Jump to content
Dogomania

26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa


immortal

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Nikt nie ma porównania Aussie (weteran)? Chodzi mi o dziewczynę w zielonej bluzie ;)

A może ma ktoś eliminacje MP z piątku, seter angielski, przyszłam po tych głównych eliminacjach ;) I ćwiczyłam przy ringu seterkowych.[/QUOTE]

Mam tylko takie

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_h-o1SupfCtg/S7DHikwiqxI/AAAAAAAABfo/OlnrvQJwJWg/s720/DSC01623.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie_']My się pochwalimy :)
[U]NESS TEA WHITE PRINCESS Las Kornas[/U] CWC, CACIB, Zwycięzca i zakończony CH.Pl :)
a debiutujący
[U] RUN AWAY BOY Las Kornas[/U] BEST BABY i [COLOR=Red][B][SIZE=5]BIS BABY[/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=5][B][COLOR=Red]4[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red]!!
[/COLOR][/SIZE]Strasznie się cieszę z takiego wyniku, tym bardziej, że białe docenione w konkurencjach finałowych to rzadkość :)[/QUOTE]
Zgadza się, rzadko Was widać na finałach....
Brawo!!!

[quote name='AnkaW']To i ja się chwalę - mój grzywek [B]KARAT Pastoral - dosk.1/5, cwc, zw. i CACIB - tam samym ukończył INTERA :multi::multi::multi:[/B][/QUOTE]
Uuuuu, Nowy Interek! Super wieści:)

[quote name='Izoldas'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziękujemy za trzymanie kciuków ![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ice Irbis dosk. I, Zw. Mł.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ice Inca bdb II (zaczął dobrze, ale nie wytrzymał macania ząbków, jednak sędzia wyrozumiały i nie pogonił go z ringu :razz:)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ice Ira dosk. I, Zw. Mł., Naj. Junior[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jak dla mnie debiut bardzo udany :)[/FONT][/SIZE][/QUOTE]
O, i moje kciukaski - widać - przydały się:)
Super, brawo!

[quote name='aleb']My [B]ocena dosk, lok. I w konkurencji 22 i Zw.Mł[/B], czyli ukończyliśmy [COLOR=Red][B]Młodzieżowego Championa Polski :multi::multi::multi:
[/B][/COLOR][/QUOTE]
Ależ konkurencja... pięknie!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']No to Asiaczek, jak zwykle ;) pojechał...
Wielkie gratki dla Asi, McDzika i reszty zadowolonych !!!
Ps.
A u nas dupa. Tzn. Zeszliśmy z ringu z bdb. Opis w karcie jest w porządku, a zarzut, to "suka bez wad, ale mogłaby pokazać więcej" :crazyeye: Nie należę do hodowców/właścicieli, którzy uważają, że własne psy są och i ach, ale sędziwanie prze Irlandkę jamników uważam za pomyłkę (a niezmiernie rzadko krytykuję decyzje sędziów). Nie chodzi też o to, że moja suka tydzień przed Katowicami była na dwóch specjalistycznych wystawach w kraju rasy i na jednej wzięła BOBka, a na drugiej Zwycięstwo Landu. Nie mam much w nosie z powodu zdobycia przez nią w zeszłym roku Mł.Zw.Europy Śr.-Wsch, Mł.Zw.Klubu, Mł.Championatów Polski, Austrii i Światowej Unii Jamnika. Ale chcę żeby oceniany był pies, a nie żeby jedynym kryterium oceny było to, czy pies samodzielnie i w bezruchu stoi na stoliku... Może w Irlandii to jest standard, ale nie w Europie. Zresztą nie tylko ja znalazłem się w takiej sytuacji, a cała masa wystawców. Katowicki oddział powinien się nad tym zastanowić. A mi szkoda 450 zł. (opłata i podróż) i więcej takiego błędu nie popełnię.[/QUOTE]
[B]aro[/B] - tak dawno nie widziany, nie słyszany...
Dzięki, że we mnie wierzyłeś:)
Co do wystawy - trudno... Ale i tak Mamba nie ma sobie równych:)

[quote name='aneta']Nas też dopadła Irlandka i na ringu skala ocen była od dyskw., przez nie do oceny, dobre, bdb do CACIB-ów. Narodowość wystawcy nie grała roli - co przeważa w naszych rodzimych sędziowaniach ....
Pudle generalnie się p. sędzi podobały, średnia oceny wzrosła :) choć i tu były dobre i mało rokujące a doskonałe dostały się psom do których z reguły nikt zarzutów nie miał.
To co mi się podobało to dokładne badanie - p. sędzia sama sobie psa ustawiała i sprawdzała, kostka po kostce.
Tak więc weszłam na luzie zastanawiając się tylko czy uda się dostać bdb czy skończy się na db. W rezultacie jest CWC i res CACIB :):):)[/QUOTE]
No, i tak trzymać:) Brawo!

