Jump to content
Dogomania

kilkumiesięczny SZCZENIAK - Pitek już we własnym domu! :)


mru

Recommended Posts

pewności to nie ma nigdy, nie znamy jego rodziców :roll:

ten domek z Otwocka sprawdzamy w piątek, po tym czasie odpowiem jak stoi sprawa

PS: TZ znalazł jamnika :( zakładam wątek...
[B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/jamnik-na-powrozie-mlody-znaleziony-pod-warszawa-147250/#post13023496[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doriss525']ja go biore[/quote]


najpierw wyslemy kogs na wizyte przedadopcyjna;)



aha wstawilam psiaka na watek *przygarne psa..*
ludzie mieszkaja ..kurcze nie pamietam juz gdzie ,ale 200 km od na polnoc od wawy, Pani zastanawia sie nad trzema psiakami w tym ''naszym'',problem w tym ,ze wizyta przedadopcyjna dopiero w przyszlym tyg. No i z transportem tez my muielibysmy jakos pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']ludzie mieszkaja ..kurcze nie pamietam juz gdzie ,ale 200 km od na polnoc od wawy, Pani zastanawia sie nad trzema psiakami w tym ''naszym'',problem w tym ,ze wizyta przedadopcyjna dopiero w przyszlym tyg. No i z transportem tez my muielibysmy jakos pomoc.[/quote]
jeśli mowa o tym domku coo ja pisałam to jest to pod Lubawą...:)także rozmowa niestety dopiero prawdopodobnie w przyszły weekend:(inaczej nie dało rady...jeśli jednak uda się wcześniej to zamiast swojego szczeniaczka co jest u mnie na dt niech jedzie Pikuś o ile wszystko będzie ok..bo Pani podobaja się oba,więc wspaniale by było gdyby Pikuś dostał szansę:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']jeśli mowa o tym domku coo ja pisałam to jest to pod Lubawą...:)także rozmowa niestety dopiero prawdopodobnie w przyszły weekend:(inaczej nie dało rady...jeśli jednak uda się wcześniej to zamiast swojego szczeniaczka co jest u mnie na dt niech jedzie Pikuś o ile wszystko będzie ok..bo Pani podobaja się oba,więc wspaniale by było gdyby Pikuś dostał szansę:):)[/quote]

tak ,pisalam o tym Twoim domku,


moze tutaj znajdzie sie ktos z okolic Lubawy???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia K']w razie czego ja mieszkam zaraz pod Otwockiem i mam kupę znajomych w tym mieście -wiec mogę pomóc z wizytą przedadopcujna i poadopcyjną:cool3:
[/quote]

o rany :D super :)
znaczy przed to my jutro już umówione
ale po się przyda! dzieki :):):)

Link to comment
Share on other sites

wizyta na plus :) podpisaliśmy umowę na DT :)

maluch grzeczny podobno, tylko jeszcze czystości się nauczyć musi
ma fajną koleżankę - sunię Sonię :)

więcej może w wolnej chwili napisze sam DT? :cool3: jeśli nas czyta, to proszę o odezwanie się :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']wizyta na plus :) podpisaliśmy umowę na DT :)

maluch grzeczny podobno, tylko jeszcze czystości się nauczyć musi
ma fajną koleżankę - sunię Sonię :)

więcej może w wolnej chwili napisze sam DT? :cool3: jeśli nas czyta, to proszę o odezwanie się :D[/quote]


mru ,czyli nadal szukamy DS?

Link to comment
Share on other sites

oh kurcze, jak ja to zrobiłam, że nie zauważyłam, że coś pisałaś? :roll:

zaraz Ci pomogę z fotami :)
musisz je najpierw zahostować (czyli wrzucić na jakiś fotosik np.)
potem skopiować link, nacisnąć [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/editor/insertimage.gif[/IMG]i w wolne pole wkleić ten link :)

tylko zdjęcie może mieć max 600 pixeli w dłuższym boku


możesz też wysłać fotki mi na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


a ja zacytuję to, co pisałaś dziś Ninti:

[B][quote]Pitek ma się dobrze. Jest zdrowy. Trochę łobuz się zrobił :) Mama mówi, że chwilami ma ADHD :) Nawet jak sukawarknie to się nie boi już. Byliśmy u weta. Po niedzieli idziemy się zaszczepić, bo akurat suka też musi. Rano pięknie załatwia się tuż pod balkonem (wszystko robi) :) ale zdarza mu się posikać w domu jeszcze. Ogólnie dzieciak ok. :)[/quote][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...