Jump to content
Dogomania

purina BETA dlA szczeniat


krzysztofk

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja tez karmie moja purina beta puppy bo byla karmiona nia u hodowcy. Chcialam przejsc na James Wellbeloved, ale moj chlopak sie opiera, wiec zostalismy na razie przy Beta. Jakos nie mam do niej zaufania, boje sie ze jest taka sama jak Purina Dog Chow w Polsce. Jaki powinna miec sklad dobra karma, i po czym poznac ze jest godna zaufania??

Link to comment
Share on other sites

Cereals (min 4% wholegrain, min. 4% rice), Meat and animal derivatives (min. 14% meats, min. 4% chicken), Vegetables protein extracts, Oils and fats, Derivatives of vegetable origin (min. 0.5% beet pulp), Vegetables (min. 0.5% chicory), Minerals. With antioxidants and preserved with EC additives.,
to jest sklad Puriny Beta. Co mozecie mi o nim powiedziec??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

karmiłam moją małą puriną beta do tej pory a w tej chwili jestem po debiucie james wellbeloved i co mogę powiedzieć?? nie ma porównania, suńka wcinA ją aż się uszy trzęsą :) wczesniej miałam problemy bo niechętnie zajadała,trzeba było jej dodawac coś do smaku, a poza tym te same pozytywne opinie o tej karmie w przeciwieństwie do puriny beta.....
jak dla mnie rewelacja

Link to comment
Share on other sites

karmiłam moją małą puriną beta do tej pory a w tej chwili jestem po debiucie james wellbeloved i co mogę powiedzieć?? nie ma porównania, suńka wcinA ją aż się uszy trzęsą :) wczesniej miałam problemy bo niechętnie zajadała,trzeba było jej dodawac coś do smaku, a poza tym te same pozytywne opinie o tej karmie w przeciwieństwie do puriny beta.....
jak dla mnie rewelacja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...