[quote name='ewtos'][B]Asiaczek-[/B] jak zwykle nie zawiódł:loveu:, wszystkim zwycięzcom starym i nowym serdeczne gratulacje.:klacz:[/QUOTE]
Dziękujemy, ewtos:)

[quote name='Adara']WIELKIE GRATULACJE dla ASIACZKÓW i ich wspaniałej Pani.[/QUOTE]
Dziękuję! a ja taka bardziej normalna jestem, a nie wspaniała;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']biorac pod uwage to ze hiszpanska sedzina dala wygrywac psom kopiowanym to nasze wyniki z "naturalnymi" sa calkiem znosne :evil_lol:
[B]Waciak - V1 / 3 + CWC[/B] - kl.championow
i wystawiane przeze mnie:
[B]Bikini ze Slonecznej hellady - V1 /3 + Zwyc Ml.[/B] - ukonczony ML.CH.PL. w 3 wystawy :multi:
[B]Castor Grand Sen - V1 / 1 CWC[/B]
wystawa jak dla mnie bardzo dobrze zorganizowana - duzo miejsca, cieplo, sprawna obsluga w sekretariacie
kilka lat nie bylam w Katowicach i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :)[/QUOTE]
Elitessku - zaciskałam za Was kciukaski:) I pomogło:)
Super!

[quote name='Argus Electra']Ja jestem w Katowicach co rok uważam , że to naważniejsza międzynarodowa wystawa rozpoczynająca sezon , nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej nie być . W tym roku jestem również zadowolona Argus Electra CONTESSA CWC CACIB i BOB.
Sodek nie jest łatwym obiektem do zorganizowania wystawy, uważam, że organizatorzy dali radę - bywam na wielu innych halówkach , gdzie dopiero można zobaczyć co to tłok .[/QUOTE]
Brawo za wyniki, są super!

[quote name='betka-sp']Nas te♣z sędziował ten sędzia i również pozostał spory niesmak :roll:.. sędziowanie szybkie, po łebkach...wręcz na "odwal się".. opisy w karcie 3 krótkie zdania....inaczej sobie wyobrażałam sędziego z tak pochlebna opinią za granicą.
I zeby nie było, że dał nam złą ocenę...nie .../sunie 9 mc i ich 2 wystawa/
Mellody Dream Quare Non - V1, Naj. Jun, Zw. Młodz
My Fair Lady Quare Non- V2[/QUOTE]
No to przy sędzinie z Brazylii mieliśmy super. Żadnych nerwów, pani b. opanowana na ringu, spokojna, dotykała psy. Mogłaby się trochę więcej uśmiechać...;)

[quote name='NatiiMar']Witam!
Mój Soul WO Best Puppy:)[/QUOTE]
Noooo, jak na początek, to super wynik!

[quote name='La Lu Ruquezas']W piatek w rasie beagle byla istna jatka, a tez sedziowala Irlandka p. Beare. U samych psów bylo kilka ocen doskonalych, a reszta bdb, db, nawet szczeniak obiecujacy. W suczkach bylo troche lepiej, ale i tak wiele osób odeszlo zaszokowanych surowymi ocenami. Sedzina byla dokladna w sprawdzaniu pieska. Zwracala tez pilna uwage na ruch oraz charakter prezentowanego psa.
Dla mnie wystawa byla bardzo pozytywna - CACIB, BOB i BOG 2 :lol:
pozdrawiam
Zachary
Beagle La Lu Ruquezas:
[url]http://www.e-beagle.eu/[/url][/QUOTE]
Chyba nie możesz narzekać, prawda? Piękny, godny pozazdroszczenia wynik:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, wredna z niej ruda zołza - miała byc pierwsza:)

Pzdr.[/QUOTE]

