Jump to content
Dogomania

Strzyżenie Yorka


M&M&O&I

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pegaza']A wiesz dlaczego słodko wygląda ?:eviltong: bo strzyżemy u tego samego fryzjera :lol: taa Daga gdyby ona jeszce chciała spokojnie posiedziec :eviltong:[/quote]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]u Gabrysi :lol: :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]My zagościmy u niej w piatek ale na poprawki, bo na łysolka to jesio obcinac nie bedziemy :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Swietna fryzurka. My obcinamy tylko na taka, ale latem:p[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a my chyba w kwietniu pojdziemy, własnie slyszlalam w TV ze zima wraz z tymi ostatnimi przymrozkami ktore teraz mamy sie konczy :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a fryzurka jest sliczna i praktyczna :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a my chyba w kwietniu pojdziemy, własnie slyszlalam w TV ze zima wraz z tymi ostatnimi przymrozkami ktore teraz mamy sie konczy :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a fryzurka jest sliczna i praktyczna :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Dokladnie! Tylko kurcze troche mi szkoda obcinac te dlugie wloski:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Dokladnie! Tylko kurcze troche mi szkoda obcinac te dlugie wloski:placz:[/quote]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A mi nie :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]W sumie nam tak duzo nie urosly bo w koncu w listopadzie byl obcinany ostatni raz hihih[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A mi nie :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]W sumie nam tak duzo nie urosly bo w koncu w listopadzie byl obcinany ostatni raz hihih[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Wow, to często chodzice do fryzjera :crazyeye:
Mój ma tylko co miesiąc obcinane włoski spod pupci :oops: A tak to teraz mu zapuszczamy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie']Wow, to często chodzice do fryzjera :crazyeye:
Mój ma tylko co miesiąc obcinane włoski spod pupci :oops: A tak to teraz mu zapuszczamy :evil_lol:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Od listopada jeszcze nie byliśmy, ale juz alarm dzwoni bo lapy, uszyska i doopeczka zarośnieta :lol: a odkad korzystamy z usług fryzjerki to ja przy nim juz nic nie robie takiego kosmetycznego bo co fachowiec to fachowiec :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Megula']Hmm, pani Gabrysia? Mozna jakies szczegoly? ;)[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ależ oczywiscie :p [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]P.Gabrysia jest hodowczynią Yorków, jej przydomek to AKER, mieszka w Rudzie Śląskiej i zajmuje sie obcinaniem piesków :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Niamiary na stronie jej hodowli :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Megula']Super, szukalysmy z mama dobrego psiego salonu fryzjerskiego, ale skad mamy wiedziec komu zaufac.. Jak przypominam sobie przygode Goldenmanki :-( to lepiej isc do poleconej osoby. Zaraz poszukam strone hodowli :)[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja ją osobiście bardzo polecam :multi: widac, że ma podejscie do pieskow, a dzięki temu, ze posiada Yorki to wie jak maja wygladac i z pieska zrobi nam Yorka a nie np sznaucerka to czesto sie zdarza :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']A właściwie dlaczego nie Koregra ?
Przyznam się, że tez miałam opory ją ściąć na krótko, ale nie żałuje!
Jest nam tak wygodniej :eviltong: mało czesanka,bródka, kucyk, łapki, ogonek i już:lol:dziewczynka piękna:loveu:[/quote]
Bo Cori by już wogóle nie było widać jest za mała i wyglądałaby jak mała parówka. Włoski dodajaą jej troszkę ciałka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koregra']Bo Cori by już wogóle nie było widać jest za mała i wyglądałaby jak mała parówka. Włoski dodajaą jej troszkę ciałka ;)[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]W Świętochłowicach jak byłam na wystawie to spotkaliśmy takiego maleńskiego Yoreczka obciętego własnie tak na sceniorka i wygolonego na grzbiecie, dałabym sobie głowe uciąć, że to był szczeniaczek, był wielkości Coruni, wyglądał przesłodko, a Oskar przy nim/niej jak taki maczo wyglądał haha[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A ja osobiście znam yorka z tych zwanych "miniaturką' i jest ostrzyżony na króciutko wygląda słodko jak szczeniorek malutki:loveu: Zresztą moja Pipi tez nie nalezy do standartowych yorków a ładnie jej w tej fryzurce.Moze kiedyś Koregra zmienisz zdanie ;) a myśle że żałować niebędziesz tak jak ja:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...