Jump to content
Dogomania

BIAŁY- amstaff oddany z powodu gluchoty! W swoim domu... oby tym stalym!!! Powodzenia


Kana

Recommended Posts

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kana']Bako musisz być bardzo ostrożna i karcić za każde nie pożądane zachowanie obojętnie z której strony.
Gdy pojawia się warczenie musisz głośno skarcić psiaka.
Obydwoje będą ciachnięci ?[/QUOTE] Mam na Imię Karolina :) Tak Bako nie ma jajeczek a białasek za to ma za dwoje i myśle że za 2-3 tygodnie też je straci :D

Link to comment
Share on other sites

i porcja zdjęć ze spacerku chociaż nie bardzo dało mu się robić zdjęć bo cały czas się nogi 3mał Bako uciekł na siu siu i swoje sprawy a ten przy nodze warjat troche za duże ma zachcianki i podoba mu się moja noga ale pokazuje mu kto rządzi i przestaje po dłuższej konwersacji. :D



i

Edited by Bako2006
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Ja bym nie ryzykowała puszczać go już samego.
Wiem że czepiam się szczegółów ale za dużo tragedii się naoglądałam i zawsze dmucham na zimne...[/QUOTE]

dmuchaj ciotka ... dmuchaj ;)
ja odważyłam się odpiąć smycz na terenie zamkniętym dopiero po ok dwóch tygodniach ... jak sprawdziłam że patyki działają jak smycz ;)
jak niałam patyk w ręku nie odeszła nawet na pół metra :)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, mi się wydaje, że to ogrodzony teren.
karolina, mam nadzieję że nie puszczasz go na nieogrodzonym???

[SIZE=1]moja etna jest u nas miesiąc a też nie puszczam jej bez smyczy poza ogródkiem, choć wiem, że jak zawołam "dawaj kija" to momentalnie przybiegnie.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

i foteczki z drugiego dłuższego spaceru gdzie Bako miał problem z połapaniem się gdyż Biały się zadomowił całkiem i na krok nie odstępywał Baka nie zwracał uwagi na ludzi psy i inne zwierzęta tylko Bako, Bako i Bako :D



:P wybieramy miejsca bez przestrzeni gdzie zawsze jest jakieś zabezbieczenie że psy a raczej Białasek nie zwieje
na lince jest problem bo On myśli że go ktoś trzyma ciągle.
Ćwiczyliśmy przywołanie genjalnie nam to wychodzi o ile psiaczek jest wybiegany i patrzy na nas :roll:

Edited by Bako2006
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bako2006']A dziękuje tylko w domu jest problem bo jest bardzo nerwowy chodzi w kółko i chodzi i chodzi że pół nocy przechodził :(
stres??[/QUOTE]


myślę że dla niego to bardzo nowa sytuacja stąd to zachowanie
ale wiesz co ... jest dostępny taki preparat KalmAid ... na "wyciszenie" ... proponuję podawać mu wieczorem to sie troszkę na noc wyluzuje chłopak

[url]http://internet.hovet.pl/index.php?ramka=opis-towaru&id_smb=28224[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']
[url]http://internet.hovet.pl/index.php?ramka=opis-towaru&id_smb=28224[/url][/QUOTE]

myśle że to dobry pomysł jutro poszukam czegoś podobnego u nas u weterynarza.
Dardzo oddany pies z niego :)
Chociaż Bako by sobie mógł odpuścić pilnowanie mojego ojca i przeganianie psa od wózka to troszke uciążliwe patrząc jak wirują wokół niego :)
Co by się nie działo nie ważna jaka by była sytuacja BIAŁASEK jest naszym nowym członkiem rodziny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bako2006']
Co by się nie działo nie ważna jaka by była sytuacja [B]BIAŁASEK jest naszym nowym członkiem rodziny[/B] :)[/QUOTE]

wchodząc na dogo ... widząc te wszystkie bidy ... człowiekowi żyć się odechciewa ... ale jak się czyta takie słowa to serce rośnie i wraca wiara ... dzięki Karolina ... za Białego :Rose:

a jeśli chodzi o odrobinę zazdrosci, rywalizacji ... daj im trochę czasu ... będą nierozłączni zobaczysz

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem, białas bardzo potrzebuje mieć przewodnika, dlatego pewnie nie odstępuje bakusia na krok! jeszcze będzie z tego przyjaźń :)
na pewno się stresuje, nie zapominajmy, że w jego krótkim zyciu to nie pierwsza przeprowadzka! już wracał ponoć z adopcji do schroniska i to nie raz. na pewno nie wie co go teraz czeka, potrzebuje czasu na wyluzowanie. będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej co mnie urzekło to to jak mój narzeczony powiedział że to napewno nie nasz ostatni pies ze schroniska :)
to było podczas powrotu ze spaceru gdy obserwowaliśmy poczyniania psiaków :P
byłam dumna z niego że nie bał się adoptować i być ze mną w każdej sytuacji! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...