Oj taaak...
Szczerze mówiąc to zauważyłam że im lepiej się pokazuje tym gorsze wyniki :evil_lol:
jak się nie pokazywała w ruchu to nawet BOB'y brała, teraz na r.cacibach kończy :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Asiaczek:)
Coprawda to nie mój pies, ale ja przygotowywałam jego i właścicieli do wystawy. To był mój pierwszy uczeń wystawowy, dlatego zależało mi na ocenie:)
Spisał się świetnie, choc mógł troche dłużej stac bez ruchu. No ale sędzina tak długo go oglądała,że każdy szczeniak by się zniecierpliwił:)

I czekam na fotki jesli ktoś posiada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Dzięki Asiaczek:)
Coprawda to nie mój pies, ale ja przygotowywałam jego i właścicieli do wystawy. To był mój pierwszy uczeń wystawowy, dlatego zależało mi na ocenie:)
Spisał się świetnie, choc mógł troche dłużej stac bez ruchu. No ale sędzina tak długo go oglądała,że każdy szczeniak by się zniecierpliwił:)
I czekam na fotki jesli ktoś posiada.[/QUOTE]
O, to tym bardziej gratuluję umiejętności:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, choć wiem, że jeszcze to nie jest to. Teraz wiem,że należy z psem ćwiczyć dłuższe spokojne stanie w pozycji wystawowej...Kolejne psy będą lepiej przygotowane:)

W kwietniu Opole (tylko jako obserwatorzy),a w lipcu znów wystawiamy Soula już jako dorosłego:)

Link to comment
Share on other sites

Witam, jeżeli ktoś posiada fotki z finału BEST PUPPY z soboty to bardzo będę wdzięczna za wklejenie na dogo,
albo kontakt przez [url]www.gawika.pl[/url]
Moje małe szczęście wygrało finał, a fotki mam elegancko mówiąc do .....tzn niczego:-))

Link to comment
Share on other sites

Już po emocjach to napiszę trochę o samej wystawie.;)
W Katowicach byłam raz w 2006 r więc mało pamiętam, na pewno było ciaśniej choć też mieliśmy ring na antresoli.
W tym roku baaaardzo mi się podobało. Nasz ring nr 9 był również na antresoli i nie było tam innego ringu, było bardzo dużo miejsca i ciepło. Luz blus i orzeszki.
Wielki ukłon dla sędziny z Hiszpanii - Any Mesto Martin - fantastyczna sędzina - tak dokładnie to ja już dawno nie miałam psa obmacanego, sprawdzała dosłownie każdą kosteczkę i cząstkę ciała. Sama sobie ustawiała psa, patrzyła na ruch, szybko, wolno, a biegania trochę było /stwierdziłam u siebie całkowity brak kondycji - zadyszka, wyschnięte gardło i kontuzja nogi/. I do tego bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, bardzo wyrozumiała dla młodych psiaków, które nie chciały stać i dać sie dotchnąć, przeczekała pogłaskała i wszystko było dobrze.
Polecam, naprawde super sędzina ze świetnym podejściem do psów.

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam, że tegoroczna wystawa w Katowicach była wyjątkowo udana i panowąl zdecydowanie mniejszy ścisk dzięki czemu o wiele przyjemniej się oglądało naszych milusińskich. Tylko dlaczego Katowicom odebrano to prawo do nominacji na Crufta? Co się stało?

Link to comment
Share on other sites

na pewno nikt nie ma z bisow z niedzieli?? xD albo z schipperkow (byly po briardach na ringu 16)
edit: moja mala zdobyla: naj junior,zw ml i Vce BIS Junior niedzieli :multi:
a na temat sedziowania pembrokow nie bede sie wypowiadac bo byla to PORAZKA !:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Mój Igor skończył CH MŁ który zaczął w Rzeszowie w lutym, ale wystawiał się fatalnie, takiej walki z nim jeszcze nigdy nie miałam. Jak oglądam filmy z kamery to nawet tak tego nie widać, bo bardzo króko go trzymałam, ale rąk nadal nie czuję. I wzięłam się za niego, bo z tego pańcinego dobra coś mu się w łebie poprzewracało. Sędzina Irlandka, powiedziała nam, że za takie zachowanie zasługuje na ocenę dobrą, co przyznaję, ale o dziwo dałą doskonałą i Zw Mł. Więc ja osobiście współczuję właścicielom psów, które wystawiały się pięknie a dostały niskie oceny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...