Jump to content
Dogomania

Tadeusz i przy okazji Leon


Maga100

Recommended Posts

  • Replies 14.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maga100

    4060

  • Alicja

    1875

  • dbsst

    1334

  • malawaszka

    1052

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']buuuuahahahahhaha łomatko no tak się rozbawiłam, że teraz to już na pewno nie usnę o ludzkiej porze :lol: :lol: :lol:[/quote]

[B]moja wizja łóżkowa też odpłynęła :lol: [/B]
[B]ale zaraz się zmuszę, po tych przeżyciach powinnam zasnąć jak suseł :lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]nie, bałam się, ze tylko JA to widzę[/B]
[B]to się nazywa schizofrenia :evil_lol: [/B][/QUOTE]
hahahaha ja też przeżyłam mały szok :evil_lol: :evil_lol: klikam na link do Twojej galerii ,a tu brak leona :crazyeye: :crazyeye: tylko inny pies - więc zamykam okno klikam jeszce raz i znowu inny pies :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']hahahaha ja też przeżyłam mały szok :evil_lol: :evil_lol: klikam na link do Twojej galerii ,a tu brak leona :crazyeye: :crazyeye: tylko inny pies - więc zamykam okno klikam jeszce raz i znowu inny pies :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

[B]oj, bo ja mam do d... ten baner. Chciałam go sama zmienić, ale Leon wyszedł mi taki spłaszczony jak rozjechana żaba i nie umiem :placz: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]oj, bo ja mam do d... ten baner. Chciałam go sama zmienić, ale Leon wyszedł mi taki spłaszczony jak rozjechana żaba i nie umiem :placz: [/B][/QUOTE]
ale ja nie klikam w baner tylko w link z powiadomienia email :p :p :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ale ja nie klikam w baner tylko w link z powiadomienia email :p :p :evil_lol:[/quote]

[B]z tym to ja nie mam nic wspólnego :crazyeye: :lol: [/B]

[B]chyba muszę iść spać, bo naprawdę zawału dostanę. TZ śpi, w całym domu powinna być cisza,bo sprzęty grające powyłączane, a tymczase ja słyszę głosy :shock: Dziwne takie :hmmmm:[/B]
[B]łaże i nasłu****ę i nic :niewiem:[/B]
[B]w końcu okazało się, ze taxi stoi pod moim oknem i ja słyszę tę panią co gada przez radio i mówi taksówce gdzie ma jechac :evil_lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]z tym to ja nie mam nic wspólnego :crazyeye: :lol: [/B]

[B]chyba muszę iść spać, bo naprawdę zawału dostanę. TZ śpi, w całym domu powinna być cisza,bo sprzęty grające powyłączane, a tymczase ja słyszę głosy :shock: Dziwne takie :hmmmm:[/B]
[B]łaże i nasłu****ę i nic :niewiem:[/B]
[B]w końcu okazało się, ze taxi stoi pod moim oknem i ja słyszę tę panią co gada przez radio i mówi taksówce gdzie ma jechac :evil_lol: [/B][/QUOTE]
hahahahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Maga idz dziecko spać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo coś nie tak się w Twojej głowie zaczyna dziać :evil_lol: :evil_lol: warszawskie powietrze ci szkodzi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']hahahahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Maga idz dziecko spać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo coś nie tak się w Twojej głowie zaczyna dziać :evil_lol: :evil_lol: [/quote]

[B]śmiej się :angryy: [/B]
[B]a wiesz co ja przeżyłam? :angryy: :lol: [/B]
[B]już chcialam TZta budzić :evil_lol: [/B]
[B]wyobrażam sobie jego zaciśniętą szczękę, gdyby to on odkrył źródło mej paniki :evil_lol: :evil_lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]śmiej się :angryy: [/B]
[B]a wiesz co ja przeżyłam? :angryy: :lol: [/B]
[B]już chcialam TZta budzić :evil_lol: [/B]
[B]wyobrażam sobie jego zaciśniętą szczękę, gdyby to on odkrył źródło mej paniki :evil_lol: :evil_lol: [/B][/QUOTE]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
wiesz co strasznie mnie Ciebie brakowało i Twoich przgód - obiecaj już że nie pojedziesz nigdy na urlop i że nas nie opuścisz :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
wiesz co strasznie mnie Ciebie brakjowało i Twoich przgód - [/quote]

[B]jakich przygód? :hmmmm:[/B]
[B]może tych: wlaściciel domku powiedział, że mozemy skorzystac z jego łódki :p Poszła obejrzałam i cały dzien namiawiałam TZ co by udac się na wodną przejażdżczkę. TZ się upewniał czy aby łódka odpowienia na nasza dwójkę i psa . Zapewniałam solennie, że tak. że nie za duża, ale wystarczy. [/B]
[B]Wziełam więc wór z potrzebnymi rzeczami (woda, ręczniki, aparat itp), TZ wziął silniczek elektryczny, akumulator samochodowy (do napędzania silniczka), wiosla i kapoki. Łódka okazała się jednak ciut mała :oops: Po załadowaniu wora, wioseł, przymocowaniu silnika, wsadzenia akumulatora, kapoków nas i psa, po wypłynięciu z trzcin i pierwszym poruszeniu się Leona omało co się nie zatopiliśmy :evil_lol: [/B]
[B]TZ więc powócił w milczeniu na brzeg (na którym nota bene stali jacyś ludzi i patrzyli na nas z pewnym zaciekawieniem :stupid: ) , schwycił wiosla, silnik, kapoki i akumulator i z zaciśniętą szczęką wspiął sie na skarpę z powrotem do domku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]

[B]PS nie wspomę iż powiedział, że aby na tym silniku dopłynąć tam gdzie sobie zażyczyłam musiałaby całe dno łódki zapełnić akumulatorami :evil_lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]jakich przygód? :hmmmm:[/B]
[B]może tych: wlaściciel domku powiedział, że mozemy skorzystac z jego łódki :p Poszła obejrzałam i cały dzien namiawiałam TZ co by udac się na wodną przejażdżczkę. TZ się upewniał czy aby łódka odpowienia na nasza dwójkę i psa . Zapewniałam solennie, że tak. że nie za duża, ale wystarczy. [/B]
[B]Wziełam więc wór z potrzebnymi rzeczami (woda, ręczniki, aparat itp), TZ wziął silniczek elektryczny, akumulator samochodowy (do napędzania silniczka), wiosla i kapoki. Łódka okazała się jednak ciut mała :oops: Po załadowaniu wora, wioseł, przymocowaniu silnika, wsadzenia akumulatora, kapoków nas i psa, po wypłynięciu z trzcin i pierwszym poruszeniu się Leona omało co się nie zatopiliśmy :evil_lol: [/B]
[B]TZ więc powócił w milczeniu na brzeg (na którym nota bene stali jacyś ludzi i patrzyli na nas z pewnym zaciekawieniem :stupid: ) , schwycił wiosla, silnik, kapoki i akumulator i z zaciśniętą szczęką wspiął sie na skarpę z powrotem do domku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]

[B]PS nie wspomę iż powiedział, że aby na tym silniku dopłynąć tam gdzie sobie zażyczyłam musiałaby całe dno łódki zapełnić akumulatorami :evil_lol: [/B][/QUOTE]


Twój TZ to dzielny chłop :evil_lol: :evil_lol: cierpliwy i wyrozumiały :evil_lol:

PS mój to by sia nagadał :shake: :shake: i by następny tydzien jeszcze wypominał :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...