Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja lubi szybko biegać w kółko i ganiać się z innymi psami, tylko jakoś w okolicy nie ma dla niej odpowiedniego towarzysza :( a wchodzi teraz w trudny wiek i zależy mi, żeby wracała do domu zmęczona, bo jak się nie zmęczy to bywa upierdliwa.
może ktoś inny chodzi na spacery do parku herberta lub chociaż gdzieś w okolicy?

Link to comment
Share on other sites

fajną ma mordkę :) można kiedyś spróbować, jak będziesz się wybierała daj znać. ja jestem wolna w każdy dzień oprócz czwartku, soboty i niedzieli (w te dni tylko rano do 9)
i przy okazji dzięki za listę komend ;) my dopiero umiemy siad, waruj, połóż się, zostań, daj łapę i równaj, ale nie zawsze wychodzi ;)
zastanawiałam się czego jeszcze nauczyć a tu widzę gotowa lista do podpatrzenia :D

Link to comment
Share on other sites

Haha, zauważyłam :) fajnego masz pieska, jest taka spokojna, gapiła się na mnie ale nie wymuszała żarcia np skacząc, po prostu cierpliwie stała i czekała może jeszcze dostanie :) bardzo grzeczna jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marcelllll']Cześć, my często spacerujemy w tych parkach :) Tylko chwilowo Mufin ma zakazane szaleństwa z psami, bo rozciął sobie łapę. Ale jak już łapa się zagoi to chętnie się spotkamy :)[/QUOTE]
chętnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']My czasem spacerujemy w okolicach Parku Olszyna, mam tam tylko 2 przystanki tramwajem ;) Można się kiedyś spotkać, chociaż Scoob różnie reaguje na szczeniaki z jednymi jest szaleństwo , inne olewa :eviltong:[/QUOTE]

o My często też jesteśmy w parku olszyna ;) choć częściej można nas spotkać w parku przy Staffa, ale to pare kroków od Olszyny ;)
Chodzimy również do lasku Lindego i na polanę do lasku Bielańskiego ;)

Link to comment
Share on other sites

Miejsce mi pasuje, natomiast co do godziny to napiszę na PW mój numer, bo nie jestem pewna kiedy będę miała czas. Mam jutro jedną sprawę do załatwienia, ale nie wiem o której, czekam na telefon od klienta w tej sprawie. Jutro w ciągu dnia bym Ci dała znać czy o 13:30-14 będę już wolna, ok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...