Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

[quote name='elżbietarusos']Będę odpowiadać na tym topiku , na którym zostałam zaatakowana.
Obie wiemy Draczyn , że nie chodzi Ci o zasady , lecz o prywatne porachunki.
Nie umiesz się jednak liczyć osobiście , więc wolałabyś zaatakować w sforze. to takie typowe dla Ciebie.Lubisz tani poklask.[/quote]Jeszcze raz proszę o spokój w tym topiku. W imieniu swoim i innych forumowiczów

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ferroo']Draczyn baardzo Ci dziekuje za mile slowa....podzielam Twoj poglad im rodzinka wieksz tym weselej.. :lol: :lol: :lol:[/quote]Czemu tak rzadko tu bywasz. Nareszce jesteś, po tak długiej nieobecności. Powklejaj nam jakieś zdjęcia swoich psiaków, bo dawno ich tu nie było. Pozdrawiam Cię serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Draczyn mialam troche skomplikowana sytuacje rodzinna ale juz wszystko wrocilo do normy i mam juz czas i mozliwosc zeby do was zagladac :lol: :lol: :lol: Poza tym mam do ciebie sprawe ale wolalabym zalatwic to z Toba np.telefonicznie mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko temu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ferroo']Draczyn mialam troche skomplikowana sytuacje rodzinna ale juz wszystko wrocilo do normy i mam juz czas i mozliwosc zeby do was zagladac :lol: :lol: :lol: Poza tym mam do ciebie sprawe ale wolalabym zalatwic to z Toba np.telefonicznie mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko temu :lol:[/quote]Oczywiście, bardzo chętnie z Tobą porozmawiam. Zadzwoń kiedy tylko będziesz miala ochotę. Numery telefonów są na mojej stronce, a stronka pokażę się, gdy klikniesz w ten mój banerek na dole postu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ferroo'][URL=http://img212.imageshack.us/my.php?image=picture18563lv.jpg][img]http://img212.imageshack.us/img212/4755/picture18563lv.th.jpg[/img][/URL]

No to jeszcze jedna bo w koncu to topik o buldozkach a nie o mopsach.. :lol: :lol: :lol:[/quote]Piękne te Twoje zwierzaczki. Mopsy też są tu mile widziane. Wklejaj, co tylko masz, chętnie pooglądamy

Link to comment
Share on other sites

[b]Ferro[/b],śliczne psiaczki.Buldożek i mopsik.Juz tu na forum mamy taki zestaw,a raczej 2 ([b]Hebulki i Atenki[/b]).Ty jesteś trzecia z taką parką.I nie przejmuj się wklejając fotki mopsika.Bo my wszystkie,które mamy drugiego pieska innej rasy tak robimy i inni forumowicze nie mają nic przeciwko temu.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Draczyn.Postaram sie skontaktowac z toba wieczorkiem jak moje ludzkie szczeniaczki pojda spac bo wiesz dzisiaj urwanie glowy w domu bo jest pisanie listow do mikolaja i wycinanie witrazy na okna juz swiatecznych no i oczywiscie jest pelne uczestnictwo psiakow w tym calym rozgardiaszu wiec mozesz sobie wyobrazic co tu sie dzieje :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ferroo']misiaczek mopsow to ja mam trzy sztuki i jeszcze owczarka niemieckiego wiec nie chce was nimi zarzucic bo buldozka poki co jedna aczkolwiek nie mowie ze to sie nie zmieni :lol: :lol: :lol:[/quote]Owczarki niemieckie to też moja wielka miłość, a mopsiki to takie prawie beżowe buldożki. Prosimy o wszystkie. Napewno wszyscy się ucieszą. Dzis wieczorem będę pod komórką, bo wybieramy się do znajomych, ale jutro wieczorem bede napewno pod stacjonarnym. Czekam na kontakt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ferroo'][URL=http://img213.imageshack.us/my.php?image=picture0618fg.jpg][img]http://img213.imageshack.us/img213/6386/picture0618fg.th.jpg[/img][/URL]

To moja rodzinka w pelnej okazalosci :lol: :lol: :lol:[/quote]Jak mogłas taką piękną rodzinkę, tak długo przed nami ukrywać. Rodinka i fotka super

Link to comment
Share on other sites

Tak,masz rację.Ja kocham Sotka,ale gdybym jeszcze raz kupowała pieska to bym decyzję przemyślała.A ja często działam pod wpływem chwili.On był biedny,przywiązany do samochodowego bagażnika,w zaciasnej obróżce,zaniedbany ogólnie,córka moja go wypatrzyła i już był nasz :D .
I teraz jest strasznym pupilkiem i przytulakiem.Jak wychodzę to leży pod drzwiami i czeka.Nie pozwala nikomu się sobą zająć.Ale Misia to bardzo przeżyła.Dlatego decyzja o zakupie drugiego pieska musi być przemyślana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...