Jump to content
Dogomania

Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.


monika55

Recommended Posts

[quote name='monika55']No wlasnie. To nie starosc naruszyla mu zabki, tylko "namietnosc" do kamieni.;) Tak zreszta myslalam.
Pisalam, ze allegra nie zrobie, w ogole nie mam konta no i nie umiem.Asiu, prosze zrob. Moze od razu wyroznione. Sa pieniadze to niech chlopak ma.
Faktycznie jest sliczny, zmienil sie jakos. Dobrze sie czuje u Ciebie marsi.
A jesli chodzi o tekst, to ja pisarka nie jestem:oops:. Jak potrafisz lepszy to prosze bardzo. Moze bardziej chwytliwy bedzie. Mnie to nie bardzo wychodzi.[/quote]
Ok, chetnie zrobię, tylko ja d... jestem jeśli chodzi o pisanie jakichś ładnych tekstów. :oops:



A jeśli chodzi o kamienie, to pewna znajoma z dogo ma sunię, która namiętnie aportuje kamienie i ma tak masakrycznie starte zęby, chyba bardziej niż psi staruszek. Kły to ma chyba starte bardziej niż do połowy. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

może taki ?
tylko nie wiem czy wyłapałam wszystkie informacje o nim

Goldi
nie znamy powodu dla którego znalazł się w schronisku , nie znamy powodu dla którego tak piękny pies został opuszczony przez właścicieli , dlaczego nikt go nie szuka ....
Może sam wybrał wolność , może zgubił się i nie potrafił odnaleźć drogi do domu ...
Pewnego dnia wypatrzyła go za kratami schroniskowego boksu Monika

Wiemy o nim niewiele , ma starte ząbki ale uwielbia gryźć kamienie i być może to jest przyczyną ich stanu ....

Goldi przebywa w domu tymczasowym i czeka na swojego człowieka z którym mógłby przeżyć życie

to opinie z domu tymczasowego :

"...Piesek coraz silniejszy,mniej leży tylko sobie spaceruje.Apetyt ma ogromny, ale pozytywne jest to ,że nie zbiera wszystkiego co znajdzie .To piesek idealny dla właściciela, nigdzie się nie oddala,psy go nie interesują ,ani nic co dzieje się za płotem .Nikogo nie obszczekuje jedyne czego mu trzeba to pełnej miski i człowieka.To na pewno pies,który mieszkał w domu ,sygnalizuje potrzeby i wypuszczony sam nie wie co robić,nawet moje psy nie są dla Goldusia żadnym towarzystwem..."

"...Goldi nadal grzeczniutki,nawet zaczyna przerywać, a czasem zostawiać jedzonko .Pogoda jak wszedzie , wiec muszę go po spacerkach dobrze powycierać bo trzęsie się z zimna.Póżniej zasypia przykryty kocykiem.Daje obcałować swój pycholek i nawet o to zabiega.Jest bardzo przytulaśny i taki grzeczniutki ,że nawet próbuję go rozruszać jak go wycieram.Lapie ząbkami za ręcznik ,ale tak bardzo delikatnie i przewraca się kołami do góry.Jest taki pocieszny..."

Nikt go nie szuka, nie ma tatuażu ani czipa , wśród hodowców spanieli bretońskich też nie uzyskaliśmy żadnej informacji

A Goldi nadal czeka , na człowieka , swojego , jedynego , który dostrzeże w nim swojego towarzysza , towarzysza spacerów i długich wieczorów, któremu ten skrzywdzony przez los pies mógłby położyć na kolanach swój piękny pychol i zajrzeć w oczy... te jedyne , tylko dla niego ....
Goldi jest grzeczny , spokojny i posłuszny ...nie pozwól mu czekać

Link to comment
Share on other sites

Jest pani z Wrocławia chętna na pieska.W tym tyg jedziemy do weta na szczepienie i przegląd.Jak oferta tej osoby będzie aktualna, to w sobote jadę z Goldim do Wrocławia.Piesek mieszkałby w domku z ogródkiem .W rozmowie telefonicznej pani wydawała się osobą odpowiedzialną.Jeśli pies dogada się z kotem i wzajemnie, będziemy się cieszyć.

Link to comment
Share on other sites

Na razie dotarło do mnie 23 zł od Murki, której dziękuję w imieniu Goldiego:loveu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/zakonczony-super-buty-rozmiar-36-na-starego-chorego-bretona-148240/[/URL]

Rozliczę się z Moniką55 kompleksowo po wpłynięciu kaski za wszystkie zakończone bazarki.

Link to comment
Share on other sites

Goldi już po wizycie u weterynarza.
wiek psa 5-6 lat
temp 38,5
zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i przeciwko 5 chorobom wirusowym
UWAGA waży 17 kg:multi:,nawet nie wiecie jak się cieszę ,bo jak na niego patrzę codziennie to trudno uchwycić zmiany.
W samochodzie super grzeczny,po wejściu do auta kładzie się spać.U weta też ideał ,po badaniu leży koło nóg.
Zmiany skórne na łapkach trzeba smarować maścią z wit A lub linomagiem i to wszystko.
Pani wet powiedziała , że drugi raz w życiu widzi bretona.
W poczekalni mieliśmy przyjemność spotkać kotka i obyło się bez zainteresowania.
Goldi- wg weterynarza-gotowy do adopcji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']super allegro ... tylko jest powtórzenie w pierwszym lub drugim zdaniu "...dlaczego nikt , dlaczego nikt "

a po zdjęciach widać jak bardzo się zmienił w domku tymczasowym :lol:[/quote]
Już poprawiłam. ;)



Dostałam dzisiaj takiego maila od jednego z hodowców, do których napisałam:

"Dzien dobry, mamy odzew jednego że znanych hodowcow bretonow, ktorzy wykazuja zainteresowanie przyjeciem pod dach Goldiego. Wiem że maja odpowiednie warunki aby Goldi byl u nich szczesliwy, przekazuje ponizej info, ktore dostalam od Pani Moniki Rulak. Mam nadzieje że uda się nawiazac pozytywny kontakt i Goldi znajdzie super domek.

"witam, mam spaniele bretońskie, chętnie dam dom dla Goldiego, pozdrawiam Monika [url=http://www.amitycja.com.pl]Hodowla AMITYCJA - AMITYCJA's Kennel[/url]
podaję telefon 504 07 00 07"

Pozdrawiam, Urszula"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...