Jump to content
Dogomania

zapach z pyska


Recommended Posts

wczoraj pojechalam z maleństwem do weta, żeby on spojrzał na tą kwestię, bo tak jak i każdy którego psiak chorował i odszedł na niewydolność nerek, zwłaszcza że temat dla mnie jest b. świeży i cierpienie jeszcze boli, jestem przerażona. Wet odpowiedział że to jest typowy zapach szczeniaków (czyli że mały jeszcze mleczkiem pachnie) i uspokoił mnie. Niemniej będę tą kwestię obserwować uważnie, bo....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

słuchajcie a gaja mi dzisiaj taki numer wycieła ze ma na tydzien szlaban z samowolnym bieganiem...najpierw poszłysmy na łąke, to ta zamiast sobie pobiegac poleciała do ludzi a potem w parku...zjadła wieką śmierdzącą kupe... :evil: do tej pory czuje z jej pyska ten zapach...czemu to zrobiła?jak usunąć ten smrodek? :cry:

Link to comment
Share on other sites

SAWA pisała, że można kości zostawic na kilka dni na balkonie, zeby "podjeżdzała smrodkiem" i dać psu, powinien przestać...
co do marchewki sota36 to mam problem, bo gaja jest wyjątkowym niejadkiem w tej kwestii...nienawidzi warzyw-marchewki, buraków, z owocami jest podobnie...załoze nowy topik to moze mi cos podpowiedzą
dzieki i buziaki :wink:

Link to comment
Share on other sites

Współczuję, znam z autopsji - moja druga suka kundlica gustuje w takich przekąskach. Po pierwsze umyj jej pysk dokładnie, bo nie wchodząć w szczegóły konsystencji takiej przekąski prawdopodobnie zostało jej na włosach brody - bueee... Ja myje też suce wtedy zęby normalną pastą dla ludzi -mam gdzieś piasek w domu, psie włosy, psi jadłospis na meblach itp, ale takiego smrodu nie zniese :wink: Pomaga. I zaraz potem miska, albo cokolwiek do jedzenia, żeby w żołądku się przemieszało. A z tymi jajami i mięsem, zgodnie z radą Sawy też będę próbować.

Link to comment
Share on other sites

wiesz co Madzia, znajoma psiara właśnie przyniosła mi RUMEN TABS, tabletki witaminowe z treścią żwacza dla psów. W zaleceniach jest napisane między innymi "uzupełnia niedobory flory bakteryjnej, zapobiega wyjadaniu nieczystości, odchodów zwierzęcych, padliny". I co Ty na to? Ja właśnie podałam pierwszą dawkę i zobaczę rezultaty. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[b]I co Ty na to? Ja właśnie podałam pierwszą dawkę i zobaczę rezultaty[/b][color=red][/color]

anija ty przecież też masz chyba briardziątko?u ciebie też sie tak zdażyło ze zajadało się kupką?czy te nasze pociechy akurat tak mają (moja mama się śmieje i mówi że one po prostu wiedzą że przy zmywaniu takiego paskudztwa schodzi dwa razy dłuzej niz u krótkowłosej rasy, a przecież braiardy kochają byc w centrum zainteresowania 8)?
jak twojemu psisku minie po tych tabletkach to daj znać, narazie nie chce gajki faszerować tabletami bo ma problemy z zoładkiem (nażarła sie truskawek <ja głupia sama jej dałam> i teraz zwraca je buzią i tyłkiem :-? ) ale jeżeli się sprawdzą to chetnie wyprobujemy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...