Jump to content
Dogomania

Precedens na Dogo !!! Tarnobrzeskie Stowarzyszenie oddało Kamyka na łańcuch !!!!!!!!!


rita60

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BasiaD']Biedny Kamyczek..Ale ja myślę, że inne citexzki na dogo o nim nie zapomną i odepną mu ten łańcuch..To rzeczywiście hańba żeby stowarzyszenie oddawało takiego piesa do takich warunków..[/QUOTE]
Nie zapomna Basiu:shake:zrobimy wszystko,siegam juz po rozne srodki:roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie z tamtego wątku zobaczyłam Kamyczka :)Pamiętam go jeszcze jaką robił furorę na dogo gdy szukał domu-piękny pies!
Super 'komponwał' by się w jakimś wielkim ogrodzie,pięknego domu..już go sobie tak wyobrażam,
Kurcze musi być jakiś ' hak ' na tego człowieka ?
Osoby które go wydawały nie mogą zrobić teraz np.wizyty poadopcyjnej i go odebrać za złe warunki?Czyli łańcuch !
W sumie jak ktoś weżmie Kamyka nawet w nocy(czyli to jest nawet kradzież),przecież ten jego'właściciel' chyba nic nie może zrobić?
(tak myśle ...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Tutaj była podobna sytuacja ale się udało
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176533-Mysia-tragiczna-adopcja%21%21%21-Pomocy%21%21%21"]Mysia - tragiczna adopcja!!! Pomocy!!![/URL][/B][/QUOTE]
ata ale ten facet nie chce oddac Kamyczka, w przypadku Mysi nie bylo takiego problemu. Moze jakby pojechały dojrzale osoby,bo on potraktował dziewczyny jak dzieci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']ata ale ten facet nie chce oddac Kamyczka, w przypadku Mysi nie bylo takiego problemu. Moze jakby pojechały dojrzale osoby,bo on potraktował dziewczyny jak dzieci.[/QUOTE]

Rita -jesli jesteś silną ,sporą kobietą i zajedziesz po mnie -albo ja dojadę -a najlepiej może jakiegoś chlopa z domu wezmiemy -na wszelki wypadek-i do tego jako kierowcę ,to może zrobimy jakiś nieduży najazd na dom tego faceta ,ktory więzi Kamyka ? Tak tylko sobie kombinuję.Ale kasy na wykup psa to nie mam za bardzo .Możemy liczyć tylko na silę perswazji oraz urok osobisty nas obu -może to wystarczy ?:cool3: Ten facet nie zna chyba tego forum -mam nadzieję ,że nie czyta sobie na dobranoc.Dwie stare ciotki -to nie to co nastolaty jednak.;)
Za dzieci nas nie wezmie -nawet gdyby się starał -nie da rady.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

olga - to dobry pomysl...

ja mysle, ze przede wszystkim spokoj jest potrzebny do rozmow z tym facetem... spokoj i rzeczowa rozmowa... a nawet prosby... a jak trzeba bedzie to i lzy - i opowiesci o tym, jak bardzo Kamyka chce miec ktos tam... o ewentualna kwote za psa, czy zwrot kosztow, ktore do tej pory poniosl... tez trzeba ostroznie i z wyczuciem... to operacja na otwartym nerwie ;)

wazne, zeby za pierwszym razem go nie zrazic - moze okaze sie, ze jedno spotkanie wystarczy...a moze rzeczywiscie trzeba bedzie uzbierac kase... musimy dac rade...

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę ,że facet zniechęcony przekopywaniem mu podwórka ,ujadaniem psa i jego niepokornym charakterem -może sam zmięknie i namyśli się go oddać -nawet bez kasy ,gdy wjedzie się mu na ambicję -a biedny chyba nie jest . Może jakiś dobry trunek by pomogł -ladnie opakowany .Inaczej trzeba by zbierać na wykupienie psa ,za ktorego nic nie placil a pies odpracowal przecież swoje utrzymanie .Pewnie jednak następnego psa tam uwięzi -to jak w banku mamy.Nie po to postawil tam budę ,zeby mieć psa -postrach zlodziei ,by stala pusta .Może przemowi się mu do sumienia i następny pies będzie biegal tam luzem ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Ja myślę ,że facet zniechęcony przekopywaniem mu podwórka ,ujadaniem psa i jego niepokornym charakterem -może sam zmięknie i namyśli się go oddać -nawet bez kasy ,gdy wjedzie się mu na ambicję -a biedny chyba nie jest . Może jakiś dobry trunek by pomogł -ladnie opakowany .Inaczej trzeba by zbierać na wykupienie psa ,za ktorego nic nie placil a pies odpracowal przecież swoje utrzymanie .Pewnie jednak następnego psa tam uwięzi -to jak w banku mamy.Nie po to postawil tam budę ,zeby mieć psa -postrach zlodziei ,by stala pusta .Może przemowi się mu do sumienia i następny pies będzie biegal tam luzem ...[/QUOTE]

a moze dobry trunek ,nastolatka ładnie ubrana w minii i zmieknie gosc,(bez urazy),to jest to co kazdy facet lubii.,nie mowie o sexie,tylko faceta tak lepiej przekonac.mysle ze kazdego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Widziam zdjecia psiak na pierwszym poscie...i...cholera...on JEST TAK PODOBNY DO SNIEZKI OD PIPI....Tylko inny kolor...Co z tym psiakiem sie dzieje? Ma DT?[/QUOTE]

ma ds tylko ze ma bude i jest nałancuchu non stop.gosc powiedział ze wychodzi z nim na spacery.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Umowa między Panem a Stowarzyszeniem jest taka, że jeśli do wakacji nie ogrodzi i pies dalej bedzie na łańcuchu będą coś robić w tym kierunku...[/QUOTE]

Dziewczyny!
Znalazłam taki wpis - jest to jakiś punkt zaczepienia!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...