Jump to content
Dogomania

PEDIGREE DIETA


caterina1

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='caterina1']To chyba nie masz dobrych informacji bo ta firma całkiem nieźle sobie radzi na naszym polskim rynku.[/quote]

moze i sobie dobrze radzi (karmy z "lapka" lub jedynka tez niezle sobie radza) ale to o niczym nie swiadczy ;)


radza sobie dobrze bo

1 sa w kazdym supermarkecie (a ze ludzie sa leniwi a swoje psy czesto traktuja jak mebel to i tak je karmia :( )

2 maja "atrakcyjne" ceny 15kg z 50 zl albo 75 :roll: (strzelam) (no o tanioooooo jak inne za 15kg krzycza sobie ponad 100 zl, a skadniki hmmmmmm a czy to wazne )
a roznice widac juz po otwarciu worka to srut bez zapachu

3 przeciez psy to lubia a pewnie ze lubia bo jak jest nasaczone odpowiednim zapachem ;)

ja karmie inaczej i jeszcze nie widzialam na polce tej diety

ale mozecie byc pewni ze jak sie u nas pokaze to podejde i poczytam o skladnikach i proporcjach tak dla ciekawosci ;) :D

a moze sie okaze ze przeplacam za karme dla mojego psa ;) i zmienie (zart i to okrutny)

odrazu mowie [b]nie szukam zwady[/b]kazdy karmi psa tak jak uwaza za stosowne, i ja nie zamierzam na ten temat sie wypowiadac :D ani krytykowac ani nikogo pochwalac ;)

tak podalam sobie 3 powody dlaczego niektore firmy moga niezle funkcjonowac na naszym rynku ;) :D

u nas nawet jakbym chciala (a naprawde nie chce, nawet smakolykow takich nie kupuje od dluzszego czasu ;)) to tak karmic nie moge bo mam w domu uczuleniowca ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiec z psem takich karm nie probowalam.Ale moja kotka jadla przez jakis czas friskies(a produkuje go chyba purina) to normalnie ze zwyklego szaraczka zamienila sie prawie w persa :o Dostala takiej siersci ze musialam ja wyczesac szczota od owczarka i doslownie polowa wyszla.
Wrocilismy do normalnych karm i wszystko jest w porzadku.Wiecej probowac nie zamierzam :evil:

Link to comment
Share on other sites

Karmy marketowe nie kosztuja 50 za worek 15 kg tylko od 25 do 35 zl-wiem od niektorych klientow ktorym proponuje royal czy cokolwiek innego w cenie ok 10 zl za kg. Szkoda ze nie mozecie zobaczyc ich miny. A im bardziej kolorowa tym wiecej ma witamin i warzyw. A tak ogolnie to wieksza czesc wlascicieli psow ma przekonanie ze zamiast witamin podaje sie karme typu chappi czy pedigree-no bo przeciez tam sa witaminy-i sprobujcie takiemu wytlumaczyc zwe nie ma racjii....eh

Link to comment
Share on other sites

To Pedigree o ktore pytalas caterina1 chyba jednak nie bedzie takie marketowe bo cena jego bedzie w granicach 100zl za 12kg czy jednak nie tak tanio,dodam ze karma jest z jagniecina i ryzem,dodatkowo jest z omulkami nowezaldzkimi,ktory w diecie wyraznie lagodzi objawy artretyzmu.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje ze zadowolila Cie moja odpowiedz. :wink: Dodam tylko ze ta karma moze okazac sie naprawde dobrym produktem,porownam sklad w karmach typowo dla ON i zdam relacje.Nie sadze ze karma za 100zl pojawi sie w marketach,mysle ze bedzie w sklepach zoo i stanie na polce obok takich karm jak Arion czy Charli.

Link to comment
Share on other sites

rysiczka - mnie troche dziwi to jak podchodza do karm - skoro drozsza aaa to musi byc dobra :roll: a to ze ryz z jagniecina to tez swiadczy o tym, ze dobra? e tam...ja nie mam zaufania do tej karmy i tyle - cene mogli podniesc tak ot niekoniecznie podnoszac jakosc karmy.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ze podejcie typu droga to musi byc dobra jest dziwne ale karma ktora kosztuje 35zl za 15kg nie moze byc dobra bo to zbyt tanio zeby wyprodukowac cos porzadnego.Pedigree osobiscie do mnie nie przemawia ale ta karma sie zainteresowalam ze wzgledu na sklad,Ty jestes uprzedzona do Pedigree wiec pewnie nie ma szans na przekonanie Cie do tego ze karma moze byc oki mimo ze to Pedigree. :wink:

Link to comment
Share on other sites

uprzedzona, to moze zbyt mocne slowo :roll: Po prostu nie mam zaufania do tego typu firm. Z drugiej striny byl swego czasu na rynku Pedigree Advance - podobno calkiem niezla firma. Drugim przykladem moze byc Purina (Purina Dog Chow - badziewie - i Purina Pro Plan - b. dobra karma). Ale czy takie karmy sa produkowane w tym samym miejscu? Czy aby napewno mozna je porownywac? Nie chodzi mi oczywiscie o sklad...
A co do tej super nowej karmy - ma ktos sklad? Pytam z ciekawosci, bo napewno karmy nie zmienie :wink:

Link to comment
Share on other sites

ja czekam az ja zobacze i bede mogla sobie poczytac co tam pisza ;)

no i moze kupie jakies 500g zeby zobaczyc czy "srotowe" kulki zmienily sie w wilgotniejszcze i bardziej pachnace ;)

[quote name='Agnes']cene mogli podniesc tak ot niekoniecznie podnoszac jakosc karmy.[/quote]

czy tylko tak jak mowi Agnes cena zwyszkuje a w worku ciagle siano ;)

i ja nie ufam tej karmie

teraz do przyjaciela psa dodawali saszetki 100 ja mialam z wolowina (nie wiem czy inne daja) tyle to ani oddac komus ani "nie zaszkodz" dalam Szpili ot tak i pies mial rozwolnienie a to tylko 100g po "naturalnym" miesku nic sie nie dzieje po mojej galaretce nic sie nie dzieje a tu po zwyklej probce luzny stolec

ciekawe o czym to swiadczy ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja mojemu psu podawalam peedigree i inne karmy suche ale tylko jako przekąskę, nie chciał jeść żadnych karm puszkowych, robiłam mu jedzenie domowe. Kot za to dostaje purine karme suchą przeciwko zbrylaniu się kul wlosowych w jelitach, a puszki je tylko kitikeat, po innym jedzeniu wymiotuje, aha i od czasu do czasu dostaje gotowaną rybe i surową pierś kurczaka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...