Jump to content
Dogomania

Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mimo wszystko sie nie poddaje. Jezeli druga cioteczka potwierdzi deklaracje to dzieki fasoli - nowej dogomaniaczce, ktora adoptowala ode mnie Witusia, bedzie na hotelik 300zl. Obdzwonilam kogo sie dalo, moze, moze pod koniec znajdzie sie miejsce. Szukam dalej. Zrobilam tez ogloszenia. Moze cos dadza? znajde kogos o dobrym sercu.
Alegratka
PetWorld
Adopcja Psa
Psiegrane Marzenia
Morusek.pl
Gumtree
Petsy.pl
Rozglos.net
Zawzielam sie.Musze cos z nim zrobic. Zebyscie widzialy te jego oczy.:-(

marsi, przemysl sprawe.

Link to comment
Share on other sites

Tez widzialam, ale nic nie moglam zrobic :shake: jezeli da sie go wycignac to trzeba ustalic naprawde ile on ma lat i czy to jego starosc, czy tez jakies schorzenie tak na niego wplywa. Moim zdaniem dla niego powinno sie szukac DT, bo hotelik znam tylko jeden do ktorego moglby ewentualnie pojechac, gdzie tez mialby opieke, w jego przypadku innych hotelikow ktore ja znam nie polecam.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ihabe, ja to tka rozgarnieta chyba nie jestem:evil_lol:... moja rozpieszczona suczka nie chciała jesc juz jak miałam jamnisię 1 dzien, do dzis wybrzydza...Wogóle nie szło spac wtedy...warczenia były i szczekanie, musiałam je separowac w oddzielnych pokojach...Potem sie na mnie obrazała.Wogóle jest strasznie strachliwy pies z mojej Żabki od małego, z niewiadomych przyczyn i przez to czasem sie boje zeby jej cos nie odbiło, jakies ugryzienie czy cos...Naprawde nie mam jakos ochoty potem szukac psich behawiorów...Moja mama tez kocha zwierzaki ale na ten pomysł z Dt juz by buczała...a ja bym w zadnej pracy nie wytrzymała wiedzac ze mam takie stadko w domu samo...Mam za duża wyobraznie:evil_lol::shake:...

widze ze Ss Dt oferuje i napewno by nie została sama!;)
ale jakby moniko p.marta cos pomogła, to juz było by całkiem super!

Link to comment
Share on other sites

Wilczek masz za duza wyobraznie a za malo doswiadczenia, ktore tez mozna zdobyc jak sie tylko chce. Znasz mnie i wiesz ile mam lat a dopiero odkad jestem na dogo wiem ktore zwierzeta mozna laczyc i wiem tez ze sie da ( nie wszystkie). Ale zwlaszcza pies z suka sobie ogona nie ogryzie, warunek, przynajmniej jedno musi byc wykastrowane inaczej powiekszy Ci sie psia rodzina :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...