Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Mam pytanie czy może ktoś z was bierze udział w wyścigach coursingowych? Chciałabym, aby w treningach brał udział mój pies, nie jest to chart, ale wiem, że jest taka możliwość. Wiem kiedy są wyścigi, ale tak jak wspomniałam interesują mnie tylko treningi w okolicach Warszawy? Czekam na informacje. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Napewno bedzie mógl brac udzial bo ogar mojej siostry tez biegal. Niestety w tej chwili nie moge powiedziec kiedy sa kolo Warszawy treningi, ale jak sie dowiem to napisze albo jakis inny charciarz to zrobi.
Dla ciekawosci: na Wegrzech Hungária Agár Klub organizuje zawody coursingowe dla rhodesianów i jesli dobrze zrozumialam mysla tez o zawodach dla basków (ty masz basenji? - ten w emblemacie to twój pies?))

Link to post
Share on other sites

treningów nikt koło Warszawy nie organizuje niestety
ale niedługo - 29 maja w Pomiechówku (boisko leśne)
w zawodach jako takich mogą brać udział tylko charty z rodowodami, ale w przerwie między biegami i po zakończemiu mogą odbyć się tzw biegi pokazowe- dla chętnych (np nie-chartów albo chartów za młodych na start w zawodach)

Link to post
Share on other sites

Napewno 29.05.04 są zawody w Pomiechówku, bo na stronie związku jest następny termin 20.06.04, ale jak są teraz to świetnie, postaram się przybyć z moim baskiem, choć mam wtedy szkołę. O której te zawody?
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

przeklejam

"Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Warszawie

Serdecznie zaprasza na Coursing o Memoriał Piotra Rysińskiego który odbędzie się 29.05.2005 na boisku leśnym w Pomiechówku.

Komisja sędziowska: Małgorzata Szmurło, Andrzej Pobudkowski
Komisarz: Zuzanna Aalto

Zawody zostaną rozegrane na dystansie 500m.
Rozpoczęcie wyścigów - 15.00
Zgłoszenia psów przyjmowane są na miejscu w dniu zawodów lub drogą elektroniczną na adres: [email][email protected][/email] do dnia 25.05.2005.

Dodatkowe informacje- tel.0-602-823-906, 0-888-166-688 lub
e-mail:[email protected]

Organizatorzy i funkcyjni nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne wypadki chartów, ich właścicieli, osób towarzyszących, a także za przypadki utraty psa w wyniku ucieczki.
Wymagane jest potwierdzenie opłaconych składek członkowskich z bieżącego roku w licencji.

W tym roku coursing o Memoriał Piotra Rysińskiego jest organizowany wraz z WKRA TROPHY - wyścigi w psich zaprzęgach w kategoriach: Canicross, Bikejoring i hulajnoga.
Start pierwszego zaprzęgu o godzinie 8.00 z boiska leśnego w Pomiechówku.
Zapraszamy do spędzenia milo majowej niedzieli z cała rodziną i kibicowania zawodnikom w ich zmaganiach o Puchar Wkry i naszym chartom na coursingu o Memoriał Piotra Rysińskiego.

Organizatorzy
"

to są zawody przeniesione z kwietnia, te w czerwcu to następne, ale nie wiem czy się napewno (czerwcowe) odbędą, bo to przecież zaraz po tych majowych. Jeszcze się dowiem w ZK w środę.

Link to post
Share on other sites

acha, jak nie bierzesz udziału w zawodach, tylko chcesz psa puścić w pokazowych to nie musisz nic wcześniej zgłaszać, zwykle na miejscu wszyscy prosili o taka możliwość. Naturalnie jak chcesz możesz napisać do Zuzanny Aalto maila, że będziesz z basenji i chcesz puścić go w pokazowym.

Link to post
Share on other sites

Dzieki za informację odnośnie zawodów, ale raczej mnie nie będzie choć bardzo bym chciała, bo szkołę. Może następnym razem, chyba, że się wyrwę, do ktrórej trwają wyścigi.
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...