tam w piątek zobaczyć co to za dom. Zgłosili się do mnie po Gwiazdeczkę, ale nie aktualne. Chcą mieć po prostu pieska dla dzieci. Nie wiem, czy dostaną jakiegokolwiek. Muszę odbyć wizytę, ale jeśli będzie ok, to czy mogę zaproponować - pytam o te koty?

Link to comment
Share on other sites

a nikt ze znajomych nie ma kota ? tak zeby pojsc na moment chociaz z nim i zobaczyc jaka jest reakcja ... chociaz z doswiadczenia wiem ,ze pies ktory trafia do domu z kotami przystosowuje sie do sytuacji i dotyczy to nawet haszczakow ,ktore slyna z polowan na male stworzenia ... tak tylko glosno mysle

Link to comment
Share on other sites

No coz - moj u ramach protestow znaczy mieszkanie.
Tez jestem zdania, ze kazdy pies dogada sie z kotem w domu przy rozsadnych wlascicielach.
Natomiast z pewnoscia nie da sie wychowyc kota, ktory mowi NIE i juz.

Dlatego jestem wiecej niz sceptyczna przy kotach, ktore nie mieszkaly z psami, a jeszcze do tego sa kotami niewychodzacymi.

Link to comment
Share on other sites

Uwierzyc moge, ale przy swoim zdaniu pozostane, po tym jak 4 bylam swiadkiem , ze psy wracal z adopcji, bo koty ich nie chcialy a ich opiekunowie probowali im zaoszczedzic stressu.
Za siebie odpowiadam-
z psami przy takich warunkach, nie eksperymentuje :-)

Link to comment
Share on other sites

heh nie wiem czy to drastyczne ;p w sumie pozornie nienajmadrzejsze , ale jak sie okazalo skuteczne ,kociciy przeszlo jak reka odjal

dobra pisze tu niech tam :
wzielam mojej jasnie niezadowolonej sprzed nosa jej miske ze swierzo nalozonym jedzeniem ,ktore juz zaczela konsumować i polazlam do wc , to ona za mna swiecie oburzona ( a 2 minuty wczesniej nasikala mi na kpcie) i ku jej zgrozie , zdumieniu i nie wiem czemu jeszcze nasikalam jej do miski , miske oddalam i powedzialam smacznego. ;p;p . Sama mialam watpliwosci ,ale poskutkowalo , od miesiaca zero sikniecia poza kuwete :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...