Jump to content
Dogomania

Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika55']Spaniel jest w schronisku. Bo chyba o to chodzilo wilczek.
Marsi? czyli podtrzymujesz propozycje? Napisz prosze o warunkach w jakich bedzie spaniel przebywal.
Beda nam jeszcze potrzebne pieniadze. I pomoc w transporcie. Kto nam pomoze?[/quote]


Niunia? To ogłaszać czy nie?
Jest jakiś DT? Bo w ogłoszeniu mam też o pomocy jako DT.
Dajcie znać to wystawię.

buźka

Link to comment
Share on other sites

Moja propozycja jest aktualna.Potrzebuję na utrzymanie psa 100zł. To kwota na jedzonko i weta.Jak koszty wzrosną to oczywiście dołożę .Jeśli okazałoby się,że piesek potrzebuje jakiś specjalnych środków finansowych na leczenie-to będę prosić Was o pomoc.

Pies będzie mieszkał gdzie mu się spodoba:p.Chodzi o to,że moja poprzednia tymczasowiczka,nie dawała się wciągnąć do domu i pozwoliliśmy jej przebywać w budzie.Wolałabym,aby mu się spodobało w ciepłym domu.Będzie korzystał z naszego,ogrodzonego terenu.
To psy,ktore u mnie byly

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/piekna-sunia-w-typie-landseera-moze-nowofundland-czarno-bialy-juz-w-ma-dom-125232/?highlight=[/url]
[url=http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1018]Setery-adopcje :: Zobacz temat - Seter irlandzki schronisko w Opolu.[/url]

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam, że pomoge w transporcie.Wiem, gdzie jest Byczyna, jedyny problem lezy w moim samochodzie, któremu coś stuka w zawieszeniu. Ale gdyby ktoś przywiózł psiaka do Katowic lub ( lepiej )do Bytomia, to zaryzykowałabym te podróż.:razz: No chyba, że ktoś podejmie się przebyc cała trasę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...