Jump to content
Dogomania

Imiona Bokserów


smoqu

Recommended Posts

Piszcie jakie imiona są najfajniejsze i jakie najbardziej pasują do bokserów

Nie ukrywam, ze zakladam ten temat też po to zeby samemu znalezx imie dla mojej małej bokserki :roll: :wink: .....moje faworyty to:
Szila, Fila, Nela, Nora, Sue...jakie są wasze pomysły ( bądź miona waszych bokserów/ek?? :)

Link to comment
Share on other sites

Hejka ja w prawdzie nie mam bokserka, ale mix. Niedługo mam zamiar pochwalić się nią na tym właśnie forum i mam nadzieję, że przyjmą mnie do grona bokseromaniaków :) .
Ale do rzeczy moja sunia ma na imię AXA (od aksamitnej sierście jaką miała będąc szczeniakiem).
Wydaje mi się, że do bokserki pasuje też imię Grajs (grace jek kto woli) od gracji, bo boklsery poruszają się z niebywałą gracją :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mój boksio nazywa się GRAF. Początkowo chciałam po domowemu nazywać go inaczej ale jakoś tak zmiana nam nie wyszała.. ;)
Co do imienia dla suczki to mnie się bardzo podoba imię jednej z naszych najlepszych polskich suczek: ALLIYAH :)
Zresztą.. Duzo fajnych imionek znajdziesz napewno tu na stronie Dogomanii (jest taki specjalny dział) albo jak wolisz to zobacz sobie na strone Klubu Boksera do działu hodowle-tam są wypisane sunie z poszczególnych hodowli czy w wynikach wystaw, albo jak masz taką możliwość to w katalogach wystawowych jest tego od groma.. Moze akurat coś Ci się spodoba.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

to i ja coś dorzucę :wink:

moja suńka nazywa się Maja

tak ją nazwał mój synek ( chyba od pszczółki Maji ?)

mnie się kojarzy z Majką Skowron- jest taka zwariowana :lol:

moja propozycja ?
pobyć z psem :wink: Majka dostała imię po 2 tygodniach jak już ją trochę poznaliśmy 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Imie dla mojej suni wymyslily, a raczej skopiowaly z filmu moje corki. Nazywa sie [color=red]FIONA[/color] (po obejrzeniu Shreka). Moje dziewczyny stwierdzily, ze inni ludzie mowia, ze boksery sa brzydkie - z czym sie calkowicie nie zgadzam - a nasza sunia jest jak filmowa [color=red]FIONA[/color]- moze sie nie wszystkim podoba wyglad ale jest piekna pod kazdym innym wzgledem. Nie zamienilibysmu jej na innego pieska. I wydaje sie, ze analogicznie dla psa pasowaloby imie SHREK[color=green][/color]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...