Jump to content
Dogomania

Klubowa Terierów Typu Bull - 18.09.2005 - Nowa Ruda


porterin

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wyslalam zgloszenie, ale organizacja juz na dzien dobry jest niefajna :evilbat:
Zgloszenie wysylane do Koszalina, mail podany na stronie okazuje sie, ze jest odbierany z drugiej strony Polski i nikt mi nie udzieli informacji, czy moje zgloszenie dotarlo :o Zakrecone i pokrecone to wszystko na maksa :roll: Z potwierdzeniami - telefonu nikt nie odbiera, koszmar po prostu.
Co do frekwencji, to slyszalam, ze jest mimo wszystko nie taka, jakiej spodziewali sie organizatorzy... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak, to prawda, mail jest odbierany w zupelnie innym miejscu niż zgloszenia i nie sluży do wysylania zgloszeń, jednak przekazujemy je do oddzialu w Koszalinie.

Zgloszenia prosimy wysylać[b] do oddzialu w Koszalinie[/b] i tam należy szukać potwierdzenia, czy zgloszenie dotarlo, w godzinach pracy oddzialu. Taka informacja znajduje się w ulotce i na stronie www wystawy. Jest to może niewygodne, ale to Koszalin jest siedzibą Klubu i tam powinny docierać zgloszenia. Biuro czynne: wt, pt 17 - 19 Telefon/Fax: (0-94) 348-06-86

Nie, nie, frekwencja jest wystarczająca, proszę nie sluchać tych plotek. Z resztą, komu może zależeć, żeby się nie udalo? To dopiero bylby koszmar.

Link to comment
Share on other sites

chciałam zarezerwowac domek kampingowy dzwoniłam na trzeci z podanych przez porterin numerów tel , tym razem otrzymałam info ze rezerwacja jest platna, kosztuje 60zł ale za to w tym jest dzik i beczka piwa :lol: :lol:
nic juz nie rozumiem.
ile placicie za domki i ilu osobowe są? mi mowiono ze 130zł za 6osobowy plus 60zł rezerwacja ( trzeci numer tel podany przez porterin)
dzwoniłam tez na drugi z podanych numerow, tam 130zł za 4osobowy domek lub 110 bez czajnika i lodowki tez 4osobowy

bosh niech ktos to zalatwi za mnie :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Najpierw drugi z podanych przeze mnie numerów - Ośrodek Wypoczynkowy "Radków". To przede wszystkim hotel, ale także domki - o różnym standardzie i cenie.
Trzeci numer to prywatne domki - ich standard i cena może się różnić, ale nikt nikogo nie zmusza do jedzenia dzika i wypijania beczki piwa (chyba, że sam sobie ją naważy). To nie jest pakiet, tylko dwie osobne sprawy. A organizactorem imprezy z dzikiem i osobą, u której rezerwuje się te prywatne domki, jest ten sam czlowiek, stąd być może jakieś niejasności, które zaraz wyjaśnimy, a ja postaram się coś więcej napisać.

Link to comment
Share on other sites

no wielkie dzieki, chciałabym rezerwowac domek tam gdzie trzeci numer tel. ale zeby rezerwacja nie była 'płatna ale w tym dzik i piwo" :lol:

a moze ktos ma jakies wolne miejsca to bym nie musiała nic rezerwowac a byłoby taniej dla tego kogos :)

Link to comment
Share on other sites

My jeszcze nic nie rezerwowalismy, czy trzeba sie spieszyc? Tzn. ile jest domkow, a ilu chetnych?
I fajnie, jakby jakos tak razem w kupie mosci panowie ;)
Wiec w ktorym osrodku jestescie?
Seminarium jest tam, gdzie dzik, prawda? Czyli trzeci adres?

Link to comment
Share on other sites

Informacje najnowsze.

Jeżeli ktoś będzie próbowal "sprzedać" dzika razem z domkiem, to objechać z góry na dól - nie ma prawa tego robić.

Domki prywatne są lepsze. Domki należące do ośrodka wypoczynkowego są kiepskie.

Domków jest dużo, nie chcę przesadzić, ale na pewno okolo 100.

Seminarium i dzik będą w Radkowie - jeszcze nie zdecydowaliśmy czy w barze "Pod Kotwicą", czy w sali kominkowej hotelu. Tak czy inaczej odleglość obu miejsc od siebie to okolo 200 metrów.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nowsze informacje - jest okolo 150 zgloszeń

Najwięcej jest oczywiście amstaffów, stafików tylko okolo 20, bulterierów okolo 40, aż 14 bulterierów miiaturowych

W ciągu kilku dni, na stronie wystawy [url]http://republika.pl/bullterriershow/[/url], ukaże się katalog przedwystawowy.

Link to comment
Share on other sites

[b][i]Witajcie !
Czy już wiadomo, czy to prawdziwa klubowa z dużym wnioskiem CWC ? Mam znajomych, którym zależy na ocenie (czyt. szalenie zależy) z wystawy KLUBOWEJ lub MIĘDZYNARODOWEJ i tylko taka ich interesuje - właśnie z dużym CWC. A wtedy i ja bym się z nimi zabrał....... :D
Druga sprawa - czy ktoś będzie nagrywał - w jakikolwiek sposób - seminarium na temat bullków i staszków ? No i czy udostępni te materiały :oops: ?[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coco'][b][i]Witajcie !
Czy już wiadomo, czy to prawdziwa klubowa z dużym wnioskiem CWC ?[/b][/quote]
[b]coco[/b], muszę cię rozczarować - wystawa w Nowej Rudzie jest krajową wystawą a więc takiej samej rangi jak ta tydzień wcześniej w Chorzowie. :-? Tyle tylko, że terrierów typu bull i z bardzo dobrą obsadą sędziowską. :wink:

Z tego co wiem - klubowa wystawa (z dużym CWC) organizowana jest tylko raz w roku - w tym roku była w kwietniu w Nowym Dworze Mazowieckim. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b][i]Tego się niestety spodziewałem, ale jakaś iskierka nadziei jeszcze jednak była. W końcu wystawę organizuje KTTB i nazywa ją KLUBOWĄ. Obsada sędziowska WSPANIAŁA, a ponieważ dokładnie w tym samym czasie odbywa się w Radomiu wystawa krajowa grupy II i III (O ZGROZO :evil: !!! DLACZEGO AKURAT W TYM SAMYM TERMINIE :evil: !!!), to nie będzie z kim wyruszyć na podbój Nowej Rudy i zaatakować dzika :wink: oraz grzecznościowo :drinking: . O seminarium już nawet nie wspominam.[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

Kwestia CWC wygląda następująco:
Na duże CWC w tym roku nie ma za bardzo co liczyć.
Istnieje prawdopodobieństwo, że Zarząd Glówny zatwierdzi duże CWC, ale dopiero po wystawie.
Więc można powiedzieć, że duże CWC będzie na pewno, ale dopiero od przyszlego roku.
Przyczyn nie będę tu wyjaśniać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...