Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Cześc

Mam 26 lat i 10 miesięcznego brairda Iwana. Chetnie poznamy kogos nowego na wspólne spacry. Mieszkamy na Gocławiu, ale często bywamy tez na Polach Mokotowskich. Może jest tam po drugiej stronie ekranu ktos kto chętnie z nami pospaceruje. Malgosia I Iwan

Link to comment
Share on other sites

Cześć Gosiu !!!

Podobno wybierasz sie jutro na wystawe molosów na Grochowie. Właśnie się zastanawiam czy też się nie wybrać, bo mieszkam w Rembertowie i mam przyslowiowy rzut beretem. :D

Poza tym tez mam briarda i chetnie bym poznała IWANKA.

Jeśli wybierasz się jutro na wystawe to daj dzisiaj znac może sie jakos spotkamy.

Sylwia

Link to comment
Share on other sites

Witam

Dla zainteresowanych!

Niestety ale dzisiejsze spotkanie zostaje przełozone na bliżej nie ustalony termin. Małgosi wypadło coś ważnego, a moja Grecia stała się dzisiaj prawdziwą panienką i czeka mnie z nią poważna rozmowa jak kobieta z kobietą :D , także na razie spotkanie z kawalerami musi poczekać

pozdr.Olcia

Link to comment
Share on other sites

No Misia jest świeżo po cieczce i już prawie gotowa na spacerki. "Prawie" bo zerwany pazur jeszcze się nie zagoił i sunia kuleje, więc chcę na szaleństwa poczekać, aż się zagoi. Ale mam nadzieję, że to kwestia kilku dni.

Mieszkam niezbyt daleko od Pól Mokotowskich, pracuję niezbyt daleko od Parku skaryszewskiego, więc jakoś powinno się udać z Wami spotkać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...