Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anka_szklanka']może być ten weekend, ale jakoś tak żebyśmy jeszcze miały światło hmm? :)

[B]@westie_justa [/B] - westika też jeszcze nie mam w swoich zbiorach :)[/QUOTE]
Jeśli chodzi o weekend to jestem dyspozycyjna, dopasuje się do godziny. ;) 12-13 ? Może być i później. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Ja się zastanowie, czy nie za daleko dla mojej.[/QUOTE]

Haszczaka tez chcem :D

[quote name='paulaa.']Jeśli chodzi o weekend to jestem dyspozycyjna, dopasuje się do godziny. ;) 12-13 ? Może być i później. :smile:[/QUOTE]

Może 13, tam w okolicach Merlina?

No i w sobote, niedziele? Zobaczymy jaka bedzie pogoda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka'][B]@westie_justa [/B] - westika też jeszcze nie mam w swoich zbiorach :)[/QUOTE]
Mój westik :eviltong: moze dołączyć do zbiorów, ale to dopiero jak ogarne jej fryzurę która na razie mało westikowa jest :P

[B]Aleksandra[/B] apropo Pól Mokotowskich, miałysmy sie chyba tam spotkac? na jakis spacer, jestes jeszcze chętna?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']W sobotę to i ja bym się podłączyła :) Z niedzielą gorzej, najpóźniej o 13 muszę być w domu.

[B]paulaa.[/B] mogę wziąć obróżki, ale pewnie i tak będą za małe[/QUOTE]
już zamówiłam z ActivDoga ostatnio, bo te byłyby za małe niestety, bo chciałam żeby po zaciśnięciu przylegały do szyjki, a nie zaciskały. ;) dołączajcie! :smile:

[quote name='Aleksandra95']eh, chyba raczej nie.[/QUOTE]
proszeee, spróbuj chociaż. :smile:

[quote name='anka_szklanka']Haszczaka tez chcem :D



Może 13, tam w okolicach Merlina?

No i w sobote, niedziele? Zobaczymy jaka bedzie pogoda...[/QUOTE]
Czyli wstępnie sobota 13 ? Ja niestety kiepsko ogarniam tamte okolice, tylko przystanku GUS, bilbioteke i przystanek pole mokotowskie, więc najlepiej coś takiego. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Haszczak, to wyrośnięty haszczak.:D Który nie umie za bardzo jeździć autobusami.:( chyba, że ktoś mi napisze instrukcje dojazdu samymi autobusami z Radzymina do miejsca w którym chcecie się spotkać[/QUOTE]

Przystanek Matro Pole Mokotowskie albo GUS, sprawdź na ztm co tam jeździ, wiem że napewno 33, zreszta zaraz ci napisze. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Haszczak, to wyrośnięty haszczak.:D Który nie umie za bardzo jeździć autobusami.:( chyba, że ktoś mi napisze instrukcje dojazdu samymi autobusami z Radzymina do miejsca w którym chcecie się spotkać[/QUOTE]
to nic że wyrośnięty :D
a ja mam ten sam problem z moją suką, dlatego nie zabieram jej na pola...
pOłączeń poszukaj tutaj :)
[url]http://wyszukiwarka.ztm.waw.pl/bin/query.exe/pn[/url]

Może byćw okolicy przystanku GUS, ja Was poznam po psach w Wy mnie po duzym czarnym plecaku :P

Link to comment
Share on other sites

anka_szklanka? Co masz na myśli mówiąc, że twoje psy są dzikie? ;) Z tego co widzę to masz dożycę niemiecką? Ja mam 1,5 rocznego, walniętego dobka, pewnie byłby zachwycony taką dużą koleżanką. Jakbyś miała kiedyś ochotę się spotkać np. na tych polach (chociaż nie wiem czy tam są takie miejsca gdzie można spokojnie spuścić 2 duże psy?) to ja chętnie. I też lubię robić fotki ;).

A może w ten weekend ktoś byłby chętny na Choszczówkę? :cool3: (o ile nie będzie padać)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...