Jump to content
Dogomania

Iv San Bernard


maga18

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 4 months later...

Uzywam ISB szampon bananowy,kapałam dwa razy i za pierwsyzm porażka.Z czarnego psa /CTR/ zrobił mi sie wyblakły ,ale w dotyku fajny .
Rozcieńczyłam dosyc mocno,duzo bardziej niz pisze na butelce. Za drugim razem nałozyłam na tłów jeszcze szampon dla czarnych i Luna była czarna moze tez dlatego ze jeszcze bardziej rozcieńczyłam.
Wiec jakoś go zurzyjemy ale to nie to co chcemy wiec szukamy dalej.

Bardzo dobrze czysci,dosyc mocny jest.


Zastanawiam sie na odzywka PEK,cena dosyc wysoka,opłaca sie,wydajny jest?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='maga18']kosztuje ok 140 zl - 250 ml

mozna go kupic na wystawie lub w sklepie internetowym

Preparat wspomaga wzrost włosa, wzmacnia go i nadaje sierści naturalny wygląd. Stosuje się go jako podkład do papilotów. Ci co go uzywaja bardzooooo go sobie chwalą :D[/quote]

Masz może skład tego produktu? Jak na czysty olej palmowy cena jest mocno zawyżona, dobrej jakości olej palmowy z nasion możesz mieć za 35zł/500g. Wyższa cena nie oznacza w tym przypadku lepszej jakości, normą jest np. przy ludzkich kosmetykach że sprzedają czysty olej migdałowy za grubą kasę (mogłabym kupić ponad litr oleju ze słodkich migdałów za te same pieniądze, jakie wydałabym na małą flaszkę firmowana przez znaną firmę kosmetyczną).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Natula']Zastanawiam sie na odzywka PEK,cena dosyc wysoka,opłaca sie,wydajny jest?[/quote]

o tak PEK z ISB jak najbardziej polecam ! używam dla moich pudli i jestem bardzo zadowolona i jesli chodzi o efekt i o wydajnosc ....używam dłuzszy czas i mam jeszcze pół butelki...:p
Ja na swoje pudle mocno rozciencam ...pełna łyżeczka od herbaty na 250 ml wody :) przynajmniej na moich pudlach sie sprawdza :evil_lol:;)

co sądzicie o oleju palmowym dla pudli ? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ponieważ groomerka i hodowczyni pudli do której jadę na kurs strzyżenia poleciła mi te kosmetyki, mam pytanie do osób używających ISB linie bananową i zielone jabłko oraz słynnego PEKa.

Podobno PEK świetny na kołtuny - czy ten stary PEK i te nowe PEKi to to samo czy szukać tego w starej wersji??


Czy szampony bananowy i zielone jabłko się mocno pienią?? Dobrze wymywają brudy czy trzeba przed nimi pranie wstępne?? Wydajne czy lepiej od razu kupić dużą butelkę??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Ponieważ groomerka i hodowczyni pudli do której jadę na kurs strzyżenia poleciła mi te kosmetyki, mam pytanie do osób używających ISB linie bananową i zielone jabłko oraz słynnego PEKa.

Podobno PEK świetny na kołtuny - czy ten stary PEK i te nowe PEKi to to samo czy szukać tego w starej wersji??


Czy szampony bananowy i zielone jabłko się mocno pienią?? Dobrze wymywają brudy czy trzeba przed nimi pranie wstępne?? Wydajne czy lepiej od razu kupić dużą butelkę??[/QUOTE]

Ja stosuje bananowy szampon i odzywkę Pek (taka zielona w żółtawej buteleczce). Szampon bardzo ładnie się pieni, dobrze wymywa. Dosyć wydajny ale ja na początek kupiłam małą butelkę bo wiadomo, że wszystko trzeba wypróbować. Ma bardzo przyjemny zapach.
Jeżeli chodzi o odżywkę jak dla mnie rewelacja, sierść jest po niej bardzo ładna (mam niufka) i wygodna do układania podczas suszenia.
Niestety zielonego jabłuszka nie testowałam.

Link to comment
Share on other sites

Patrzałam na te PEKi, tego jest całe mnóstwo w tej linii zapachowej. Ale jest i taki zwykły. A olej palmowy po papilot używacie? Wydaje to? Bo drogie okrutnie.
Bura Ty te bananowe czy jabłuszko to z myślą o wystawach?
Ja bardziej szukam coś nawilżającego, między wystawami.
Choć nie wiem czy nie zostać jednak przy pantene i tylko dołożyć jakiś olej pod papilot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Patrzałam na te PEKi, tego jest całe mnóstwo w tej linii zapachowej. Ale jest i taki zwykły. A olej palmowy po papilot używacie? Wydaje to? Bo drogie okrutnie.
Bura Ty te bananowe czy jabłuszko to z myślą o wystawach?
Ja bardziej szukam coś nawilżającego, między wystawami.
Choć nie wiem czy nie zostać jednak przy pantene i tylko dołożyć jakiś olej pod papilot.[/QUOTE]

Zhanna pisze, że jabłko między wystawami a banan przed wystawą zaś pek ten zwykły.

Link to comment
Share on other sites

iv san bernard stosuje na moim yorku i sprawdza się znakomicie-przynajmniej szampon bo odżywka raczej wysuszyła włos Franka no i jest niewydajna.Natomiast szampon jest rewelacyjny-od lutego przy myciu yorka co tydzień zużyłam 1/3 butelki.Pieni się tak sobie ale myje świetnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...