Jump to content
Dogomania

Strzyżenie Yorka


M&M&O&I

Recommended Posts

Zacznę od uszek, bo ładnie obcięte;)
Ten kosmyk trzeba skrócić jeśli wpada do oczka, a najlepiej tak jak jest z drugiej strony. Odczekaj aż włos podrośnie i zobaczysz w jakiej długości jest Maxowi najlepiej.

Nie wiedziałam, że Maxowi kręcą się też włosy na głowie:lol: Przy kitce miał zupełnie proste.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To daj link do galerii:)
bo niue chce mi sie szukać w Twoim profilku (wiem leniwa jestem)

dobra mam
[IMG]http://images30.fotosik.pl/108/c761c80e6f34fc81.jpg[/IMG]

myślę że ładnie byłoby mu w obciętej kitce bo ma dość sztywne włoski i ładnie by mu się ujkładały(tak by fajnie sterczały) ale w kitce też przeslicznie:loveu:

A miał już kiedyś kitke ścinaną??

Link to comment
Share on other sites

Magda nie krecily mu się, po obcieciu takie jakies sie staly, moze dlatego ze sa lzejsze...nie wiem...ludzie na ulicy pytaja mnie czy robie mu trwała:)a ze Max ma jeszcze bardzo jasne wloski na tej swojej glowce to wyglada jak moja babcia:)(krótkie białe kręcone po trwalej wlosy)
a co do uszek...starałąm się, a poza tym sciagnełam ze zdjęć Mikiego:cool3:
Patikujek dziekuje za opinię, ja tez uwazam ze jakos tak lepiej mu bez tej kitki no i o wiele wygodniej...zeby tylko tak mu sie te wlosy nie krecily...on naprawde na lebku mial przed obcieciem proste...:-(tak wogole to zauwazylam ze jak mu te wsloski odrastaja i sa dluzsze to sa nawet proste ale jak sa krotkie to Max wyglada jak owca...:shake:
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/242/647e1b40a5b91e33.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
Firanka tez jest skrocona tak krotko jak tylko sie dalo bo dluga byla niehigieniczna...wiecie co mam na mysli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chemicalo']Nie, jeszcze nigdy.
Już wiem jak zrobię. Poproszę fryzjerkę, żeby zostawiła, a jak mi się nie będzie podobało to potem obetniemy.[/QUOTE]

zostaw, on ma dosc duze uszy, potem mozesz zalowac, a kitka optycznie ich mniejsza ;)

Link to comment
Share on other sites

ja wyrywam :roll: wet mnie poinstruował i jakoś mi idzie, ale tego nie lubię nawet bardziej niż Rysia. Robie to, według instrukcji, taką płaską pęsetą, łapię kila włosków i okręcam wokół pęsety i tak się wyrywają, jak psina jest bardzo zmęczona to nawet przy tym śpi…weterynarz powiedział że trzeba wyrywać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chemicalo']Nie, jeszcze nigdy.
Już wiem jak zrobię. Poproszę fryzjerkę, żeby zostawiła, a jak mi się nie będzie podobało to potem obetniemy.[/quote]

Ja też tak kiedyś zrobiłam. Najlepiej zostawić, a potem samemu obciąć. Wtedy wiesz, że jest tak jak chcesz.

[quote name='anushka']a jak wycinacie włoski wew. uszka ??[/quote]

Też wyrywam. Robie to przy okazji obcinania włosów na uszach. Do tego nasączam płatek kosmetyczny takim środkiem do czyszczenia uszu i wymywam małżowinę.

Link to comment
Share on other sites

uszko czyszczę patyczkiem nasączonym otosolem lub wodą gotowaną-ale nijak nie potrafie zabrać się za wyrywanie włosów u Małej..:-( musiałabym się zawziąźć chyba,ale wydaje mi się,że robię jej krzywdę wyrywając włosy :cool3: doopa ze mnie i tyle :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...